Встановлення рушникосушки у Первомайську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Первомайську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Цінові пропозиції по встановленню рушникосушок від найкращих майстрів у Первомайську

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Первомайську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Первомайську

Відгуки по встановленню рушникосушок у Первомайську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка сушки для рушників у ванній вважається однією з найпоширеніших послуг, і обумовлена значним підйомом комфорту домочадців при відносно невисоких витратах. Цей виріб сантехніки бере на себе здійснення одночасно 3-х завдань: просушування рушників та будь-якої іншої білизни, регулювання рівня вологості, а також додаткового обігріву санітарної кімнати.

Виходячи з конструктивних характеристик, виділяють такі види сушки для рушників: водяні, електричні й комбіновані, до того ж виготовляються вироби в самому різному виконанні - алюмінієві, сталеві, керамічні та мідні. Зараз є великий модельний ряд сушки для рушників, і на якій же з модифікацій зупинитися, залежить від низки умов: наявності необхідної площі, комфортності, довговічності та вартості. Можна сказати, що водяні найвигідніші в питанні економії енергії, електричні - особливо адаптивні, прості в монтажі, автономні й не залежать від функціонування інших систем, комбіновані - найбільш практичні та ефективні, тільки ціна даного змійовика дуже висока.

Грамотна установка контуру сушки для рушників будь-якого сучасного типу передбачає присутність конкретних знань і навичок, саме тому її бажано покладати на майстрів.

Чи дозволяється власноручна установка змійовика у ванній?

Гарантія того, щоб подібне сантехнічне оснащення безперебійно функціонуватиме тривалий період - виконання будівельно-монтажних робіт пристрою для сушіння рушників згідно з технічними вимогами. У зв'язку з цим прагнення економити на послугах досвідченого, перевіреного, кваліфікованого сантехніка, і постаратися встановити прилад власноруч - дуже ризиковано. Подібна задумка в кращому варіанті може закінчитися марнуванням часу, в разі невдачі - вимагати екстреного виїзду професіонала для виправлення дуже серйозних аварій. Коли при монтажі було допущено нікчемне відхилення від норми, все це здатне затьмарити ефект комфортності, а ще й за наявності високого тиску в системі може призвести до затоплення квартири або замикання електропроводки.

Зважаючи на вищезгадані причини, небажано довіряти установку змійовика та неперевіреному "спецу", який не надасть якихось гарантійних умов на зроблені роботи, і за аварійної ситуації особисто вам потрібно буде власними коштами виплачувати сумні наслідки.

Оптимальний вихід - звернутися до сертифікованого сантехніку, який професійно та оперативно виконає необхідну сервісну послугу і завжди несе особисту відповідальність за монтаж сушки для рушників за попередньо обумовленою ціною будівництва.

Сервіс послуг Майстер911: компетентне встановлення змійовика

Фахівці сервісу Майстер911 мають чималий досвід у пристрої практично всіх моделей, конфігурацій, конструкцій та видів рушникосушок. У момент подання заявки на виклик сантехніка ми задаємо замовнику низку питань, що стосуються саме вашого сантехнічного апарату, його конструктивних особливостей, варіанта приєднання, місця розміщення тощо. вартості необхідної послуги. Коли з'ясовується, що вона типова (за словами клієнта можна правильно розрахувати обсяг завдань, що намічаються), в такому випадку монтаж рушникосушки в санітарній кімнаті буде точно відповідати ціні по прайсу.

У тому випадку, якщо без конкретного обстеження сантехніком визначити обсяг робіт неможливо, отже, ця послуга вважається не типовою і вірний кошторис буде оголошено фахівцем уже на місці, однак ми запевняємо вас, що договірна сума не буде розходитися з тим, що є у сервісному прайс-листі.

