Ремонт плати керування газового котла у Сумах

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Сумах

У різноманітних котлах є спеціальний блок, мета якого забезпечити запуск потрібних програм та управління технікою. Тільки час від часу необхідно зробити ремонт плат газових котлів.

Якщо ви помітили, що ваша техніка неправильно функціонує, зверніться за допомогою до грамотних виконавців. Майстри сервісу Мастер911 мають можливість миттєво виправити будь-які несправності.

Параметри роботи з сервісом Master911

 1. Вищий рівень компетентності фахівців. Наш сервіс прагне відмінної якості послуг. Будь-який майстер перед працевлаштуванням складає внутрішнє тестування.
 2. Якісне відновлення. Ми розглядаємо заявки 24 години на добу. Якщо ви подасте звернення на ресурсі наприкінці дня, рано-вранці ви зможете зустрічати виконавця. Оформіть замовлення, напишіть усю необхідну докладну інформацію. Це необхідно, щоб майстер заздалегідь взяв із собою необхідні деталі та пристрої.
 3. Ваш захист. Якщо професіонал проходить тести, ми його верифікуємо, запитуємо документи, що засвідчують особу. Можете не хвилюватись, що до вас додому прибуде некомпетентний професіонал – кожен виконавець фактично перевіряється нами на відстані.
 4. Фіксована вартість робіт. У нас пропонується розроблений прейскурант, в якому представлені різні варіанти робіт. Для зручності замовників є різноманітні методи розрахунку: зарахування на карту або на місці виконавця.

Скільки буде коштувати ремонт плати управління у Сумах

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від деяких нюансів. Головними з яких вважаються:

 • важкість проблеми;
 • потреба монтувати нові складові;
 • виробник та модель обладнання.

Якщо виникла проблема в перемикачі режимів, потрібно зробити перепрошивку. Проте іноді поломка більш масштабна, яка передбачає заміну блоку або монтаж нових запчастин. При заміні блоку управління вартість буде набагато більшою. Але самостійно поміняти плату без спеціальних знань не вдасться. Ви не зможете її підключити надійно. Не забувайте і про безпеку роботи з газовими пристроями.

Потрібно згадати, що фірма Master911 має чіткий прейскурант на ремонт електронних плат газових котлів. Так що ви відразу знатимете, в яку ціну обійдеться ремонт працездатності вашої техніки. У нас немає зайвих відсотків.

Коли необхідний ремонт плати управління

Даний прилад являє собою спеціальну плату, яка приєднана до кнопок і/або ручці, що обертається, за допомогою яких і задаються команди. Після вибору необхідного режиму та запуску газовий котел запускається і починає працювати в конкретній послідовності завдань. Серед найвідоміших опцій варто згадати:

 • погодозалежне управління;
 • управління температурою;
 • віддалене управління.

Надійність роботи газової техніки та рівень комфорту в кімнаті залежить від обраної програми. У випадку, якщо ви виявили, що з'явилися збої у функціонуванні пристрою, він неправильно запускається, звертайтеся до досвідчених фахівців.

Замовити оперативний ремонт плат управління газових котлів будинку можна на веб-ресурсі фірми Master911.

Ознаки неполадок

За деякими явними симптомами можна зрозуміти, що техніка вийшла з ладу. Перерахуємо основні:

 • не вдається встановити потрібний режим;
 • прилад не запускається;
 • похибка аварійного вимкнення;
 • довільне самостійне перемикання програмних режимів;
 • миготіння табло або світла.

У чому проблема і як її усунути, наші виконавці виявлять при діагностиці. Наші виконавці славляться чудовою кваліфікацією та великим досвідом. Вони працюють із технікою різних виробників:

 • Ferroli (Ферролі);
 • Beretta (Беретта);
 • Vaillant (Вайлант);
 • Арістон (Ariston).

На виявлення поломки та її виправлення піде не так багато часу. Ціна ремонту плати управління газового котла по Сумській області – вкрай прийнятна. Тому краще відразу запрошуйте спеціаліста та не витрачайте сили. Існує небезпека ще більше посилити поломку, що зможе призвести до великих витрат.

Причини поломок пристрою

Є кілька найважливіших причин, через які побутова техніка дає збій:

 • неправильне підключення до мережі;
 • скачки напруги – наприклад, регулярні стрибки потужності, коли відсутні пристрої захисного вимкнення;
 • фізичне зношення певних запчастин внаслідок тривалої роботи;
 • робота при високій вологості, внаслідок чого окислюються контакти;
 • брак при виробництві;
 • порушення застосування.

Ми здатні швидко полагодити будь-яку проблему.

Області обслуговування клієнтів у Сумах

Термін прибуття виконавця з відновлення серйозної газової техніки прямо залежатиме від розташування клієнта.

У передмісті

Проживаєте за містом? У такій ситуації на прибуття виконавцю необхідно – до 5-6 год.

У Сумській області

Однак, не у всіх пунктах є певна кількість професіоналів. Тому візит перенесеться на найближчий день. Це буде узгоджено заздалегідь.

У межах населеного пункту

У середньому на приїзд піде не більше 4 годин після замовлення. Технік заздалегідь візьме відповідні інструменти для того, щоб негайно виправити неполадку.