Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Полтаві

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Полтаві

Терморегулятор є головною деталлю у кожному бойлері, незалежно від бренду. Робота терморегулятора полягає у підтримці певної температури води. У результаті ця деталь дає можливість уникнути різкого перегріву агрегату, тому терморегулятор іноді називають запобіжником. Тому різні помилки терморегулятора можуть призвести до великих проблем.

При поломці необхідно замовити заміну терморегулятора в бойлері у Полтаві. Для цього треба замовити виконавця додому, скориставшись невисокою вартістю, вказаною на ресурсі Мастер911.

Як діагностувати, що є помилка термостата?

Неважко з'ясувати, що потрібен терміновий ремонт терморегулятора бойлера у Полтаві, ціни на який є в оновленому прайсі сервісу послуг Master911. Про це може підказати техніка. Нерідко такого виду неполадки характеризуються двома найпопулярнішими ознаками:

 • Вода в агрегаті не гріється і витікає прохолодною.
 • Вода перегрівається.

Ці ситуації пов'язані з тим, що термостат перестав відстежувати температуру підігріву рідини.

Нехтування заміною термостата у пристрої має можливість викликати певні результати:

 • Перегрівання водонагрівача веде до повільного виходу з ладу та інших елементів, які дають збій через підвищені температури.
 • Перегрівання води, а це веде до помітного дискомфорту під час прийняття ванни або душу.
 • Велика витрата енергії, що призводить до різкого підвищення сум за послуги.

Для того, щоб унеможливити всі несправності, слід отримати підтримку ремонтників, здатних зробити заміну терморегулятора агрегату у Полтаві, звертаючись до Мастер911.

Принцип роботи та часті проблеми термостата

Принцип функціонування цієї комплектуючої залежатиме від відмінних рис техніки, від конкретної моделі:

 • Штирові терморегулятори. При нагріванні латунна труба починає подовжуватися та натягує стрижень з металу. Функція такого стрижня є роз'єднанням контактів, а це зменшує небезпеку перегріву всієї системи.
 • Капілярні термостати. Вода, яка знаходиться у відповідних трубах, поступово розширюється і тому переміщає елемент, що роз'єднуватиме електроконтакти.

Серед популярних ситуацій, внаслідок яких відбуваються збої, можна виділити: різкі перепади електрики в мережі, недотримання порад з експлуатації від виробника або природне зношування комплектуючих. Після прибуття професіонал не тільки виконає заміну терморегулятора в бойлері, а також зробить докладну перевірку інших складових, які теж могли вийти з ладу. Також на верхній стороні окремих запчастин може накопичуватися накип, тому не впоратися без процедури очищення поверхонь.

Ціни на ремонт терморегулятора приладу у Полтаві

Перед тим, як замовити послугу ремонт терморегулятора водонагрівача, краще ознайомитись із розцінками, вказаними у прайс-листі на ресурсі Master911. Але не забувайте про те, що підсумкова вартість залежатиме від:

 • типу змонтованого терморегулятора;
 • причини несправності;
 • виробника техніки - Thermex (Термекс), Gorenje (Гореньє), Ariston (Арістон) та ін;
 • потреби заміни поламаної комплектуючої, що не підлягає ремонту;
 • конкретної моделі.

Всі перелічені нюанси впливатимуть і на остаточні терміни відновлення.

Відновлювальні роботи та заміна термостата у Полтаві

Перед тим, як розпочати ремонт, фахівець перекриває кран подачі води та знеструмлює пристрій. Далі будуть здійснені такі послуги:

 1. Зняття верхньої комплектуючої та від'єднання елемента від різноманітних електропроводів. Потрібно дістати цю запчастину, щоб провести перевірку. Для перевірки застосовують спеціальний мультиметр або тестер. У результаті здійснюється вимір опору.
 2. У ситуації помилки та неможливості ремонту, потрібно замінити термостат в обладнанні у Полтаві вдома, кошторис якого залежить від усіляких аспектів.
 3. Монтаж панелі, включення техніки до розетки, включення крана подачі рідини. Це знадобиться для того, щоб протестувати функціонування агрегату та встановленої нової запчастини.

Часто відбуваються ситуації, в яких одночасно з неполадкою термостата агрегату відбувається також і поломка всього термозахисту. Ремонтник допоможе на 100 відсотків відновити роботу приладу, клієнт упевниться в тому, що бойлер працездатний та готовий до надійної експлуатації.

Переваги кваліфікованої допомоги від виконавців організації Мастер911 у Полтаві

При зверненні за компетентною допомогою на Master911, кожен клієнт може розраховувати на рекомендації під час пошуку та подальшого підбору досвідченого фахівця. Вам достатньо зателефонувати або заповнити звернення. Також необхідно опублікувати ваш телефон для зв'язку, назвати помилку та ім'я.

Зазначають 3 важливі причини, коли гості та мешканці Полтави звертаються до сервісу Master911:

 1. Приємні розцінки на послугу заміна термостата техніки у Полтаві.
 2. Видача офіційної гарантії на будь-які послуги, що свідчить про хорошу якість кінцевого результату.
 3. Замовлення виконавця додому для заміни термостата у пристрої у будь-який вільний день.

У разі екстрених ситуацій виїзд фахівця здійснюється через 2 години після поданої заявки. Виконавець приїжджає на об'єкт зі своїм набором інструментів. У разі потреби фахівець допоможе підібрати окремі деталі для заміни, враховуючи модель пристрою, виділену суму на купівлю елементів.