Чистка газового котла у Кам'янець-Подільську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Кам'янець-Подільську

Відгуки по чистці газових котлів у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Очищення газової апаратури - важлива частина техобслуговування системи теплопостачання. На сьогодні є 2 стандартні варіанти очищення теплообмінників від твердих відкладень (накипу) і нальоту: хімічний (промивка реагентами) і механічний (ручний, із застосуванням щітки).

Систематичне виконання очищення опалювального газового обладнання (раз на рік, після закінчення сезону) має такі позитивні аспекти:

  • зростає тривалість надійної служби побутового газового агрегату;
  • зменшується кількість витрати газу, і підвищується ККД теплогенеруючого обладнання;
  • зменшується викид токсичних речовин, і поліпшується екологічна ситуація.

Особливості, які сигналізують про те, що газовому обладнанню потрібна чистка:

  • безпричинне вимикання пальника;
  • збільшення витрати газу при незмінних показниках експлуатації газового приладу;
  • значне нагрівання циркуляційної помпи;
  • слабкий напір води в крані;
  • для нагрівання треба набагато більше часу, ніж раніше.

При відсутності регулярного технагляду, правильного догляду за теплообмінниками газової апаратури, забруднення, що накопичилися в надлишку, призведуть до негативних результатів:

  • втрати ефективності його діяльності;
  • відмови в роботі;
  • перегріву теплообмінника.

Наші майстри надають повний комплекс сервісних послуг з чистки та якісної профілактики газових опалювальних котлів у Кам'янець-Подільську: Тіберіс (Tiberis), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Протерм (Protherm), Нав'єн (Navien), Індесіт (Indesit), Шафуто (Chaffoteaux), Термет (Termet), Грандіні (Grandini), Атон (Aton), Вулкан (Vulkan), Геліос (Helios), Херманн (Hermann), Юнкерс (Junkers), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вольф (Wolf), Сайм (Сім / Sime), Данко (Danko), Демрад (Demrad), Соллі (Солі / Solly), Горенье (Gorenje), Хай Терм (Hi-Therm), Тепловест (Teplowest), Елексія (Elexia), Бонжуані (Bongioanni), Ренс (Rens), Іммергаз (Immergas), Рока (Roca), Колві (Kolvi), Будерус (Buderus), Електролюкс (Electrolux), Новатек (Nova Tec), Самсунг (Samsung), Роктерм (Rocterm), Маяк, Бош (Bosch), Шафутекс (Chaffoteaux), Термекс (Thermex), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), АОГВ Житомир, Беретта (Берета / Beretta), Баксі (Baxi), Альфа (Alpha), Сіменс (Siemens), Део (Daewoo), Нобель (Nobel), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Радіант (Radiant), Фондітал (Fondital), Арістон (Ariston), Ферролі (Феролі / Ferroli), Різон (Reeson), Нова Флоріда (Nova Florida), Кітурамі (Kiturami), Вестен (Westen), Атем (Аtem), Рода (Roda) будь-яких модифікацій і вікових груп.

Майстри сервісу послуг Master911

Наші професіонали проявляють ввічливість і пунктуальність, серйозно ставляться до своїх обов'язків, не палять, а після надання послуг прибирають місце роботи. Майстри працюють із власними інструментами, при необхідності забирають техніку в сервісний пункт. Всі наші майстри перед укладенням договору проходять тестування, іспит або співбесіду, як в будівельних коледжах. Тільки п'ятнадцять чоловіків зі 100 набирають обов'язковий бал - 4,5.

Як обчислюється розцінка?

Вартість чистки газової апаратури у Кам'янець-Подільську

Ціна якісної чистки та ефективної профілактики газового опалювального котла у Кам'янець-Подільську у клієнта вдома і регулярне виконання ТО агрегату в більшості варіантів вийде на вісімдесят п'ять відсотків економніше, ніж ремонт вибулого з ладу газового агрегату.

Ціни на типові послуги зафіксовані в прайсі (без урахування транспортних витрат, а також ціни придбання запчастин, які, ймовірно буде потрібно замінити в процесі виконання ремонтних робіт).

