Чистка газового котла у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Коростені

Відгуки по чистці газових котлів у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Очищення газових котлів - необхідна сторона техобслуговування опалювального обладнання. На сьогодні існує два методи чистки теплообмінників: хімічний (реагентами) і механічний (ручний, із застосуванням щітки).

Систематичне виконання очищення газової апаратури (один раз на рік, на старті опалювального сезону) має наступні позитивні аспекти:

 • зростає тривалість надійної служби опалювального газового котла;
 • скорочується викид небезпечних речовин, і поліпшується екологічна ситуація;
 • зменшиться витрата газу, і зростає тепловіддача опалювальної системи.

Показники, які доводять те, що газовій апаратурі необхідна чистка:

 • перегрів циркуляційної помпи;
 • для нагріву потрібно набагато більше часу, ніж зазвичай;
 • спонтанне вимикання газового пальника;
 • надмірна витрата газу без зміни параметрів функціонування газового котла;
 • слабкий тиск води в крані.

При відсутності регулярного технагляду, правильного догляду за теплообмінниками побутового газового котла, накопичені різного роду забруднення призводять до прикрих наслідків:

 • до зниження ефективності його роботи;
 • перегріву (закипання) теплообмінних елементів;
 • виходу обладнання з ладу.

Наші фахівці пропонують весь комплекс послуг з чистки або промивання побутових газових котлів у Коростені будь-яких років виготовлення і моделей: Самсунг (Samsung), Хай Терм (Hi-Therm), Геліос (Helios), Беретта (Берета / Beretta), Демрад (Demrad), Шафутекс (Chaffoteaux), Будерус (Buderus), Рода (Roda), Херманн (Hermann), Альфа (Alpha), Нобель (Nobel), Термет (Termet), Атем (Аtem), Індесіт (Indesit), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Вольф (Wolf), Новатек (Nova Tec), Маяк, Шафуто (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Радіант (Radiant), Грандіні (Grandini), Тіберіс (Tiberis), Колві (Kolvi), Тепловест (Teplowest), Бош (Bosch), Ферролі (Феролі / Ferroli), Вестен (Westen), Юнкерс (Junkers), Данко (Danko), Кітурамі (Kiturami), Нова Флоріда (Nova Florida), Горенье (Gorenje), Баксі (Baxi), Роктерм (Rocterm), Електролюкс (Electrolux), Іммергаз (Immergas), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Ренс (Rens), Атон (Aton), Соллі (Солі / Solly), Сіменс (Siemens), Бонжуані (Bongioanni), Віссманн (Вісман / Viessmann), АОГВ Житомир, Сайм (Сім / Sime), Фондітал (Fondital), Термона (Thermona), Вулкан (Vulkan), Протерм (Protherm), Елексія (Elexia), Термекс (Thermex), Део (Daewoo), Рока (Roca), Нав'єн (Navien), Арістон (Ariston), Різон (Reeson).

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Наші фахівці не курять, дуже відповідально ставляться до своїх обов'язків, не застосовують лайливу лексику, проявляють ввічливість, доброзичливість і пунктуальність, а після закінчення надання послуг прибирають місце роботи. Техніки працюють зі своїми приладами й інструментами, і якщо це потрібно, то забирають обладнання в сервісний пункт. Всі наші техніки перед прийманням на роботу проходять іспит, співбесіду або тестування, як в будівельних коледжах. Всього лише п'ятнадцять чоловіків зі 100 набирають обов'язковий бал - 4,5.

Яким способом розраховується розцінка?

Ціна чистки газової апаратури у Коростені

Загальна вартість чистки та промивання побутового газового котла у Коростені вдома й систематичне проведення техобслуговування обладнання в переважній більшості варіантів обходиться на вісімдесят п'ять відсотків менше, ніж лагодження вибулого з ладу газового агрегату.

Тарифи на типові послуги зафіксовані в прайсі (без урахування автотранспортних витрат, а також вартості запасних частин, які, ймовірно доведеться замінити в ході виконання ремонту).

