Ремонт плати керування газового котла у Луцьку

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Луцьку

У різноманітних котлах застосовується спеціалізований блок, який зобов'язаний забезпечити включення необхідних програм та управління приладом. Втім, час від часу необхідний ремонт плат газових котлів.

Коли ви виявили, що ваш пристрій працює неправильно, звертайтеся за допомогою до професіоналів. Фахівці Master911 здатні ліквідувати будь-які поломки.

Коли обов'язковий ремонт блоку управління агрегату

Цей агрегат - це окрема плата, приєднана до кнопок або ручці, що обертається, із застосуванням яких і управляється техніка. Після запуску конкретного режиму опалювальна техніка активується та починає функціонувати в індивідуальній послідовності дій. Серед більш відомих функцій слід зазначити:

 • управління на будь-якій відстані;
 • погодозалежне управління;
 • управління рівнем температури.

Надійність працездатності приладу та комфорт у будинку залежить від конкретного режиму. Якщо ви виявили, що виникли проблеми з працездатністю пристрою, він неправильно працює або не вмикається, звертайтеся до кваліфікованих майстрів.

На сервісі фірми Мастер911 можна замовити оперативний ремонт плат управління газових котлів під ключ у Луцьку.

Ознаки збою

Вже за певними візуальними симптомами можна визначити, що нагрівальна техніка дала збій, і їй потрібна допомога. Перерахуємо основні:

 • похибка в ланцюзі екстреного вимкнення;
 • довільна зміна режимів;
 • не вдається вибрати конкретний режим;
 • мерехтіння табло або світла;
 • прилад не працює.

У чому неполадка, і яким способом її усунути, професіонали фірми Master911 скажуть при діагностиці. Наші працівники відрізняються великим досвідом та чудовою кваліфікацією. Вони здатні працювати з технікою різних марок:

 • Беретта (Beretta);
 • Арістон (Ariston);
 • Ферролі (Ferroli);
 • Вайлант (Vaillant).

На визначення поломки та її ремонту знадобиться трохи часу. Вартість ремонту плати управління газового котла по всій Волинській області – досить прийнятна. Тому відразу замовляйте спеціаліста та економте свої сили та час. Та й так збільшується ризик ще більше посилити поломку, що призведе до чималих грошових витрат.

Причини неполадок техніки

Є кілька важливих причин, з яких побутова техніка ламається:

 • робота в приміщеннях серйозної вологості;
 • брак при виготовленні;
 • скачки електрики – припустимо, постійні перепади потужності, коли відсутня ПЗВ (пристрій захисного відключення);
 • зношування певних компонентів внаслідок тривалої експлуатації;
 • хибне підключення до мережі;
 • порушення рекомендацій експлуатації.

Ми здатні якісно полагодити будь-яку неполадку.

Скільки коштує ремонт блоку управління у Луцьку

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від деяких нюансів. Найважливішими з них вважаються:

 • важкість проблеми;
 • виробник та модель приладу;
 • потреба змінювати нові комплектуючі.

Наприклад, якщо виникла проблема у перемикачі режимів, потрібно здійснити перепрошивку. Але часто проблема масштабніша, яка передбачає заміну нових складових або заміну блоку. Якщо знадобиться заміна блоку управління кошторис буде набагато вищою. Але самостійно замінити блок без професійних знань не вдасться. Ви не зможете її правильно підключити. Пам'ятайте і про безпеку роботи з газовими агрегатами.

Зазначимо, що компанія Master911 має суворий прайс-лист на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви заздалегідь знатимете, в яку саме ціну обійдеться ремонт функціональності техніки. У нас не передбачено прихованих відсотків.

Параметри роботи з Мастер911

 1. Швидке відновлення. Ми розглядаємо заявки 24 години на добу. Якщо ви оформите звернення на веб-порталі ввечері, рано-вранці ви зможете зустріти виконавця. Правильно оформіть запит, напишіть усі необхідні детальні відомості. Це потрібно, щоб працівник одразу привіз усі необхідні інструменти.
 2. Ваша безпека. Якщо майстер проходить тестування, ми його перевіряємо, запитавши документи, які підтверджують особу. Ви можете не боятися, що прийде до вас невідомий професіонал – кожен майстер перевіряється нами.
 3. Відмінна компетентність фахівців. Наша компанія прагне високої якості послуг, що надаються. Кожен майстер, перш ніж потрапить на роботу, проходить спеціалізоване тестування.
 4. Фіксована ціна послуг. Як говорили вище, у нас доступний розроблений прейскурант, у якому представлені різноманітні варіації робіт. Для вашої зручності доступні численні види оплати: на кредитну картку або на місці особисто техніку.

Області обслуговування клієнтів у Луцьку

Час приїзду професіонала з ремонту великої газової техніки багато в чому залежить від місця проживання замовника.

У передмісті

Живете за містом? У такій ситуації на дорогу техніку знадобиться – до 5 год.

У Волинській області

Однак не в усіх містах є певна кількість техніків. Отже, зрідка прибуття буде відкладено на один день після подання звернення. Клієнта повідомлять заздалегідь.

У межах населеного пункту

Зазвичай на дорогу знадобиться до 3 години після оформлення заявки. Майстер одразу бере все необхідне, щоб негайно виправити поломку.