Ремонт плати керування газового котла у Чернівцях

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту плат керування газових котлів від найкращих майстрів у Чернівцях

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування газових котлів у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У всіх газових котлах використовується блок, який запускає необхідні програми та керує котлом. Однак, буває, потрібний ремонт плат газових котлів.

У випадку, коли ви виявили, що ваша опалювальна техніка неправильно запускається, звертайтеся до професіоналів. Виконавці маркетплейсу Мастер911 зможуть негайно відновити будь-які проблеми.

Переваги співпраці з маркетплейсом Мастер911

 1. Прийнятна ціна. У нас є актуальний прайс-лист, де представлені різноманітні види робіт. Для вашої зручності є численні способи розрахунку: на місці особисто техніку або картку.
 2. Професійний ремонт. Ми розглядаємо заявки 24 на 7. Якщо ви оформите заявку на web-ресурсі пізно ввечері, рано-вранці вже маєте можливість зустріти спеціаліста. Сформуйте грамотно запит, уточніть всю потрібну допоміжну інформацію. Це буде потрібне для того, щоб технік завчасно привіз із собою всі необхідні складові.
 3. Належний рівень знань виконавців. Ми прагнемо вищої якості послуг. Кожен майстер перед працевлаштуванням складає спеціальне тестування.
 4. Ваш захист. У випадку, якщо професіонал складає тестування, ми його верифікуємо, запитавши документи, що засвідчують особу. Можете не турбуватися, що до вас додому прибуде некомпетентний виконавець – будь-який технік перевіряється нами на відстані.

Коли потрібне відновлення блоку управління

Цей агрегат - це плата, підключена до кнопок і ручки, що обертається, за допомогою яких і керується обладнання. Після завершення вибору певного режиму та його запуску прилад запускається та функціонує в оптимальній послідовності. Серед найчастіших функцій слід виділити:

 • погодозалежне управління;
 • контроль режимів температури;
 • віддалене управління.

Ефективність працездатності обігрівального обладнання та рівень комфорту у квартирі залежатиме від підібраної програми. У тому випадку, якщо ви побачили, що з'явилися збої в працездатності котла, він неправильно запускається, зверніться до професійних майстрів.

На web-порталі компанії Master911 можна замовити оперативний ремонт плат управління газових котлів у Чернівцях.

Причини несправностей пристрою

Виділяють кілька найважливіших причин, через які домашні прилади дають збій:

 • фізичне зношування деяких елементів внаслідок тривалого використання;
 • перепади електроенергії – в тому числі, постійні стрибки потужності за відсутності обладнання захисного вимкнення;
 • робота у вологих просторах;
 • порушення норм використання;
 • брак при виробництві;
 • неправильне підключення до електрики.

Яка б причина не призвела до виходу з ладу, ми зможемо миттєво відновити її роботу.

Симптоми збою в роботі

Вже за деякими важливими ознаками є можливість з'ясувати, що газова техніка вийшла з ладу і їй потрібна допомога. Перерахуймо часті:

 • прилад не запускається;
 • миготіння ламп або дисплея;
 • не вдається переключити певний режим;
 • хаотичне перемикання програм;
 • помилка в ланцюзі екстреного вимкнення.

У чому саме поломка та яким методом її ліквідувати, професіонали організації Master911 визначать після діагностики. Наші майстри відрізняються чудовою кваліфікацією та тривалим досвідом. Вони працюють із приладами всіх виробників:

 • Беретта;
 • Арістон;
 • Ваїлант;
 • Феролі.

На виявлення поломки та її виправлення знадобиться небагато часу. Ціна ремонту плати управління газового котла в Чернівецькій області - дуже невисока. Тому відразу замовляйте майстра та не втрачайте сили. Є ризик ще більше зіпсувати обігрівач, а це може призвести до суттєвих грошових витрат.

Вартість ремонту плати управління у Чернівцях

На ремонт плати газового котла ціна залежить від певних факторів. Найголовнішими з них вважаються:

 • важкість несправності;
 • потреба встановлювати нові запчастини;
 • виробник та модель обладнання.

Коли просто з'явилася помилка у перемикачі програм, знадобиться зробити перепрошивку. Хоча іноді поломка більш масштабна, яка передбачає повну заміну плати або встановлення нових компонентів. При заміні блоку сума буде значно вищою. Але власноруч замінити плату без особливих знань не вдасться. У вас не вийде її якісно приєднати. Пам'ятайте і про безпеку роботи з газовими агрегатами.

Слід зазначити, що компанія Мастер911 має точний прайс-лист на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви заздалегідь знатимете, в який саме бюджет обійдеться відновлення агрегату. У нашій фірмі немає допоміжних оплат, прихованих відсотків.

Регіони обслуговування клієнтів у Чернівцях

Час приїзду техніка з ремонту великої техніки сильно залежатиме від розташування клієнта.

У Чернівецькій області

На жаль, не у всіх населених пунктах є необхідна кількість майстрів Master911. У зв'язку з цим у певних випадках прибуття перенесеться до наступного дня після підтвердження запиту. Час буде узгоджено заздалегідь.

У передмісті

Мешкаєте за містом? У такому разі на прибуття виконавцю потрібно – до 6 год.

У межах населеного пункту

Зазвичай на приїзд потрібно до 4 години після запиту. Майстер заздалегідь візьме з собою відповідні інструменти, щоб негайно видалити проблему.