Ремонт плати керування газового котла у Харкові

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту плат керування газових котлів від найкращих майстрів у Харкові

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування газових котлів у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У всіх котлах використовується відповідний блок, який керує газовим пристроєм та запускає потрібне програмне забезпечення. Хоча буває, потрібно провести ремонт плат газових котлів.

Коли ви виявили, що ваша газова техніка працює неправильно, звертайтеся до компетентних майстрів. Спеціалісти сервісу послуг Master911 можуть оперативно усунути будь-які несправності.

У яких ситуаціях знадобиться відновлення блоку управління

Цей блок - це невелика плата, яка підключена до ручки, що крутиться, або кнопок, за допомогою яких і вибираються команди. Після закінчення запуску відповідного режиму пристрій активується та працює у потрібній послідовності. З поширених функцій слід згадати:

 • погодозалежне управління;
 • управління рівнем температури;
 • управління на дальній відстані.

Результативність роботи нагрівальної техніки та комфорт у житлі залежить від певної програми. Якщо ви почали помічати, що виникли проблеми у функціонуванні обладнання, воно погано вмикається або зовсім не працює, зверніться до професіоналів.

Замовити відновлення плат газових котлів з виїздом у Харкові можна на сервісі компанії Мастер911.

Причини поломок агрегату

Виділяють кілька важливих причин, чому котли ламаються:

 • зовнішнє зношування різних запчастин внаслідок тривалої роботи;
 • порушення правил використання;
 • брак при виробництві;
 • перепади струму – скажімо, перепади потужності за відсутності пристрою захисного вимкнення;
 • робота у вологих просторах, внаслідок чого окислюються контакти;
 • неправильне підключення до мережі.

Ми можемо миттєво відновити будь-які проблеми.

Ознаки збою

За окремими важливими симптомами можна вирахувати, що опалювальна техніка несправна, і їй потрібна допомога. Перерахуємо головні:

 • агрегат не включається;
 • мерехтіння лампочок або екрана;
 • несправність у ланцюзі екстреного вимкнення;
 • не вдається задати якусь програму;
 • рандомна самостійна зміна програм.

У чому саме неполадка і як її усунути, наші фахівці визначать після закінчення діагностики. Наші фахівці славляться великим досвідом та високою кваліфікацією. Вони зможуть працювати з технікою будь-яких виробників:

 • Ваїлант;
 • Беретта;
 • Арістон;
 • Феролі.

На визначення поломки та її виправлення потрібно небагато часу. Кошторис ремонту плати управління газового котла в Харківській області - дуже прийнятна. У зв'язку з цим відразу замовляйте професіонала та заощаджуйте час. Тим більше, що так зростає ризик ще більше посилити поломку, що може призвести до значних витрат.

Ціна відновлення блоку у Харкові

На ремонт плати газового котла ціна залежить від деяких факторів. Основними є:

 • складність несправності;
 • виробник приладу;
 • потреба змінювати нові компоненти.

Якщо просто сталася поломка у перемикачі ПЗ, потрібно зробити перепрошивку. Але іноді поломка серйозніша, що передбачає монтаж нових компонентів або заміну плати. При заміні блоку сума буде більшою. Однак самотужки замінити блок без професійних знань не вийде. Вам не вдасться грамотно її приєднати. Про безпеку роботи з газовими пристроями також пам'ятайте.

Потрібно сказати, що Мастер911 має суворий прейскурант на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви заздалегідь знатимете, скільки саме коштуватиме відновлення функціональності агрегату. У нас немає зайвих відсотків.

Переваги співпраці з Master911

 1. Висока компетентність фахівців. Наш сервіс прагне бездоганної якості послуг. Будь-який працівник перед тим, як потрапить на роботу, проходить спеціалізоване тестування.
 2. Ваша безпека. Якщо спеціаліст проходить тестування, ми його верифікуємо, запитавши документи, що засвідчують особу. Не хвилюйтеся, що до вас додому приїде некомпетентна людина – кожен професіонал практично перевіряється нами на відстані.
 3. Якісне відновлення. Ми розглядаємо замовлення цілодобово. Якщо ви залишите звернення на інтернет-сервісі пізно ввечері, зранку ви можете зустрічати виконавця. Якісно подайте замовлення, вкажіть всю потрібну додаткову інформацію. Це необхідно для того, щоб працівник одразу взяв усі потрібні складові, що позитивно позначиться на швидкості ремонту.
 4. Фіксована ціна. Як уже говорилося раніше, у нас доступний актуальний прейскурант, в якому враховуються різноманітні види наших послуг. Для вашого комфорту існують численні способи розрахунку: на місці безпосередньо техніку або переведення на пластикову картку.

Області виконання послуг у Харкові

Час приїзду виконавця з ремонту великої техніки залежатиме від вашого розташування.

У передмісті

Проживаєте за межею обласного центру? Очевидно, на приїзд майстру потрібно більше часу – до 6 годин.

У Харківській області

Не у всіх населених пунктах є необхідна кількість майстрів сервісу послуг Master911. У зв'язку з цим у окремих ситуаціях приїзд перенесеться на 1 день. Клієнта обов'язково попередять.

У межах міста

Зазвичай на дорогу необхідно до 4 годин після оформлення запиту. Технік завчасно візьме все необхідне, щоб оперативно полагодити поломку.