Чистка газового котла у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Цінові пропозиції по чистці газових котлів від найкращих майстрів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по чистці газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Очищення котлів - обов'язкова частина технічного обслуговування опалювальної системи. Зараз практикується два типи чистки теплообмінника від накипу й кіптяви: механічний (ручний, із застосуванням щітки) і хімічний (реагентами).

Регулярне чищення газових обладнань (раз на рік, після завершення опалювального сезону) передбачає такі переваги:

 • зростає період безперебійної експлуатації газової апаратури;
 • зменшиться витрата газу, і збільшується тепловіддача обладнання;
 • зменшується викид вуглекислого газу, що посприяє поліпшенню екології.

Показники, які доводять те, що газовий пристрій потребує чищення, промивання, профілактики:

 • для нагрівання потрібно більше часу, ніж зазвичай;
 • перегрів циркуляційної помпи;
 • недостатній напір води в системі;
 • безпричинне вимикання газового пальника;
 • збільшення витрати газу без зміни налаштувань функціонування газового агрегату.

При відсутності техобслуговування, відповідного догляду за теплообмінниками газової апаратури, таке накопичення бруду може призвести до негативних результатів:

 • до перегріву теплообмінника;
 • виходу обладнання з ладу;
 • зниження віддачі його діяльності.

Наші техніки надають весь комплекс послуг з чистки, промивання та ефективної профілактики опалювальних газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський) у клієнта вдома різних вікових груп і моделей: Бош (Bosch), Колві (Kolvi), Будерус (Buderus), Юнкерс (Junkers), Вольф (Wolf), Соллі (Солі / Solly), Данко (Danko), Арістон (Ariston), Кітурамі (Kiturami), Атем (Аtem), Фондітал (Fondital), Нобель (Nobel), АЕГ (AEG), Нав'єн (Navien), Термекс (Thermex), Шафутекс (Chaffoteaux), Рода (Roda), Беретта (Берета / Beretta), Вестен (Westen), Елексія (Elexia), Протерм (Protherm), Радіант (Radiant), Грандіні (Grandini), Шафуто (Chaffoteaux), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Новатек (Nova Tec), Термет (Termet), Херманн (Hermann), Баксі (Baxi), Різон (Reeson), Іммергаз (Immergas), Термона (Thermona), Демрад (Demrad), Самсунг (Samsung), Нова Флоріда (Nova Florida), Ренс (Rens), Ферролі (Феролі / Ferroli), Хай Терм (Hi-Therm), Електролюкс (Electrolux), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Атон (Aton), Тіберіс (Tiberis), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Део (Daewoo), Сіменс (Siemens), Геліос (Helios), Тепловест (Teplowest), Альфа (Alpha), Віссманн (Вісман / Viessmann), Роктерм (Rocterm), Вулкан (Vulkan), Бонжуані (Bongioanni), Маяк, АОГВ Житомир, Рока (Roca).

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Наші професіонали дуже сумлінно ставляться до роботи, виявляють ввічливість, пунктуальність і доброзичливість, не вживають нецензурну лексику, не курять, а після закінчення виконання послуг прибирають місце роботи. Майстри приходять з потрібними інструментами, при необхідності беруть обладнання в сервіс. Всі наші фахівці перед тим, як приступити до роботи, проходять співбесіду, тестування або іспит, як в будівельних училищах. Всього лише 15 чоловіків зі 100 набирають прохідний бал - 4,5.

Яким способом визначається вартість?

Розцінки з очищення газового обладнання у Звягелі (Новоград-Волинський)

Загальна вартість професійної чистки та якісного промивання побутового газового котла у Звягелі (Новоград-Волинський) у замовника вдома й регулярне проведення технагляду агрегату в більшості випадків буде відсотків на вісімдесят економніше, ніж ремонтні роботи вибулого з ладу газового пристрою.

Тарифи на всі звичайні послуги наводяться в прайсі (без урахування транспортних витрат, а також покупки запчастин, які, можливо доведеться замінити на нові в ході виконання ремонтних робіт).

