Ремонт бойлера у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Мукачеві

Василь null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Мукачеві

Відгуки по ремонту бойлерів у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найпоширеніші несправності водогрійного обладнання

 • Заміна зворотного клапана бойлера. Коли тиск у водопроводі у межах норми, а клапан підтікає, то це означає, що за час експлуатації він забився частинками. Для розв'язання проблеми потрібна заміна клапана.
 • Потрібна заміна датчика температури в бойлері. У тому випадку, якщо покажчик температури в бойлері вийшов з ладу, значить, він вимагає заміни. На ушкодження, як правило, вказують такі явища: не вимикається підігрівання, невідповідність виставленої температури, на моніторі приладу виводиться помилка, постійні зміни показників на дисплеї.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Єдиним захистом зварних швів і стінок ємності для води від руйнування і корозії послужить анод, виконаний з магнієвого сплаву. Якщо заміна анода робиться не вчасно, у цьому випадку настає такий момент, коли подібна ситуація (при наявності у воді солей, дрібних суспензій та іржі) призводить до руйнування шару емалевого покриття або ж стінок бака і, в кінцевому підсумку - до утворення протікання водонагрівача.
 • Перевірка, заміна або ремонт ТЕНа бойлера. Якщо неможливо ввімкнути, слабо гріє воду чи чути якісь звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частою причиною того факту, що електронагрівальний прилад покривається накипом, є погана якість води, що підігрівається, висока інтенсивність використання, зношення ресурсу. Отже, необхідно виконувати регулярне чищення, а при потребі й заміну непридатних компонентів.
 • Потрібна заміна термостата (терморегулятора) в бойлері. У разі, якщо термореле вийшло з ладу, значить рідина не стане досягати певної температури або навпаки почне перегріватися, що в результаті призведе до зайвої витрати електроенергії та інших прикрих наслідків.

Звертаємо вашу увагу!

 • Не треба лагодити електричний бойлер власними руками. Не намагайтеся самі виконувати ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відео на ютубі. Компанії-виробники водонагрівачів категорично не радять це виконувати. Практика показує, що самостійний, дилетантський, непрофесійний підхід до ремонту призводить до ще більш серйозного ремонту.
 • Не користуйтеся сервісами підозрілих майстрів. Сервісна послуга з ремонту бойлера, яка надається "умільцем" сумнівної кваліфікації - ризикована справа, аналогічно, як і самостійний ремонт. Все це обумовлено тим, що такі "майстри" не хочуть брати відповідальність на себе і, крім того, не видають жодних письмових гарантій на виконаний сервіс.

  Досить часто, якщо побутова техніка знову зламається, то в більшості випадків з неперевіреними майстрами більше немає контакту або ж вони не поспішають приходити. Ми рекомендуємо перевірених, надійних, навчених, ввічливих і пунктуальних виконавців з величезним досвідом роботи, починаючи від очищення, монтажу, техобслуговування, і аж до повного ремонту бойлера!

Працюємо практично з усіма популярними фірмами-виробниками: Новатек (Nova Tec), Атлант (Atlant), Баксі (Baxi), Атлантік (Atlantic), Зануссі (Занусі / Zanussi), Галмет (вулкан / Galmet), Хай Терм (Hi-Therm), Гарантерм (Garanterm), Індесіт (Indesit), Рода (Roda), Ферролі (Феролі / Ferroli), Гарантерм (Garanterm), Бош (Bosch), Атмор (Atmor), Тессі (Tesy), АЕГ (AEG), Термекс (Thermex), Горенье (Gorenje), Раунд (Round), Аміна (Amina), Фагор (Fagor), Віллер (Willer), Чайка), Термона (Thermona), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Арістон (Ariston), Термал (Termal), Термет (Termet), Астон (Aston), Електролюкс (Electrolux) і масою інших!

Переваги сервісу послуг з ремонту бойлерів у Мукачеві Master911

Всі наші клієнти можуть завжди покладатися на досвідченого майстра, який виконає повний комплекс послуг з ремонту, монтажу, діагностики бойлера, чистки чи обслуговування побутової техніки всіх відомих моделей і будь-якого ступеня складності!

Ряд інших переваг сервісу побутових послуг Master911:

 • Чистота, ввічливість, відповідальність, компетентність, пунктуальність і акуратність наших техніків. По закінченні ремонту, у список сервісних послуг входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Екстрений виїзд. Прибуваємо за наданим місцем проживання в межах 3-4-х годин.
 • Цілодобове приймання заяв. Ми працюємо в режимі 24/7, звертайтеся в будь-який зручний для вас час.
 • Наявність договору. Після закінчення підписується акт виконаних послуг.
 • Гнучкий порядок оплати. Варіанти оплати безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.
 • Прийнятні ціни. У нас прийнятні розцінки, відповідні вмінням майстра. Ви безумовно будете знати, яка вартість ремонту бойлерів у Мукачеві, ще до прибуття нашого виконавця.
 • Фіксована вартість послуг. Залишається незмінною ціна ремонту бойлерів у Мукачеві, вона стабільна, відповідає затвердженому прейскуранту і не змінюється після приїзду виконавця.
 • Гарантія. Зобов'язання по гарантії на надані послуги та встановлені блоки, деталі, запчастини, вузли.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Мукачеві дуже просто, на все піде не більше2-3 хвилин:

 1. Подача замовлення. Оформити замовлення на виклик спеціаліста з ремонту водонагрівачів у Мукачеві можна по дзвінку або написавши повідомлення на інтернет-сайті.
 2. Треба відповісти на запитання. Для створення заяви потрібно відповісти на уточнювальні питання. В результаті цього наш менеджер зможе дати відповідь на питання по вартості (наприклад, "як довго чекати приїзду техніка, яка вартість ремонту бака бойлера, скільки коштує перевстановлення термореле?").
 3. Прибуття техніка плюс послуга. через 2-3 години після подання заяви виконавець прибуває за адресою клієнта для надання послуг.

Виклик виконавця з ремонту бойлера у Мукачеві та Закарпатської області

Потрібна перевірка, обслуговування, налаштування та ремонт водогрійного обладнання у Мукачеві? Ви можете покладатися на нас - у нас фіксовані розцінки, фірмові запчастини, даємо гарантію, розв'яжемо питання за 1 відвідування!

Виїзд по Мукачеву

У тому випадку, якщо ви замовляєте виїзд по Мукачеву, то прибуваємо зазвичай через3 години після факту оформлення заявки.

Виклик техніка по всіх селах, містах і селищах Закарпатської області

Фахівці знаходяться практично у всіх селищах, містах і селах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), з цієї причини зазвичай ми приїжджаємо в день складання замовлення!

Виїзд техніка в передмістя Мукачева

Виїзд майстра в передмістя Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино) може зайняти орієнтовно 4-5 годин.

Звертайтеся за послугами в сервіс домашньої техніки Master911 без зволікань і будьте впевнені в гарантованому результаті, високій якості та своєчасному отриманні послуг від ввічливих, пунктуальних, навчених, відповідальних і перевірених виконавців!