Ремонт плати керування газового котла у Кривому Розі

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Кривому Розі

У сучасних котлах встановлений блок, який керує технікою та включає встановлені програми. Однак усілякі причини призводять до того, що потрібний ремонт плат газових котлів.

Коли ви виявили, що ваша техніка неправильно вмикається, зверніться за допомогою до кваліфікованих фахівців. Майстри Master911 готові миттєво полагодити будь-які несправності.

Коли рекомендовано ремонт блоку управління

Такого роду агрегат являє собою невелику плату, підключену до кнопок або ручці, що обертається, за допомогою яких і управляється агрегат. По завершенні вибору необхідного режиму та запуску опалювальний котел запускається та діє у необхідній послідовності завдань. Серед найпоширеніших опцій важливо згадати:

 • погодозалежне управління;
 • віддалене управління;
 • управління температурними показниками.

Надійність працездатності електронного котла та рівень комфорту в приміщенні залежатиме від певного режиму. Якщо ви почали помічати, що виникли неполадки в роботі обігрівача, вона погано вмикається, треба звернутися до професіоналів.

Замовити якісний ремонт плат управління газових котлів у Кривому Розі ви маєте можливість на сервісі фірми Master911.

Поширені ознаки збою в роботі

За певними зовнішніми симптомами можна з'ясувати, що техніка вийшла з ладу. Перерахуймо основні:

 • похибка аварійного відключення;
 • довільне перемикання режимів;
 • не вдається вибрати програму;
 • пристрій не запускається;
 • блимання екрана або ламп.

У чому безпосередньо біда і як її ліквідувати, майстри сервісу Master911 визначать після закінчення діагностики. Наші професіонали відрізняються тривалим досвідом та гарною кваліфікацією. Вони працюють із котлами різних моделей:

 • Ariston (Арістон);
 • Vaillant (Вайлант);
 • Beretta (Беретта);
 • Ferroli (Ферролі).

На виявлення проблеми та її виправлення потрібно трохи часу. Вартість ремонту плати управління газового котла в Дніпропетровській області - досить невисока. У зв'язку з цим відразу запрошуйте професіонала та заощаджуйте час та сили. Та й так є ймовірність ще сильніше погіршити проблему, а це призведе до великих грошових витрат.

Причини збоїв обігрівача

Відомо кілька важливих причин, чому газова техніка ламається:

 • помилкове підключення до електромережі;
 • скачки електроенергії – припустимо, перепади потужності, коли немає ПЗВ;
 • зношування різних запчастин внаслідок багаторічного використання;
 • брак при виготовленні;
 • робота у вологих приміщеннях, внаслідок чого контакти окислюються;
 • порушення вказівок експлуатації.

Ми можемо терміново відремонтувати будь-які проблеми.

Вартість ремонту плати управління у Кривому Розі

На ремонт плати газового котла ціна залежить від певних аспектів. Головними є:

 • складність проблеми;
 • необхідність встановлення нових запчастин;
 • модель та марка техніки.

Допустимо, коли виникла проблема в перемикачі програмного забезпечення, слід здійснити перепрошивку. Хоча буває проблема серйозніша, що передбачає заміну плати або монтаж нових запчастин. У разі, коли буде потрібно заміна блоку управління сума буде набагато більше. Однак власноруч замінити блок, без необхідних навичок, не вдасться. Вам не вдасться її якісно приєднати. Не забувайте і про безпеку роботи з газовими пристроями.

Варто згадати, що компанія Мастер911 має чіткий прейскурант на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви заздалегідь знатимете, в яку саме суму обійдеться відновлення агрегату. У нас не передбачено прихованих відсотків.

Переваги звернення до Мастер911

 1. Професійне відновлення. Ми приймаємо замовлення 24/7. Якщо ви оформите замовлення на порталі наприкінці дня, вранці ви можете зустрічати спеціаліста. Грамотно оформіть звернення, напишіть усю необхідну допоміжну інформацію. Це потрібно, щоб технік заздалегідь взяв із собою необхідні запчастини.
 2. Фіксована вартість робіт. У нас доступний розроблений прейскурант, де враховуються різні типи робіт. Для комфорту клієнтів передбачені різні види оплати: на місці безпосередньо в руки техніку або переведенням на картку.
 3. Ваша безпека. Якщо професіонал пройшов тестування, ми його верифікуємо, запитавши посвідчення особи. Можете не турбуватися, що до вас до будинку прийде невідомий майстер – кожен технік фактично контролюється нами віддалено.
 4. Висока кваліфікація професіоналів. Ми прагнемо високої якості послуг, що надаються. Будь-який майстер перед тим, як потрапить до бази, складає внутрішнє тестування.

Регіони надання послуг у Кривому Розі

Час прибуття майстра з відновлення домашньої техніки безпосередньо залежить від місця проживання клієнта.

У Дніпропетровській області

Не в кожному місті є достатня кількість майстрів маркетплейсу Мастер911. У зв'язку з цим трапляється візит переноситься на найближчий день після подання запиту. Час буде узгоджено заздалегідь.

У передмісті

Живете за населеним пунктом? Очевидно, на прибуття фахівцеві потрібно більше часу – не більше 5 год.

У межах населеного пункту

Найбільше на візит необхідно не більше 4 годин після прийому запиту. Технік заздалегідь бере відповідні інструменти, щоб оперативно ліквідувати проблему.