Ви завчасно володієте відомостями про вартість робіт

Щоб Ви ознайомилися з теперішньою вартістю необхідної послуги, ми зобов'язані ставити уточнювальні питання в ході оформлення замовлення на виїзд майстра. Якщо необхідна послуга типова (стандартна), тоді в більшості випадків розцінка не змінюється.

Але окремі роботи практично неможливо розцінити зі слів

Іноді бувають ситуації, коли внаслідок непрофесійного або неточного пояснення проблеми досить важко назвати причину неполадки та встановити обсяг, характер і складність майбутніх послуг. Не переживайте, в такому випадку розрахунковий кошторис визначається прямо у вас вдома й буде збігатися з прайс-листом. Технік з усіма подробицями пояснить, як формується ціна професійної чистки та якісної профілактики газового побутового котла у Звягелі (Новоград-Волинський).

Сервіс побутових послуг Master911 досить строго відстежує ринкові ціни та звіти техніків за кожною заявкою.

Що Ви отримуєте в результаті?

Переваги сервісу Master911:

 • Контролюємо якість виконання кожного замовлення. Master911 здійснює контроль якості надаваних робіт сервісними техніками. У разі появи якихось претензій до виконаної роботи ми приймемо ваші побажання й запевняємо Вас в тому, що технік виправить недоліки.
 • Всі варіанти чистки. Ми здійснюємо чистку газової апаратури від всіх знаменитих компаній, будь-яких модифікацій і року випуску.
 • Негайний виїзд. Майстер з ефективної чистки та якісної профілактики газових побутових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський) у замовників вдома надасть сервісні послуги протягом одної-двох годин, залежно від виду очищення й від рівня забруднення.

Додатково:

 • Страховка. Master911 перевіряє особисті дані всіх прийнятих працівників. У випадку, якщо ви раптом зіткнулися з нечесним ставленням техніка, звертайтеся в нашу службу технічної підтримки, й ми допоможемо розв'язати конфліктне питання.
 • Чистота на робочому місці. Техніки завжди акуратні, обов'язково прибирають робоче місце.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на послуги, що надаються, та встановлені запчастини.
 • Встановлені ціни. У наших сервісах фіксована вартість, яка не може змінюватися після прибуття майстра.
 • Цілодобове приймання замовлень, без свят і вихідних. Телефонуйте нам в будь-який час.
 • Справедливі, доступні, розумні та прозорі розцінки. Вартість роботи відповідає умінню техніка.
 • Оперативний прихід майстра. Орієнтовно, протягом 3-х годин з часу отримання заявки.
 • Працює порядок договірних відносин. Після закінчення надання сервісних послуг наш замовник отримає акт виконаних робіт.
 • Можливість зручного виду розрахунку. Оплату сервісних послуг приймаємо безготівковими переказами, готівкою та банківськими картами.

Виконуємо роботи у Звягелі (Новоград-Волинський) з виїздом майстра по Житомирській області

Робота з виїздом по Житомирській області

Ми маємо своїх майстрів майже в кожному населеному пункті Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), внаслідок чого в більшості випадків майстер прибуває в день подання замовлення.

Працюємо в передмістях Новоград-Волинського

Прибуття майстра в передмістя Новоград-Волинського, можливо, займе трохи більше часу, близько чотирьох-шести годин.

Обслуговуємо газову апаратуру в межах м. Новоград-Волинського

Якщо вас зацікавила професійна, якісна, ефективна чистка газової апаратури у Звягелі (Новоград-Волинський) й ви проживаєте на території міста, тоді зазвичай через три години з моменту оформлення заявки кваліфікований, перевірений, пунктуальний фахівець, що володіє достатніми знаннями, технічними навичками та практичним досвідом, прибуває за вказаною вами адресою.

Іноді, у зв'язку з великою сезонною зайнятістю, приїзд фахівця додому може бути перенесений на один день. Наш сервіс послуг з чистки, промивання та якісної профілактики опалювальних газових котлів у Звягелі (Новоград-Волинський) у вас вдома дає можливість значно зберегти не тільки час, але й транспортні витрати.