Ремонт керамічного обігрівача

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт керамічного обігрівача». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту керамічних обігрівачів

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт керамічних обігрівачів

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт масляних обігрівачів

від 350 грн

Ремонт керамічних обігрівачів

від 350 грн

Ремонт інфрачервоних обігрівачів

від 350 грн

Часті питання по ремонту керамічних обігрівачів

Відгуки по ремонту керамічних обігрівачів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Навіть найякісніший керамічний обігрівач у якийсь момент може дати збій, що вимагатиме з'ясування причини поломки техніки та її ремонту.

Найчастіше власники обладнання, звертаючись за допомогою до майстрів, вказують на такі симптоми несправності:

  • обігрівач не вмикається;
  • агрегат вмикається, індикатори світяться, але нагрівання не відбувається;
  • робота обігрівача супроводжується сторонніми звуками;
  • вибраний режим не працює.

Сучасні керамічні обігрівачі відрізняються високою надійністю та значним експлуатаційним ресурсом. Окрім випадків заводського браку, найчастіше вони виходять з ладу через порушення правил експлуатації та техніки безпеки опалювального обладнання.

Ремонт керамічного обігрівача своїми руками

Помітивши, що керамічний обігрівач працює некоректно або зовсім не вмикається, деякі власники техніки намагаються самостійно розібратися в його пристрої, щоб виявити причину та повернути техніку до робочого стану. Важливо розуміти, що такий підхід є ризикованим, оскільки з великою ймовірністю не тільки не призведе до бажаного результату, але й може спровокувати ще серйознішу поломку, і як наслідок – необхідність дорогого ремонту.

Запрошення неперевіреного майстра та допуск його до ремонту опалювального приладу теж не оптимальний варіант. По-перше, пускати в будинок чужу людину просто небезпечно, по-друге, є ризик, що ремонт керамічного обігрівача може затягнутися, по-третє, гарантії на надану послугу вам ніхто не дасть.

Звернувшись до сервісу побутових послуг Master911, ви можете бути впевнені в оперативному приїзді перевіреного та кваліфікованого, ввічливого майстра, який швидко та недорого здійснить необхідний ремонт, та до того ж надасть гарантію на виконану роботу.

Терміновий ремонт газових керамічних обігрівачів від Мастер911

Наші спеціалісти пропонують широкий спектр послуг з усунення всіх типів поломок керамічних обігрівачів будь-яких моделей від усіх відомих виробників. У процесі оформлення заявки на виклик майстра, ми просимо клієнта назвати бренд і модель техніки, що вийшла з ладу, а також описати тип поломки, що відбулася. Відповіді на ці запитання допоможуть нам надати грамотну консультацію ще до приїзду майстра та зорієнтувати у вартості необхідного ремонту.

Потрібна послуга може бути стандартною або нестандартною. У першому випадку, з опису замовника зрозуміло, який ремонт газового керамічного обігрівача потрібен у цьому випадку, відповідно й ціна необхідної послуги буде названа точно, відповідно до зазначеної в прайс-листі.

Якщо без огляду техніки неможливо зрозуміти, що спричинило її вихід з ладу, ціну послуги назве майстер уже на місці, після визначення обсягу необхідних робіт. Ми гарантуємо: названа ним ціна точно відповідатиме сумі, прописаній у прайсі.

Звернувшись до Мастер911, ви отримаєте:

  • можливість оформити заявку в будь-який зручний час;
  • первинну консультацію та інформацію про вартість послуги, що цікавить;
  • виїзд майстра за вказаною адресою вже через три години після подання заявки;
  • якісну послугу – ремонт керамічних обігрівачів.

Доброзичливе ставлення до клієнтів, відповідальність та акуратність у виконанні роботи – якості, якими володіють усі наші майстри. Вони підтримують чистоту на своєму робочому місці, не вживають нецензурної лексики та не палять.

Переваги в Мастер911

На відміну від майстрів «з вулиці», які можуть здивувати непрофесійною поведінкою або низькою якістю послуг, всі наші фахівці отримали допуск до обслуговування клієнтів тільки після проходження навчання, перевірки документів та успішного складання іспиту на підтвердження своєї кваліфікації. Але навіть якщо ви залишилися чимось незадоволені - поведінкою майстра або якістю його роботи, ви завжди можете звернутися до служби підтримки Мастер911, і ми обов'язково допоможемо у вирішенні конфлікту.

Всі послуги здійснюються згідно з договором, в якому описано критерії якості виконання робіт, сам процес, а також відповідальність майстра. Кожен із наших фахівців надає гарантії на виконані роботи. Клієнти мають можливість розрахуватися готівкою або безготівковим переказом, а після закінчення робіт отримають акт виконаних послуг.

Скільки коштує ремонт газового керамічного обігрівача?

Мастер911 прагне абсолютно прозорого та зрозумілого кожному ціноутворення, тому вартість всіх стандартних послуг (без урахування транспортних витрат і ціни деталей, які потрібно замінити) прописана в нашому прайс-листі. Для підвищення комфорту співпраці з нами, ми завжди готові надати первинну консультацію та озвучити вартість майбутнього ремонту (у більшості випадків, ціна залишається незмінною).

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в контурі

Ті замовники, яких цікавить ремонт керамічних обігрівачів, що проживають в межах, можуть розраховувати на виїзд спеціаліста приблизно через три години після подачі заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті

Наші клієнти, які знаходяться в передмісті (), витратять на очікування майстра трохи більше часу – в середньому чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Оскільки Master911 володіє перевіреними фахівцями майже в кожному населеному пункті області (), наші клієнти, які проживають у віддалених пунктах, можуть розраховувати на приїзд майстра в день подання заявки. Подібний сервіс дозволяє швидко відремонтувати техніку та знизити витрати на транспорт.

Іноді виникають ситуації, коли через підвищену завантаженість приїзд спеціаліста вимушено переноситься на найближчий день, про що вас попередять при оформленні заявки.

Якщо необхідний терміновий ремонт керамічного обігрівача будь-якої моделі – звертайтесь до Мастер911. Вам оперативно нададуть якісну та недорогу послугу.