Чистка газової колонки у Мукачеві

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Мукачеві

Відгуки по чистці газових колонок у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка газового пристрою націлена на усунення засмічень і забруднень, і, крім того, потрібна для налагодження тривалої, безпечної, ефективної та стійкої експлуатації обладнання. Планове обстеження газового побутового апарату виконують зазвичай раз на рік перед початком кожного опалювального сезону, і це дозволяє усунути викиди чадного газу, перевитрата газу та подальші несправності.

Термінова чистка газової колонки потрібна, якщо:

 • включення водонагрівача (колонки) відбувається з тріском або із затримкою;
 • спонтанно загасає запальник газового водонагрівача;
 • з теплообмінника колонки сиплеться сажа;
 • на газовому пальнику стали з'являтися жовті язики полум'я.

Усунення накипу, пилу і кіптяви зазвичай здійснюється 2-ма способами: з використанням спеціальних хімічних препаратів (оцтової, лимонної, соляної кислоти) або механічним впливом за допомогою жорсткої щітки.

Фахівці сервісу Master911 застосовують обидва способи чистки для всіх знаменитих моделей: Еталон (Etalon), Данко (Danko), Бош (Bosch), Львів, Термона (Thermona), Віссманн (Вісман / Viessmann), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), АЕГ (AEG), Термо Альянс (Thermo Alliance), Діон (Dion), Нескар (Neckar), Вестен (Westen), Рока (Roca), Мора (Mora), Селена (Selena), Аміна (Amina), Зануссі (Занусі / Zanussi), Астон (Aston), Атон (Aton), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атлантік (Atlantic), Грандіні (Grandini), Термолайн (Termoline), Мілла (Міла / Milla), Сакура (Sakura), Самсунг (Samsung), Юнкерс (Junkers), Термекс (Thermex), Аквахіт (Aquaheat), Термет (Termet), Піраміда (Pyramida), Крауф (Krauf), Кайзер (Kaiser), Новатек (Nova Tec), Протерм (Protherm), Росс (Ross), Горенье (Gorenje), Матрікс (Matrix), Іммергаз (Immergas), Демрад (Demrad), Електролюкс (Electrolux), Міле (Miele), Роктерм (Rocterm), Нева (Neva), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Саванна (Савана / Savanna), Беретта (Берета / Beretta), Рода (Roda), Арістон (Ariston), Херманн (Hermann), Вайллант (Вайлант / Vaillant) та інших.

Майстри сервісу послуг Master911

Кожен з техніків обов'язково повинен пройти здачу іспиту, перевірку документів і співбесіду. Тільки кандидати, які отримали бал 4,5 і вище, можуть приступати до виконання замовлень. Головним чином, відбір проходять зі ста претендентів 15 осіб.

Професіонали приходять з власними інструментами, в разі необхідності відвозять техніку в сервіс.

Яким чином складається вартість?

Щоб заздалегідь дізнатися точний кошторис, ми зобов'язані ставити уточнювальні питання. У більшості випадків, озвучена ще до приїзду майстра вартість ефективної чистки газових колонок або інших побутових пристроїв у Мукачеві вдома буде незмінною. Сервіс послуг Master911 стежить за ринковими цінами та за звітністю всіх своїх техніків. На основі опрацьованих даних вираховується прайс. Втім, зустрічаються ситуації, коли на словах складно описати причину несправності, або її опис дуже неточний. У таких випадках вказати ціну якісної чистки або ефективної профілактики газової обігрівальної колонки у Мукачеві вкрай складно без фізичного огляду та діагностичних робіт техніки. Однак не треба сумніватися, названа фахівцем вже на місці розцінка буде збігатися з тією, яка вказана в нашому прайсі.

Які переваги Ви будете мати?

Сервіс послуг Master911 з професійної чистки газової колонки та інших побутових агрегатів у Мукачеві у клієнта вдома завжди готовий надати такі послуги:

 • Термінове прибуття фахівця. Наш майстер з чистки обігрівального приладу (газової колонки) у Мукачеві кваліфіковано виконає роботу за пару годин, що залежить від виду очищення й рівня засмічення.
 • Моніторинг рівня якості наданої послуги та готовність розв'язати спірні моменти. Ми завжди відкриті для критики, побажань та зауважень від всіх своїх замовників, при виникненні проблеми майстер виправить дефекти.

А також:

 • Працює система договірних відносин. Після закінчення надання сервісних робіт наш замовник отримає акт виконаних послуг.
 • Зручні платежі. Зручна система розрахунку (безготівковим переказом, готівкою або банківською картою). Фіксована в контракті вартість сервісної послуги.
 • Служба техпідтримки. Всі наші фахівці надають документи, що підтверджують їх особу. У тому випадку, коли Ви зіткнулися з безвідповідальним ставленням, телефонуйте в нашу службу безпеки та підтримки. Ми надамо допомогу в розв'язанні конфліктної проблеми.
 • Графік приймання заявок в режимі 24/7. Цілодобова можливість подачі заявки (у святкові, робочі та вихідні дні).
 • Гарантії. Гарантійні зобов'язання, які поширюються на замінені запасні частини та надані послуги.
 • Чистота, акуратність. Дотримання чистоти робочого місця і неодмінне прибирання техніком після ремонту.
 • Кращі тарифи. Адекватні, прозорі та середньоринкові тарифи, відповідні досвіду майстра.
 • Екстрене обслуговування. Швидкий прихід майстра (головним чином, протягом двох-трьох годин).

Ми працюємо у Мукачеві, з виїздом по Закарпатській області

Робота ведеться в передмісті Мукачева

На приїзд фахівця в передмістя Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), цілком можливо, потрібно буде трохи більше часу - майже п'ять-шість годин.

Наш сервіс діє в межах міста Мукачево

Якщо Вам потрібна установка, чистка або налагодження газового водонагрівача у Мукачеві, і ви живете в межах міста, то чекати приїзду майстра вам доведеться 3 години з моменту оформлення заявки.

Працюємо на території Закарпатської області

Сервіс Master911 працює з досвідченими, сертифікованими, пунктуальними фахівцями практично у всіх великих і дрібних населених пунктах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Внаслідок цього ви зможете сподіватися на прибуття виконавця в день подачі заявки.

Місце перебування фахівців дає можливість нашим клієнтам відчутно зменшити тимчасові витрати й заощадити гроші на оплаті транспорту.