Чистка газового котла у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Мукачеві

Відгуки по чистці газових котлів у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Візуальний огляд, чистка накопичених продуктів згоряння і регулювання автоматики газового обладнання є важливим елементом техобслуговування опалювальної системи. На сьогодні існує 2 типи чистки теплообмінника від накипу й нальоту: механічний (ручний, із застосуванням щітки) і хімічний (промивка кислотами).

Регулярне чищення побутового газового агрегату (один раз на рік, напередодні кожного сезону) має такі переваги:

 • скорочується викид в навколишню атмосферу небезпечних речовин, і поліпшується екологія;
 • зростає період безперебійної служби газового обладнання;
 • зменшиться кількість витрати газу, і підіймається ККД теплогенеруючого обладнання.

Симптоми, які доводять те, що газове обладнання вимагає чистку:

 • перегрів циркуляційної помпи;
 • для нагріву необхідно набагато більше часу, ніж зазвичай;
 • недостатній тиск води в крані;
 • безпричинне блокування газового пальника;
 • збільшення витрати газу без зміни параметрів роботи котла.

При відсутності регулярного техобслуговування, належного догляду за теплообмінником газової апаратури, накопичені різного типу забруднення призведуть до негативних результатів:

 • до зниження віддачі його діяльності;
 • закипання теплообмінних елементів;
 • виходу агрегату з ладу.

Наші майстри надають весь комплекс сервісних послуг з чистки або промивання побутових газових котлів у Мукачеві різних модифікацій і років виготовлення: Сайм (Сім / Sime), Беретта (Берета / Beretta), Маяк, Індесіт (Indesit), Колві (Kolvi), Роктерм (Rocterm), Тіберіс (Tiberis), Шафуто (Chaffoteaux), Нав'єн (Navien), Горенье (Gorenje), Рока (Roca), Термекс (Thermex), Елексія (Elexia), Демрад (Demrad), Херманн (Hermann), Кітурамі (Kiturami), Термет (Termet), Ренс (Rens), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Віссманн (Вісман / Viessmann), Фондітал (Fondital), Альфа (Alpha), Нова Флоріда (Nova Florida), Вулкан (Vulkan), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атон (Aton), Радіант (Radiant), Рода (Roda), Шафутекс (Chaffoteaux), Атем (Аtem), Данко (Danko), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Нобель (Nobel), Хай Терм (Hi-Therm), Бош (Bosch), Тепловест (Teplowest), Різон (Reeson), Део (Daewoo), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Бонжуані (Bongioanni), Термона (Thermona), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Вестен (Westen), Самсунг (Samsung), Соллі (Солі / Solly), Електролюкс (Electrolux), Геліос (Helios), Арістон (Ariston), АОГВ Житомир, Вольф (Wolf), Будерус (Buderus), Грандіні (Grandini), Протерм (Protherm), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec).

Майстри сервісу послуг Master911

Наші професіонали не курять, не застосовують ненормативну лексику, дуже сумлінно ставляться до своїх обов'язків, виявляють пунктуальність, ввічливість і доброзичливість, а після закінчення виконання послуг прибирають місце роботи. Майстри приходять з власними інструментами, при необхідності забирають техніку в майстерню. Всі наші виконавці перед укладенням контракту проходять тестування, іспит або співбесіду, як в будівельних училищах. Тільки п'ятнадцять чоловіків зі ста охочих отримують обов'язковий бал - 4,5.

Як обчислюється вартість?

Розцінки з очищення газових котлів у Мукачеві

Ціна чистки та якісної профілактики газового опалювального котла у Мукачеві у клієнта вдома та планове виконання ТО обладнання в переважній більшості випадків обходиться відсотків на вісімдесят нижче, ніж виправлення вибулого з ладу газового обладнання.

Тарифи на всі типові послуги наводяться в прайсі (без урахування транспортних витрат, а також ціни покупки запасних деталей, які, можливо доведеться замінити в ході виконання ремонту).

