Ремонт плати керування газового котла у Тернополі

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту плат керування газових котлів від найкращих майстрів у Тернополі

Дмитро В

Був(ла) на сайті месяц назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування газових котлів у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У всіх котлах є спеціальний блок, який включає необхідні програми та керує котлом. Втім, різні причини призводять до того, що потрібен ремонт плат газових котлів.

Якщо ви помітили, що ваш котел працює неправильно, зверніться за допомогою до грамотних фахівців. Професіонали сервісу домашніх послуг Мастер911 здатні терміново усунути будь-які несправності.

Коли рекомендовано ремонт плати управління нагрівального агрегату

Цей прилад є спеціальною платою, приєднаною до рухомої ручки та кнопок, за допомогою яких і керується пристрій. Після вибору потрібного режиму та його запуску газовий прилад запускається та працює у потрібній послідовності дій. Наприклад, із найчастіших функцій слід зазначити:

 • контроль температури;
 • погодозалежне управління;
 • віддалене управління.

Ефективність роботи опалювального обладнання та комфорт у приміщенні залежить від вибраної програми. Якщо ви побачили, що виникли проблеми в роботі техніки, вона погано працює або не реагує, варто звернутися до кваліфікованих фахівців.

Замовити швидкий ремонт плат управління газових котлів з виїздом додому у Тернополі ви маєте можливість на порталі компанії Master911.

Причини збоїв пристрою

Відомо кілька поширених причин, з яких газова техніка виходить з ладу:

 • порушення вказівок застосування;
 • перепади напруги – наприклад, часті стрибки потужності за відсутності обладнання захисного відключення;
 • виробничий брак;
 • неправильне підключення до мережі;
 • робота у вологих просторах, внаслідок чого контакти окислюються;
 • зовнішнє зношування певних складових внаслідок тривалої роботи.

Яка б причина не призвела до поломки, ми можемо терміново відремонтувати її функціональність.

Важливі симптоми збою

Навіть за окремими візуальними симптомами можливо визначити, що техніка несправна, і їй потрібна допомога. Ось ключові:

 • помилка екстреного відключення;
 • пристрій не запускається;
 • не вдається задати потрібну програму;
 • хаотична самостійна зміна режимів;
 • блимання ламп або екрана.

У чому поломка, і як її усувати, професіонали сервісу Master911 визначать після діагностики. Наші професіонали можуть похвалитися гарною кваліфікацією та величезним досвідом. Вони можуть працювати з технікою різних брендів:

 • Ariston (Арістон);
 • Vaillant (Вайлант);
 • Ferroli (Ферролі);
 • Беретта (Beretta).

На визначення поломки та її виправлення потрібно небагато часу. Ціна ремонту плати управління газового котла по Тернопільській області – досить конкурентна. У зв'язку з цим відразу замовляйте досвідченого фахівця та заощаджуйте сили. Є небезпека ще більше зіпсувати котел, що може призвести до значних фінансових витрат.

Вартість ремонту блоку у Тернополі

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від кількох нюансів. Ключовими з них є:

 • складність поломки;
 • модель та виробник агрегату;
 • потреба встановлювати нові елементи.

Наприклад, коли просто з'явилася несправність у перемикачі програмного забезпечення, треба лише зробити перепрошивку. Однак трапляється неполадка масштабніша, що передбачає встановлення нових комплектуючих або повну заміну блоку. Якщо потрібна заміна плати управління сума буде вищою. Але самостійно поміняти плату, без потрібних навичок, не вдасться. Вам не вдасться її правильно підключити. Не забувайте і про безпеку роботи з газовими котлами.

Зазначимо, що Master911 має точний прайс на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви будете заздалегідь знати, в який саме бюджет обійдеться ремонт функціональності вашого пристрою. Ми не маємо додаткових платежів, додаткових відсотків.

Плюси співпраці з Master911

 1. Хороший рівень навичок майстрів. Наша організація прагне доброї якості послуг. Будь-який професіонал перед тим, як потрапить на роботу, проходить обов'язкове тестування.
 2. Ваш захист. Якщо виконавець складає тести, ми верифікуємо його, запитавши документи. Можете не побоюватися, що до вас приїде недосвідчений професіонал – кожен технік контролюється нами на відстані.
 3. Невисока ціна робіт. Як зазначали раніше, у нас доступний актуальний прайс, де обумовлюються всілякі способи робіт. Для зручності замовників існують різні види оплати: на місці особисто в руки виконавцю або на банківську картку.
 4. Надійний ремонт. Ми розглядаємо замовлення 24 години на добу. Якщо ви подасте заявку на веб-ресурсі ввечері, рано-вранці ви маєте можливість прийняти спеціаліста. Сформуйте замовлення грамотно, уточніть всю необхідну докладну інформацію. Це потрібно для того, щоб фахівець завчасно взяв усі потрібні запчастини, а це сприятливо позначиться на швидкості роботи.

Регіони надання послуг у Тернополі

Час приїзду професіонала з ремонту серйозної техніки залежить від вашого перебування.

У населеному пункті

Найчастіше на приїзд йде до 3-ї години після заявки. Фахівець заздалегідь бере все необхідне, щоб миттєво усунути несправність.

У передмісті

Живете за межею міста? У цій ситуації на візит професіоналу потрібно – до 5 год.

У Тернопільській області

Не у всіх населених пунктах є певна кількість майстрів. Тож іноді приїзд буде перенесено на 1 день. Вас попередять заздалегідь.