Вирішивши зателефонувати до сервісу побутових послуг Майстер911, ви зможете розраховувати на:

 • видачу всім замовникам грамотної консультації та відомостей про орієнтовну розцінку необхідної послуги;
 • подання та оформлення заявки на виїзд 24/7, без вихідних;
 • швидкий виїзд на адресу кваліфікованого, перевіреного та надійного сантехніка;
 • надійну, якісну та оперативну сантехнічну послугу з наданням гарантії.

Наші техніки сумлінні, пунктуальні та ввічливі, характеризуються акуратністю та обов'язково упорядковують робоче місце. Всі вони до своїх обов'язків ставляться сумлінно, не димлять цигарками, не допускають недбалості і не матюкаються.

Переваги звернення до маркетплейсу Master911

На противагу випадковим фахівцям ми повністю впевнені у всіх наших сантехніках, оскільки до отримання дозволу на обслуговування клієнтів, вони пройшли обов'язкову спеціальну теоретичну підготовку, перевірку особистих даних і склали на високий бал іспити. Попри все це, ми завжди готові вислухати будь-які нарікання, побажання і критику, щодо допущеної у роботі помилки чи непрофесійного впливу техніка. У зв'язку з цим, у разі конфліктної ситуації телефонуйте до нашої служби підтримки Майстер911.

Після закінчення будівельних робіт, клієнти отримують акт здійснених послуг. Розрахуватися за роботу слюсаря-сантехніка зможете безготівковими переказами чи готівкою. Наші майстри беруть на себе особисту відповідальність і видають гарантійний сертифікат на послуги. Усі послуги виконуються згідно з договором, в якому чітко окреслені критерії рівня якості проведення робіт, процес, а також умови відповідальності слюсаря-сантехніка.

Яка розцінка монтажу сушки для рушників?

Ціни на монтаж сушки для рушників у вигляді драбинки або змійовика ви можете легко і швидко з'ясувати, переглянувши наш прайс-лист. Там зазначено суму кожної окремої стандартної сервісної послуги, без урахування вартості витратних матеріалів, інших запасних частин та автотранспортних витрат. Для маркетплейсу Майстер911 винятково цінно, щоб наше ціноутворення було прозорим і зрозумілим для будь-якого клієнта, що звернувся до нас. Для приємного співробітництва та спілкування з сантехніками ми завжди готові вас проконсультувати ще до прибуття виконавця та зорієнтувати за загальною вартістю послуги. В основному на установку електричного сушки для рушників ціна не змінюється.

Виклик сантехніка у Первомайську з виїздом по всій Миколаївській області

Приймаємо заявки в приміських зонах Первомайська

Тим, хто живе в передмісті Первомайська (Підгородна, Благодатне, Кумарі, Вербова Балка, Мигія, Лиса Гора, Кінецьпіль, Кам'яна Балка, Кам'яний Міст), потрібно буде чекати приїзду слюсаря-сантехніка на годину-півтори довше, орієнтовно чотири-п'ять годин.

Ми працюємо в межах м. Первомайськ

Якщо ви знаходитесь в районах м.Первомайськ, тоді вже через три години з моменту оформлення заявки, можете розраховувати на виїзд до вас перевіреного, кваліфікованого та досвідченого фахівця.

Виконуємо сантехнічні роботи по Миколаївській області

Оскільки в нас є досвідчені, професійні, перевірені та навчені сантехніки в більшості н. п. Миколаївської області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка), ті наші замовники, які мешкають у віддалених місцях, можуть сподіватися на відвідування спеціаліста в день оформлення замовлення. Крім очевидних плюсів, подібний сантехнічний сервіс дає можливість мати додаткову економію на транспортних витратах.

У виняткових варіантах, коли у майстрів інтенсивне завантаження, їхній прихід може бути відкладений на найближчий день. Ми про подібний прецедент повідомляємо клієнтів напередодні, ще в момент звернення до Master911.

Якщо вас цікавить кваліфікована установка сушки для рушників будь-якого сучасного типу, щоб ціна приємно здивувала, - звертайтеся в маркетплейс Master911!