Ремонт бойлера у Дрогобичі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Дрогобичі

Ігор О

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Артем null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор В

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Дрогобичі

Відгуки по ремонту бойлерів у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Пошкодження, які досить часто зустрічаються при роботі водонагрівача

 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Якщо тиск у водопроводі у межах норми, а клапан підтікає, то це може вказувати на те, що за термін використання він забився частинками іржі й накипу. Щоб врегулювати проблему, необхідно виконати заміну клапана.
 • Потрібна заміна магнієвого анода в бойлері. Єдиним захистом стінок ємності для води і зварних швів від корозії та руйнування служить анод, виготовлений з магнієвого сплаву. Несвоєчасна заміна анода (за умови використання води низької якості) призводить до руйнування емалевого покриття або ж стінок ємності, що в кінцевому підсумку послужить причиною утворення течі бойлера.
 • Ремонт, заміна ТЕНа бойлера. Якщо неможливо запустити, слабо гріє воду або чути сторонні звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того, що нагрівальний прилад покрився накипом, є низька якість води, що підігрівається, максимальна інтенсивність застосування, фізичне зношення. Отже, потрібно робити регулярне чищеня, а за потреби й заміну старих деталей.
 • Заміна, перевірка або ремонт датчика температури в бойлері. Коли регулятор температури у водонагрівачі поламався, потрібно його змінити. На збій в роботі можуть вказувати такі фактори: невідповідність виставленої температури води, не відключається нагрівання, постійні зміни параметрів на дисплеї, на моніторі приладу висвічується помилка.
 • Заміна терморегулятора (термостата) бойлера. У випадку, коли термостат регулює температуру нагрівання, тоді вода починає перегріватися або не зможе досягати виставленої температури, що в підсумку призведе до перевитрати електричної енергії та іншим прикрих наслідків.

Зверніть увагу!

 • Не потрібно ремонтувати бойлер власними руками. Не намагайтеся самі робити ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відеороликів на youtube. Виробники бойлерів рішуче не радять це виконувати. Як показує практичний досвід, непрофесійний, самостійний, дилетантський ремонт призводить до ще більш серйозно ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися послугою з ремонту бойлера підозрілих фахівців. Послуга з налагодження, надана "умільцем" сумнівної кваліфікації - небезпечна витівка, також, як і ремонт власними силами. Це, звичайно, пояснюється тим, що такий "фахівець" не бажає брати на себе яку-небудь відповідальність і також не надає якихось письмових гарантій на виконані послуги.

  Досить часто, якщо обладнання вдруге вийде з ладу, то з такими умільцями більше немає зв'язку або вони не поспішають приходити. Ми рекомендуємо навчених, надійних, перевірених, пунктуальних і ввічливих техніків з великим досвідом роботи, починаючи від чищення, обслуговування, монтажу, і аж до складного ремонту водонагрівача!

Робота ведеться з усіма популярними виробниками: Гарантерм (Garanterm), Раунд (Round), Термал (Termal), Зануссі (Занусі / Zanussi), Термекс (Thermex), Хай Терм (Hi-Therm), Баксі (Baxi), Термет (Termet), Атлант (Atlant), Фагор (Fagor), Рода (Roda), Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Горенье (Gorenje), Атлантік (Atlantic), Чайка), Тессі (Tesy), Термона (Thermona), Астон (Aston), Бош (Bosch), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Індесіт (Indesit), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston), Галмет (вулкан / Galmet), Новатек (Nova Tec), Електролюкс (Electrolux), Аміна (Amina), Гарантерм (Garanterm) і безліччю інших!

Що ви отримуєте?

Кожен наш замовник завжди зможе розраховувати на професійного фахівця, який зможе надати цілий ряд послуг з установки, ремонту, діагностики бойлера, обслуговування або чищенні побутового водогрійного котла будь-якого рівня складності та практично всіх відомих виробників!

Ряд найважливіших позитивних факторів сервісу послуг з ремонту бойлерів у Дрогобичі Master911:

 • Договір. Після робіт даємо акт виконаних послуг.
 • Цілодобове приймання заяв. Ми працюємо за графіком 24/7, можете звертатися в будь-який час.
 • Фіксована ціна послуг. Є постійною вартість ремонту бойлерів у Дрогобичі, вона відповідає прайсу та не змінюється по приходу техніка, без неприємних сюрпризів.
 • Видача гарантії. Гарантійні зобов'язання надаються на сервісні послуги і змонтовані блоки, деталі, запчастини, вузли.
 • Гнучкий спосіб оплати. Можливість оплати за послуги безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо за вказаною домашньою адресою протягом 3-4-х годин.
 • Реальні ціни. У нас прийнятні прайс-листи, які відповідають кваліфікації техніка. Ви безумовно будете знати, яка ціна ремонту бойлерів у Дрогобичі, ще до приходу нашого виконавця.
 • Чистота, ввічливість, акуратність, відповідальність, пунктуальність, компетентність наших майстрів. Після робіт на послуги входить обов'язкове прибирання місця роботи.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Дрогобичі дуже просто, на все піде не більше 2-х хвилин:

 1. Подача замовлення. Оформити заяву на виклик техніка з ремонту водонагрівачів у Дрогобичі ви зможете на сайті або по телефону.
 2. Треба відповісти на запитання. Для створення заявки важливо відповісти на деякі питання. Після чого ми можемо відповісти на питання на тему ціни (наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує заміна терморегулятора, як довго чекати приходу спеціаліста?").
 3. Прибуття спеціаліста плюс послуга. Через 2-3 години після подачі замовлення технік прибуває за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Виклик фахівця з ремонту бойлера у Дрогобичі та Львівської області

Потрібна перевірка, обслуговування, регулювання або ремонт водогрійного обладнання у Дрогобичі? Ви зможете на нас розраховувати - вирішуємо питання за 1 приїзд, у нас оригінальні запчастини, фіксовані розцінки, даємо гарантію!

Можливість виклику спеціаліста по всіх селах, містах і селищах Львівської області

Виконавці перебувають у будь-яких селищах, селах і містах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), у зв'язку з цим, зазвичай, ми прибуваємо в день дзвінка!

Виїзд техніка в передмістя Дрогобича

Коли треба запросити техніка в передмістя Дрогобича (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), це, зазвичай, займає по часу трохи довше.

Виїзд по Дрогобичу

У тому випадку, якщо ви оформляєте замовлення на виїзд в межах Дрогобича, приїжджаємо через 2,5-3 години після отримання заяви.

Заходьте на сайт або телефонуйте в сервіс домашньої техніки Master911 вже зараз і будьте впевнені у швидкому отриманні, гідній якості і позитивному результаті надаваних послуг від пунктуальних, відповідальних, перевірених, ввічливих і компетентних техніків!