Ви заздалегідь маєте відомостями за вартістю робіт

Щоб Ви могли знати чітку вартість необхідної послуги, ми зобов'язані ставити питання для уточнення в процесі оформлення заявки на відвідування техніка. Якщо необхідна послуга типова (стандартна), тоді у звичайних випадках ціна не може змінюватися.

Але деякі послуги досить складно вирахувати зі слів клієнта

Нерідкі ситуації, коли внаслідок неточного або непрофесійного опису проблеми, що створилася, досить важко вказати причину виходу з ладу й визначити характер, складність і обсяг майбутніх робіт. Не потрібно переживати, в цих випадках кошторисний розрахунок складається прямо у вас вдома й буде точно збігатися з прейскурантом. Технік з усіма подробицями пояснить, як буде сформована ціна чистки та профілактики газового котла у Коростені вдома.

Сервіс Master911 вельми суворо відстежує звіти майстрів і ринкові ціни за всіма заявками.

Що отримують замовники нашого сервісу?

Плюси:

 • Екстрений виїзд техніка. Майстер з чистки й сервісу газових котлів у Коростені вдома надасть потрібні послуги протягом двох годин, залежно від варіанту чистки й від рівня засмічення.
 • Контролюємо якість виконання всіх замовлень. Master911 веде контроль якості надаваних робіт сервісними майстрами. У випадках появи якихось зауважень до виконаної роботи ми приймаємо ваші скарги й гарантуємо, що технік поправить недоліки.
 • Всі типи чистки. Ми здійснюємо очищення котлів від всіх відомих компаній-виробників, будь-яких модифікацій і вікових груп.

А також:

 • Швидкий приїзд фахівця. Приблизно протягом 3-х годин з часу подачі заявки.
 • Адекватні, прозорі, розумні й доступні розцінки. Вартість сервісних послуг відповідає умінню майстра.
 • Договір. По завершенні надання сервісних послуг клієнт отримає акт про виконані роботи.
 • Цілодобове приймання замовлень, без святкових і вихідних днів. Звертайтеся в зручний для Вас час.
 • Діє затверджений прейскурант. У сервісах Master911 затверджена вартість та вона не змінюється після приходу техніка.
 • Можливість зручного варіанту розрахунку. Приймаємо готівку, розрахунок карткою й безготівковий переказ.
 • Чистота, порядок, прибирання робочого місця. Майстри завжди пунктуальні, акуратні, ввічливі, обов'язково прибирають на своєму робочому місці.
 • Страховка. Master911 верифікує особисті відомості всіх працівників. У разі, якщо ви зіткнулися з несумлінним ставленням фахівця, зверніться в нашу службу підтримки, й ми обов'язково допоможемо вирішити конфліктний момент.
 • Гарантійні умови. Гарантійні умови на послуги, що надаються, й замінені запчастини.

Робота ведеться у Коростені з виїздом фахівця по Житомирській області

Приймаємо замовлення з обслуговування газового обладнання в межах міста Коростеня

Якщо вас зацікавило ефективне, якісне, професійне очищення газової апаратури у Коростені вдома, й ви живете на території міста, то в середньому протягом трьох годин з часу оформлення замовлення перевірений, пунктуальний, кваліфікований фахівець, який володіє технічними навичками, достатніми знаннями й практичним досвідом, приїжджає за вказаною адресою.

Наші професіонали працюють в передмістях Коростеня

Приїзд виконавця в передмістя Коростеня, ймовірно, займе трохи більше часу - 5-6 годин.

Працюємо з виїздом по Житомирській області

Ми маємо техніків практично у всіх населених пунктах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), внаслідок чого зазвичай майстер приїжджає в день оформлення замовлення.

Іноді, внаслідок інтенсивної сезонної завантаженості, приїзд майстра додому може переміститися на інший день. Наш сервіс побутових послуг з чистки та промивання газових опалювальних котлів у Коростені вдома допомагає значною мірою зберегти не тільки час, але й транспортні витрати.