Ремонт газової колонки у Коломиї

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Коломия та передмісті з виїздом по Івано-Франківській області.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових колонок

від 350 грн

Встановлення газових колонок

від 350 грн

Чистка газових колонок

від 400 грн

Діагностика газових колонок

від 350 грн

Заміна газових колонок

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових колонок у Коломиї

Відгуки по ремонту газових колонок у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Збій в роботі проточного водонагрівача може доставити чималий дискомфорт. Основною проблемою стане пошук виконавця, який би міг скоріше виправити газовий агрегат.

Ремонт газових колонок

При виявленні несправностей газових колонок в жодному разі недопустимі самостійні спроби проведення ремонту. Будь-які роботи, нехай це буде технічне обслуговування, виправлення проблеми, монтаж газової колонки або діагностичне обстеження, зобов'язаний проводити кваліфікований фахівець з необхідними технічними здібностями, знаннями, навичками, який має спеціальний допуск.

Яким чином проводиться діагностика, ремонт і техобслуговування

Після прибуття додому до клієнта майстер з домашнього ремонту газових колонок у Коломиї виконує діагностику, перевірку роботи та візуальний огляд обладнання. Після узгодження з клієнтом характеру неполадки, ціни, обсягу робіт, приступає до виправлення.

Найбільш поширені неполадки проточного водонагрівача

Як показує практика, більшість несправностей газового водонагрівача може бути результатом несвоєчасного обслуговування, порушення правил використання апаратури, невиконання рекомендацій, зазначених виробником в інструкції.

У заявках на виклик техніка дуже часто фігурують такі неполадки:

 • недостатній нагрів води, оскільки фактична її температура не відповідає встановленій;
 • відчувається типовий запах газу;
 • у процесі роботи обладнання чуються різні звуки, схожі на міні-вибухи, удари, потріскування;
 • слабкий напір води;
 • колонка не загоряється або відразу після запалювання гасне;
 • колонка почала коптити, з неї сиплеться чорна сажа.

Більшості неполадок ви зможете уникнути в тому випадку, якщо систематично проводити профілактичні заходи, плановий огляд і чистку газової колонки.

В сервіс послуг Master911 можна звертатися в зручний час доби, щоб отримати кваліфіковану допомогу й консультацію, а також викликати майстра додому для виконання широкого ряду профілактичних, ремонтних і діагностичних робіт.

Чому клієнти звертаються до нас?

 • Доступні розцінки. У нас обґрунтовані, середньоринкові та прозорі ціни, що відповідають досвіду фахівця. Ви точно будете знати вартість ремонту газової колонки задовго до приїзду нашого майстра.
 • Екстрений виїзд майстра. Приїжджаємо за вказаною адресою протягом 3 годин.
 • Договір. Після закінчення робіт надаємо чек і акт про виконання послуг.
 • Режим 24/7 на приймання заявок. Звертайтеся по допомогу в будь-який час.
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання виконавця на надані послуги з ремонту газових колонок у Коломиї та встановлені запчастини, прилади, деталі.
 • Фіксована розцінка. Ціни на ремонт газових колонок і на інші стандартні сервісні послуги у Коломиї завжди відповідають прайсу й не змінюються після прибуття виконавця.
 • Чистота. Чистота після завершення ремонту, в послуги входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Гнучка оплата. Можливі варіанти розрахунку банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.

З сервісом Master911 ви зможете захистити себе від неперевірених, недосвідчених і некомпетентних фахівців, а також підстрахуватися від переплати за виконання робіт. Ми постійно контролюємо хід всього процесу від початку до кінця, допомагаємо у розв'язанні всіх спірних випадків і серйозно підходимо до підбору майстрів, з якими ведемо співпрацю.

Ми лагодимо газові водонагрівачі різного віку, моделей і марок

Маркетплейс Master911 бере заявки на виконання повного обсягу робіт з діагностики, технічного обслуговування і ремонту газової колонки у Коломиї різного ступеня складності (від монтажу й до ремонту редуктора, водяного вузла чи блоку управління) від всіх наявних сьогодні компаній-виробників: Нева (Neva), Горенье (Gorenje), Рода (Roda), Діон (Dion), Рока (Roca), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Арістон (Ariston), Астон (Aston), Нескар (Neckar), Електролюкс (Electrolux), Росс (Ross), Новатек (Nova Tec), Аквахіт (Aquaheat), Мілла (Міла / Milla), Зануссі (Занусі / Zanussi), Іммергаз (Immergas), Піраміда (Pyramida), Еталон (Etalon), Атон (Aton), Беретта (Берета / Beretta), Бош (Bosch), Атлантік (Atlantic), Ферролі (Феролі / Ferroli), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Мора (Mora), Віссманн (Вісман / Viessmann), Роктерм (Rocterm), Грандіні (Grandini), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Данко (Danko), Львів, Кайзер (Kaiser), Протерм (Protherm), Вестен (Westen), Термона (Thermona), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Демрад (Demrad), Міле (Miele), Херманн (Hermann), Юнкерс (Junkers), Сакура (Sakura), Термекс (Thermex), Термолайн (Termoline), Матрікс (Matrix), Термет (Termet), Термо Альянс (Thermo Alliance), Аміна (Amina), Самсунг (Samsung), Саванна (Савана / Savanna) та інших.

Вартість ремонту водонагрівача у Коломиї

Вартість типових (стандартних) послуг з ремонту, установки або заміни газових колонок у Коломиї вказується до прибуття фахівця, в тому випадку, якщо аварія нестандартна (нетипова), то сума вираховується після діагностики. Лише таким методом можливо визначити несправність і з'ясувати, який тип роботи потрібен (наприклад, ремонт електромагнітного клапана, блоку розпалювання чи теплообмінника газової колонки). При формуванні кошторису береться в розрахунок ціна запчастин, витратних матеріалів, пристроїв, деталей, які підлягають заміні, загальний обсяг необхідних робіт, а також серйозність проблеми.

Приїжджаємо за викликом практично в усі райони міста Коломиї і в передмістя

Ми готові надати послуги для всіх районів Коломиї. Наш сервіс оформляє замовлення на виконання термінового, безпечного та якісного ремонту газової колонки цілодобово.

Виїзд по місту у Коломиї

У випадку, якщо потрібен виклик фахівця в межах Коломиї, тоді вже через 3-4 години після оформлення заявки за вказаною адресою приїжджає наш перевірений, досвідчений і кваліфікований виконавець.

Виїзд фахівця в передмістя Коломиї

Якщо ви запрошуєте майстра в передмістя Коломиї, то його приїзд, в основному, займає близько чотирьох-шести годин.

Ми виїжджаємо по Івано-Франківській області

Практично у всіх містах, селищах, селах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) у нас працюють досвідчені, перевірені, підготовлені виконавці, тому на приїзд майстра можна очікувати в день подачі заявки на виклик. Замовляючи сервісні послуги з обслуговування газової колонки в наших досвідчених, перевірених, підготовлених майстрів, ви значно заощадите транспортні витрати й час. Оскільки в сезонний період можлива інтенсивна зайнятість, то в такому випадку замовлення може пересунутися на один день.