Ви заздалегідь знаєте вартість робіт

Щоб Ви могли знати точну вартість необхідної послуги, ми ставимо питання для уточнення в момент оформлення заявки на виїзд фахівця. У тому випадку, якщо послуга типова (стандартна), тоді плата не змінюється.

Але окремі роботи досить складно розцінити зі слів

Нерідкі випадки, коли з непрофесійних, неточних описів утвореної проблеми неможливо вказати причину несправності й визначити складність, характер і обсяг передбачуваних послуг. Не переживайте, в такому випадку розрахунковий кошторис формується вже у вас вдома й буде точно відповідати прайс-листу. Спеціаліст детально пояснить, як формується розцінка.

Сервіс побутових послуг Master911 строго стежить за звітами фахівців і ринковими цінами по кожному з замовлень.

Що Ви будете мати?

Плюси сервісу Master911:

 • Екстрений виїзд майстра. Майстер з чистки, промивання та ефективної профілактики газових побутових котлів у Мукачеві у вас вдома виконає сервісні послуги протягом одної-двох годин, залежно від рівня засмічення й варіанту очищення.
 • Надаються всі варіанти очищення. Ми здійснюємо очищення побутових газових котлів від всіх відомих компаній-виробників, будь-яких моделей і вікових груп.
 • Здійснюємо нагляд за якістю виконання всіх замовлень. Master911 веде нагляд за якістю наданих робіт сервісними виконавцями. У випадках появи якихось претензій до необхідної послуги ми приймаємо ваші зауваження й гарантуємо, що майстер виправить дефекти.

І на додаток:

 • Зручний розрахунок. Можливі всі види оплати за роботу: безготівковими переказами, банківськими картами й готівкою.
 • Страховка. Master911 перевіряє паспортні дані кожного працівника. У разі, якщо ви раптово зіткнулися з несумлінним ставленням техніка, зверніться до служби технічної підтримки нашого сервісу, й ми зможемо допомогти розв'язати спірне питання.
 • Гарантійні умови. Гарантійні зобов'язання на замінені запчастини та надані послуги.
 • Швидкий приїзд виконавця. Орієнтовно, протягом 3-х годин з часу отримання заявки.
 • Чистота робочого місця. Майстри завжди пунктуальні, ввічливі, акуратні, обов'язково прибирають місце роботи.
 • Діє затверджений прайс. У нас фіксована вартість чистки та якісної профілактики газового котла у Мукачеві у клієнта вдома, яка не збільшується після приїзду фахівця.
 • Цілодобове приймання замовлень, без вихідних і свят. Телефонуйте в зручний для Вас час.
 • Справедливі, доступні, прозорі та розумні ціни. Оплата сервісних послуг відповідає досвіду майстра.
 • Договірні відносини. По завершенні надання сервісних послуг ви отримуєте на руки акт виконаних робіт.

Робота ведеться у Мукачеві і по Закарпатській області

Працюємо на виїзді в населені пункти по Закарпатській області

Ми маємо техніків практично в кожному населеному пункті Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), завдяки чому в більшості випадків фахівець прибуває в той же день, в який подали замовлення.

Працюємо в межах міста Мукачева

В разі, якщо вас цікавить професійна, ефективна, якісна профілактика й чистка побутового газового обладнання у Мукачеві і перебуваєте ви на території міста, тоді зазвичай протягом трьох годин з моменту отримання замовлення кваліфікований, пунктуальний, перевірений фахівець, який володіє достатніми знаннями, чималим досвідом і технічними навичками, приходить за вказаною вами адресою.

Працюємо в приміській зоні Мукачева

Приїзд фахівця в передмістя Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), можливо, займе трохи більше часу, близько 4-6 годин.

Іноді, у зв'язку з інтенсивною сезонною зайнятістю, приїзд техніка може бути перенесений на інший день. Наш сервіс з чистки та ефективної профілактики опалювальних газових котлів у Мукачеві у замовника вдома дозволяє значно зберегти як час, так і автотранспортні витрати.