Ви попередньо володієте відомостями щодо вартості робіт

З тією метою, щоб Ви ознайомилися з чіткою вартістю майбутньої послуги, ми повинні поставити уточнювальні питання в процесі оформлення заявки на виклик фахівця. У тому випадку, якщо необхідна послуга типова (стандартна), то зазвичай плата не змінюється.

Але окремі послуги досить складно вирахувати зі слів клієнта

Бувають такі ситуації, коли з непрофесійних, нечітких описів утвореної проблеми важко назвати причину неполадки й визначити обсяг, складність і характер майбутніх послуг. Не переживайте, в подібному випадку кошторис складається вже вдома й буде чітко відповідати прайсу. Технік докладно пояснить, як буде сформована вартість.

Сервіс Master911 вельми суворо відстежує звіти майстрів і ринкові ціни по кожному із замовлень.

Що Ви отримуєте в результаті?

Переваги сервісу Master911:

  • Контролюємо якість виконання всіх заявок. Master911 здійснює нагляд за рівнем якості надаваних робіт нашими виконавцями. У разі виникнення будь-яких зауважень до необхідної послуги ми приймемо ваші скарги й запевняємо Вас в тому, що майстер виправить недоліки.
  • Екстрений виїзд техніка. Майстер з сервісу, чищення або промивання газових котлів у Кам'янець-Подільську в замовника вдома надасть послуги протягом одної-двох годин, залежно від ступеня забруднення й варіанту чистки.
  • Надаються всі варіанти очищення. Ми виконуємо чистку газової апаратури від всіх відомих компаній, різних моделей і року випуску.

Додатково:

  • Чистота на робочому місці. Техніки завжди акуратні, обов'язково прибирають на своєму робочому місці.
  • Страховка. Master911 перевіряє паспортні дані кожного майстра. У разі, якщо ви зіткнулися з нечесним ставленням майстра, зверніться в нашу службу підтримки, і ми, без сумніву, допоможемо врегулювати конфліктний момент.
  • Справедливі та прозорі ціни. Вартість професійної чистки та якісної профілактики газового побутового котла у Кам'янець-Подільську у клієнта вдома відповідає досвіду майстра.
  • Гарантія. Гарантійне зобов'язання на встановлені запасні частини й надані послуги.
  • Діє порядок договірних відносин. По завершенні надання сервісних послуг замовник матиме акт про виконані роботи.
  • Фіксовані ціни. У нас фіксована вартість і вона не змінюється після приходу техніка.
  • Швидкий приїзд техніка. У середньому, через 3 години з моменту отримання заявки.
  • Зручний розрахунок. Приймаємо безготівковий переказ, розрахунок карткою і готівку.
  • Цілодобове приймання заявок, без святкових і вихідних днів. Телефонуйте нам в будь-який день і зручний час.

Ми працюємо у Кам'янець-Подільську і за викликом виконавця по Хмельницькій області

Наші професіонали працюють в передмісті Кам'янець-Подільського

Прибуття техніка в передмістя Кам'янець-Подільського (Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка) може відняти трохи більше часу, приблизно п'ять-шість годин.

Робота на виїзді по Хмельницькій області

Ми маємо техніків майже в кожному населеному пункті Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців), завдяки чому, як правило, фахівець прибуває в цей же день, коли подали заявку на виклик.

Приймаємо замовлення з обслуговування газової апаратури на території м. Кам'янець-Подільського

В тому випадку, якщо вас зацікавило ефективне, якісне, професійне очищення газової апаратури у Кам'янець-Подільську, й живете ви в межах міста, то в середньому через три години з моменту отримання замовлення кваліфікований, перевірений, пунктуальний фахівець, який має багатий досвід, володіє необхідними знаннями та технічними навичками, прибуває за вказаною адресою.

Іноді, через велику сезонну зайнятість, приїзд техніка на виклик може бути перенесений на інший день. Наш сервіс послуг з чистки, промивання та якісної профілактики опалювальних газових котлів у Кам'янець-Подільську у вас вдома дозволяє значно зберегти не тільки часові витрати, а й транспортні.