globe ru

Ремонт масляного обігрівача

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту масляного обігрівача стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики обігрівача на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт масляного обігрівача

Назва Вартість
Ремонт масляного обігрівача від 350 грн
Ремонт керамічного обігрівача від 350 грн
Ремонт інфрачервоного обігрівача від 350 грн
Ремонт електричного конвектора від 350 грн
Ремонт газового конвектора від 350 грн
Встановлення газового конвектора від 350 грн
Ремонт вуличного газового обігрівача від 350 грн
Ремонт вуличного електричного обігрівача від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

У разі раптового виходу з ладу масляного обігрівача важливо, якнайшвидше зрозуміти причину поломки та усунути її. Найчастіше на некоректність роботи техніки вказують такі симптоми:

 • Тріск в обігрівачі. Але, якщо сторонні звуки з'являються лише при включенні приладу та пропадають через 5-10 хвилин, або при його вимкненні, турбуватися не варто: тріск супроводжує закипання та охолодження масла, що знаходиться всередині обладнання.
 • Обігрівач не вмикається. Причина може бути як в елементарній поломці – пошкодженні шнура або вилки, так і, наприклад, у відходженні контакту.
 • Агрегат вмикається, індикатори світяться, але він не гріє. Така проблема трапляється досить часто, і в більшості випадків вказує на поломку реле.
 • Витік масла. Перебіг масла може свідчити про виробничий брак (неякісно запаяний шов), або це пов'язано з тим, що експлуатаційний ресурс техніки закінчується. Якщо ви помітили протікання масла, необхідно відразу відключити прилад від мережі та не експлуатувати його.

Самостійний ремонт масляного обігрівача

Виявивши, що прилад барахлить, чимало власників техніки вирішують спробувати його полагодити своїми руками. Однак конструкція масляного обігрівача не така проста, як це може здатися на перший погляд, і для його грамотного ремонту необхідні спеціальні знання та навички. Самостійні спроби можуть закінчитися втратою часу або обернутися погіршенням проблеми та подорожчанням його ремонту.

Залучати до ремонту масляного обігрівача невідомого майстра теж не найкраща ідея: навіть у разі успішного повернення техніки до робочого стану, на будь-яку гарантію з його боку розраховувати не доводиться.

Найкраще відразу звернутися до сервісу побутових послуг Мастер911 – перевірений спеціаліст оперативно, якісно та недорого відремонтує прилад та візьме на себе відповідальність за якість виконаної роботи.

Мастер911: терміновий ремонт масляних обігрівачів

Фахівці Master911 пропонують послуги з ремонту всіх типів масляних обігрівачів будь-яких моделей та марок. Оформити заявку на виклик майстра можна в цілодобовому режимі без вихідних.

Щоб отримати інформацію, яка дозволить грамотно проконсультувати замовника та зорієнтувати його у вартості необхідного ремонту, у процесі подання заявки ми ставимо кілька уточнювальних питань щодо бренду та моделі техніки, а також типу поломки.

Якщо зі слів клієнта однозначно зрозуміло, що спричинило вихід обігрівача з ладу, то така послуга є стандартною, і її вартість буде озвучена чітко, відповідно до зазначеної у прайс-листі. У деяких випадках опис замовника не дозволяє визначити, в чому причина поломки масляного обігрівача, тоді можна говорити про те, що послуга нестандартна, і її ціна може бути названа тільки після огляду приладу, і визначення необхідного обсягу робіт з повернення техніки в робочий стан. Мастер911 гарантує, що названий фахівцем кошторис не відрізнятиметься від тієї вартості, яка прописана в прайсі.

Звернувшись до Master911, кожен замовник може бути впевнений у:

 • можливості подання заявки у будь-який зручний час;
 • отриманні грамотної консультації та озвучуванні вартості необхідного ремонту;
 • оперативному виїзді спеціаліста;
 • отриманні якісної послуги – ремонту побутових масляних обігрівачів.

Наші фахівці дуже відповідальні, ввічливі та доброзичливі, обов'язково підтримують чистоту на робочому місці, не курять і не вживають нецензурної лексики.

Переваги звернення до Master911

У нас немає «випадкових» майстрів, кожен наш спеціаліст, перш ніж бути допущеним до обслуговування клієнтів, пройшов навчання, успішно склав іспит на підтвердження своєї кваліфікації, а також пройшов перевірку документів. Але, якщо раптом ви все-таки виявили допущену майстром помилку, або зіткнулися з неприємною поведінкою з його боку, звертайтеся до служби підтримки Мастер911. Ми обіцяємо в оперативному порядку допомогти у вирішенні конфлікту.

На наші послуги поширюється договір-оферта, в якому прописано відповідальність майстра, а також критерії, за якими оцінюється якість наданої послуги з ремонту техніки. Кожен майстер бере на себе повну відповідальність за якість наданих ним послуг та надає гарантійні зобов'язання. Оплату ремонту можна здійснити будь-яким зручним способом: безготівковим переказом або готівкою.

Скільки коштує ремонт побутових масляних обігрівачів?

Ціна кожної стандартної послуги, без урахування вартості запчастин та транспортних витрат, вказана у нашому прайс-листі. Ми прагнемо того, щоб наше ціноутворення було не тільки абсолютно прозорим, а й зрозумілим кожному замовнику, який звернувся до нас. Для створення максимально комфортних умов співпраці з нами, ми завжди готові надати грамотну консультацію щодо поломки вашої побутової техніки, що трапилася, і зорієнтувати у приблизній вартості послуги ще до приїзду майстра. Найчастіше названа ціна залишається незмінною.

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в межах

Наші клієнти, яких цікавить ремонт масляного радіатора обігрівачів, що знаходяться в межах, можуть очікувати на виїзд майстра за вказаною адресою вже через три години після подачі заявки.

Виїжджаємо на виклик в передмісті

Ті замовники, які проживають у передмісті (), мають бути готові почекати візиту спеціаліста трохи довше – в середньому, 4-5 годин.

Працюємо по області

Завдяки тому, що Мастер911 має своїх майстрів практично в кожному населеному пункті області (), клієнти, які знаходяться у віддалених пунктах, можуть розраховувати на приїзд до них майстра в день подачі заявки. Такий сервіс дозволяє заощадити на транспортних витратах.

В окремих випадках, пов'язаних із підвищеною сезонною завантаженістю, виїзд майстра переноситься на наступний день. Про це ви попередите ще на етапі оформлення заявки.

Потрібен терміновий ремонт масляного обігрівача, якщо тече масло, не включається чи не гріє? Звертайтеся до Мастер911, і ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені нашим сервісом, якістю запропонованих послуг та приємними цінами.