globe ru

Ремонт керамічного обігрівача

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту керамічного обігрівача стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики обігрівача на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Обігрівач

Ціни на Ремонт керамічного обігрівача

Назва Вартість
Ремонт масляного обігрівача від 350 грн
Ремонт керамічного обігрівача від 350 грн
Ремонт інфрачервоного обігрівача від 350 грн
Ремонт електричного конвектора від 350 грн
Ремонт газового конвектора від 350 грн
Встановлення газового конвектора від 350 грн
Ремонт вуличного газового обігрівача від 350 грн
Ремонт вуличного електричного обігрівача від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Навіть найякісніший керамічний обігрівач у якийсь момент може дати збій, що вимагатиме з'ясування причини поломки техніки та її ремонту.

Найчастіше власники обладнання, звертаючись за допомогою до майстрів, вказують на такі симптоми несправності:

 • обігрівач не вмикається;
 • агрегат вмикається, індикатори світяться, але нагрівання не відбувається;
 • робота обігрівача супроводжується сторонніми звуками;
 • вибраний режим не працює.

Сучасні керамічні обігрівачі відрізняються високою надійністю та значним експлуатаційним ресурсом. Окрім випадків заводського браку, найчастіше вони виходять з ладу через порушення правил експлуатації та техніки безпеки опалювального обладнання.

Ремонт керамічного обігрівача своїми руками

Помітивши, що керамічний обігрівач працює некоректно або зовсім не вмикається, деякі власники техніки намагаються самостійно розібратися в його пристрої, щоб виявити причину та повернути техніку до робочого стану. Важливо розуміти, що такий підхід є ризикованим, оскільки з великою ймовірністю не тільки не призведе до бажаного результату, але й може спровокувати ще серйознішу поломку, і як наслідок – необхідність дорогого ремонту.

Запрошення неперевіреного майстра та допуск його до ремонту опалювального приладу теж не оптимальний варіант. По-перше, пускати в будинок чужу людину просто небезпечно, по-друге, є ризик, що ремонт керамічного обігрівача може затягнутися, по-третє, гарантії на надану послугу вам ніхто не дасть.

Звернувшись до сервісу побутових послуг Master911, ви можете бути впевнені в оперативному приїзді перевіреного та кваліфікованого, ввічливого майстра, який швидко та недорого здійснить необхідний ремонт, та до того ж надасть гарантію на виконану роботу.

Терміновий ремонт газових керамічних обігрівачів від Мастер911

Наші спеціалісти пропонують широкий спектр послуг з усунення всіх типів поломок керамічних обігрівачів будь-яких моделей від усіх відомих виробників. У процесі оформлення заявки на виклик майстра, ми просимо клієнта назвати бренд і модель техніки, що вийшла з ладу, а також описати тип поломки, що відбулася. Відповіді на ці запитання допоможуть нам надати грамотну консультацію ще до приїзду майстра та зорієнтувати у вартості необхідного ремонту.

Потрібна послуга може бути стандартною або нестандартною. У першому випадку, з опису замовника зрозуміло, який ремонт газового керамічного обігрівача потрібен у цьому випадку, відповідно й ціна необхідної послуги буде названа точно, відповідно до зазначеної в прайс-листі.

Якщо без огляду техніки неможливо зрозуміти, що спричинило її вихід з ладу, ціну послуги назве майстер уже на місці, після визначення обсягу необхідних робіт. Ми гарантуємо: названа ним ціна точно відповідатиме сумі, прописаній у прайсі.

Звернувшись до Мастер911, ви отримаєте:

 • можливість оформити заявку в будь-який зручний час;
 • первинну консультацію та інформацію про вартість послуги, що цікавить;
 • виїзд майстра за вказаною адресою вже через три години після подання заявки;
 • якісну послугу – ремонт керамічних обігрівачів.

Доброзичливе ставлення до клієнтів, відповідальність та акуратність у виконанні роботи – якості, якими володіють усі наші майстри. Вони підтримують чистоту на своєму робочому місці, не вживають нецензурної лексики та не палять.

Переваги в Мастер911

На відміну від майстрів «з вулиці», які можуть здивувати непрофесійною поведінкою або низькою якістю послуг, всі наші фахівці отримали допуск до обслуговування клієнтів тільки після проходження навчання, перевірки документів та успішного складання іспиту на підтвердження своєї кваліфікації. Але навіть якщо ви залишилися чимось незадоволені - поведінкою майстра або якістю його роботи, ви завжди можете звернутися до служби підтримки Мастер911, і ми обов'язково допоможемо у вирішенні конфлікту.

Всі послуги здійснюються згідно з договором, в якому описано критерії якості виконання робіт, сам процес, а також відповідальність майстра. Кожен із наших фахівців надає гарантії на виконані роботи. Клієнти мають можливість розрахуватися готівкою або безготівковим переказом, а після закінчення робіт отримають акт виконаних послуг.

Скільки коштує ремонт газового керамічного обігрівача?

Мастер911 прагне абсолютно прозорого та зрозумілого кожному ціноутворення, тому вартість всіх стандартних послуг (без урахування транспортних витрат і ціни деталей, які потрібно замінити) прописана в нашому прайс-листі. Для підвищення комфорту співпраці з нами, ми завжди готові надати первинну консультацію та озвучити вартість майбутнього ремонту (у більшості випадків, ціна залишається незмінною).

Виклик майстра з виїздом по області

Працюємо в контурі

Ті замовники, яких цікавить ремонт керамічних обігрівачів, що проживають в межах, можуть розраховувати на виїзд спеціаліста приблизно через три години після подачі заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті

Наші клієнти, які знаходяться в передмісті (), витратять на очікування майстра трохи більше часу – в середньому чотири-п'ять годин.

Працюємо по області

Оскільки Master911 володіє перевіреними фахівцями майже в кожному населеному пункті області (), наші клієнти, які проживають у віддалених пунктах, можуть розраховувати на приїзд майстра в день подання заявки. Подібний сервіс дозволяє швидко відремонтувати техніку та знизити витрати на транспорт.

Іноді виникають ситуації, коли через підвищену завантаженість приїзд спеціаліста вимушено переноситься на найближчий день, про що вас попередять при оформленні заявки.

Якщо необхідний терміновий ремонт керамічного обігрівача будь-якої моделі – звертайтесь до Мастер911. Вам оперативно нададуть якісну та недорогу послугу.