Ремонт плати керування газового котла у Вінниці

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Вінниці

У різних газових котлах є оригінальний блок, завдання якого забезпечити управління технікою та запуск необхідних програм. Але в окремих ситуаціях потрібно зробити ремонт плат газових котлів.

Коли ви виявили, що ваш пристрій неправильно вмикається, звертайтеся за допомогою до професіоналів. Фахівці Master911 готові швидко полагодити будь-які проблеми.

Скільки коштуватиме ремонт плати у Вінниці

На ремонт плати газового котла ціна залежить від кількох нюансів. Найголовнішими з яких вважаються:

 • виробник техніки;
 • складність неполадки;
 • необхідність монтувати нові запчастини.

Скажімо, якщо збій у перемикачі програмного забезпечення стався, необхідно зробити перепрошивку. Однак трапляється несправність серйозніша, що передбачає повну заміну блоку або заміну нових складових. При заміні блоку ціна буде набагато вищою. Врахуйте, що власноруч поміняти блок без особливих знань не вийде. Ви не зможете підключити її надійно. Не забувайте і про безпеку роботи з газовими конструкціями.

Зазначимо, що фірма Мастер911 має точний прейскурант на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви відразу знатимете, в який саме бюджет обійдеться ремонт працездатності техніки. У нас немає жодних відсотків.

Переваги звернення до сервісу Master911

 1. Фіксована ціна послуг. Як згадувалося раніше, у нас доступний новий прайс, в якому представлені різні способи послуг, що надаються. Для вашого комфорту існують різні види оплати: зарахування на пластикову картку або на місці на руки техніку.
 2. Вищий рівень кваліфікації фахівців. Наш сервіс прагне максимальної якості запропонованих послуг. Будь-який працівник перед прийомом на роботу проходить внутрішнє тестування.
 3. Професійне відновлення. Ми розглядаємо заявки в цілодобовому режимі. Якщо ви залишите заявку на сайті наприкінці дня, вранці ви можете зустріти професіонала. Сформуйте звернення, уточніть всі необхідні деталі. Це знадобиться для того, щоб працівник заздалегідь взяв усі необхідні запчастини.
 4. Безпека клієнтів. Якщо виконавець пройшов тести, ми перевіряємо його, запитуємо паспорт. Можете не побоюватися, що до вас приїде невідомий виконавець – кожен технік контролюється нами.

Коли необхідний ремонт плати управління газовим пристроєм

Такий агрегат - це невелика плата, підключена до кнопок і/або ручці, що обертається, за допомогою яких і керується пристрій. По закінченні вибору режиму та включення обігрівальна техніка активується та діє у потрібній послідовності дій. Серед найбільш затребуваних опцій слід згадати:

 • контроль температурних показників;
 • управління, яке залежить від погоди;
 • управління віддалено.

Результативність роботи техніки та комфорт у квартирі залежить від певного режиму. Якщо ви виявили, що почалися збої в роботі агрегату, він неправильно працює, рекомендується звернутися до компетентних майстрів.

Замовити професійний ремонт плат управління газових котлів у Вінниці можна на інтернет-порталі фірми Мастер911.

Причини збою обладнання

Виділяється кілька поширених причин, через які домашні пристрої дають збій:

 • зовнішнє зношування певних елементів внаслідок тривалого застосування;
 • неправильне підключення до електромережі;
 • брак при виготовленні;
 • робота при високій вологості, внаслідок чого окислюються контакти;
 • збої струму – припустимо, регулярні перепади потужності за відсутності ПЗВ;
 • порушення рекомендацій застосування.

Яка б причина не призвела до неполадки, ми можемо терміново відремонтувати її роботу.

Поширені ознаки поломки

За деякими основними ознаками ви зможете виявити, що техніка несправна, і їй потрібна допомога. Перерахуймо основні:

 • самостійна довільна зміна програм;
 • миготіння дисплея;
 • не вдається переключити програму;
 • котел не вмикається;
 • збій екстреного відключення.

У чому саме біда і яким способом її ліквідувати, фахівці компанії Мастер911 визначать при діагностиці. Наші виконавецьи мають високу кваліфікацію і великий досвід. Вони зможуть працювати з технікою різних марок:

 • Беретта (Beretta);
 • Арістон (Ariston);
 • Ферролі (Ferroli);
 • Вайлант (Vaillant).

На виявлення проблеми та її виправлення потрібно не так багато часу. Ціна роботи ремонт плати управління газового котла в Вінницькій області – невисока. Так що краще запрошуйте досвідченого майстра та заощаджуйте час. Є ще більший ризик поломки, а це призведе до додаткових фінансових витрат.

Області обслуговування клієнтів у Вінниці

Час приїзду професіонала з ремонту великої техніки безпосередньо залежить від вашого перебування.

У Вінницькій області

Не в кожному населеному пункті є необхідна кількість працівників Мастер911. У зв'язку з цим у деяких випадках прибуття перенесеться до наступного дня після запиту. Вас попередять заздалегідь.

У межах міста

Зазвичай на дорогу йде не більше трьох-чотирьох годин після замовлення. Спеціаліст бере необхідні інструменти для того, щоб негайно ліквідувати проблему.

У передмісті

Живете за межею населеного пункту? Тоді на прибуття фахівцю потрібно трохи більше часу – до 6 години.