Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів від найкращих майстрів у Львові

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну терморегулятора (термостата) бойлерів у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Львові

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Терморегулятор відноситься до переліку важливих складових у будь-якій водонагрівальній системі, незалежно від бренду. Підтримка необхідної температури для обігріву води – це функція терморегулятора. У результаті такий елемент допомагає уникнути можливого перегріву системи, тому його найчастіше називають запобіжником. Тому різні несправності термостата призводять до великих наслідків.

У разі несправностей варто замовити заміну терморегулятора в бойлері у Львові. Для цього потрібно викликати техніка на об'єкт, скориставшись демократичною ціною, яка вказана на сервісі домашніх послуг Master911.

Актуальні ціни на ремонт термостата обладнання у Львові

Перед тим, як замовити роботу ремонт терморегулятора водонагрівача, можна ознайомитися з розцінками, вказаними в прайс-листі на ресурсі Master911. Однак не слід забувати про те, що остання вартість залежить від:

 • причини збою;
 • необхідності заміни зламаної комплектуючої, що не підлягає відновленню;
 • виробника бойлера – Gorenje, Ariston, Thermex тощо;
 • типу змонтованого терморегулятора;
 • конкретної моделі приладу.

Всі зазначені нюанси мають безпосередній вплив і на кінцеві терміни здійснення ремонту.

Як з'ясувати, що виникла проблема терморегулятора?

Неважко зрозуміти, що потрібен негайний ремонт терморегулятора бойлера у Львові, ціни на який є у прайсі Мастер911. Про це скаже обладнання. Досить часто подібні поломки характеризуються двома найчастішими ознаками, які важко не помітити:

 • Вода не гріється.
 • Вода в баку сильно перегрівається.

Ці ситуації пов'язані з тим, що термостат перестав здійснювати контроль за температурою обігріву води.

Уникнення заміни терморегулятора у водонагрівачі викликає такі серйозні труднощі:

 • Перевитрата електрики, що може призвести до різкого збільшення витрат на послуги.
 • Регулярний перегрів нагрівача води веде до поступової несправності та інших компонентів, які деформуються внаслідок підвищених температур.
 • Перегрівання води, а це може призвести до суттєвого дискомфорту при прийнятті ванни або душу.

Для того, щоб не допустити можливості всіх проблем, необхідно заручитися підтримкою техніків, які готові провести заміну термостата нагрівача води у Львові, звернувшись в маркетплейс Master911.

Відновлювальні роботи та заміна терморегулятора техніки у Львові

Перш ніж здійснювати ремонт, ремонтник перекриває кран холодної води та знеструмлює техніку. Потім будуть виконані такі послуги:

 1. Зняття верхньої комплектуючої та відключення елемента від різних електричних дротів. Потрібно витягти цю запчастину для того, щоб зробити перевірку. Для перевірки потрібен спеціалізований тестер або мультиметр. У результаті проводиться вимір опору.
 2. При проблемі та неможливості провести відновлення, потрібна заміна терморегулятора в приладі у Львові під ключ, ціна якої залежатиме від безлічі різноманітних нюансів.
 3. Монтаж захисної панелі, включення водонагрівача до розетки, включення води. Все це потрібно, щоб протестувати працездатність обладнання та встановлену нову комплектуючу.

Достатньо часто трапляються випадки, в яких одночасно з неполадкою терморегулятора водонагрівача відбувається також і неполадка всього термозахисту. Ремонтник допоможе повністю відновити функціональність агрегату, кожен самостійно переконається, що прилад працює.

Особливість роботи та поширені несправності терморегулятора

Основ роботи термостата залежить від важливих нюансів пристрою, від окремої моделі:

 • Штирові терморегулятори. У процесі нагрівання труба, яка виготовлена з латуні, подовжується і тим самим натягує стрижень з металу. Робота даного стрижня - це роз'єднання контактів, це зменшує небезпеку перегріву пристрою.
 • Капілярні термостати. Вода, розташована у відповідних трубках, розширюється і тому переміщає елемент, що роз'єднає електроконтакти.

Серед відомих причин з яких трапляються поломки, можна виділити: порушення рекомендацій щодо використання, часті стрибки напруги в мережі або тимчасове зношування компонентів. Після прибуття майстер не тільки зробить повну заміну терморегулятора в бойлері, але й здійснить докладну діагностику інших складових, які теж можуть бути несправними. Також на поверхні багатьох запасних частин здатний накопичуватися накип, а тому потрібне очищення поверхонь.

Переваги кваліфікованої допомоги від майстрів організації Мастер911 у Львові

Звернувшись за кваліфікованою допомогою на Мастер911, кожен клієнт має можливість сподіватися на підтримку під час пошуку досвідченого техніка. Для цього потрібно заповнити звернення або зателефонувати за вказаним телефоном. Також потрібно залишити свій номер телефону, написати ім'я та причину звернення.

Можна помітити найпоширеніші причини, коли гості та мешканці Львова звертаються в маркетплейс:

 1. Виклик ремонтника додому для заміни терморегулятора у пристрої у відповідний день.
 2. Демократичні розцінки на послугу заміна термостата у Львові.
 3. Видання гарантії на надані послуги, що говорить про найвищу якість отриманих результатів.

У непередбачених ситуаціях виїзд техніка здійснюється протягом двох годин після вашої заявки. Ремонтник прибуде на адресу зі своїм багажем запчастин. Якщо необхідно, технік допоможе вибрати елементи для заміни, враховуючи модель водонагрівача, виділений бюджет на придбання компонентів.