Ремонт плати керування газового котла у Хмельницькому

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Хмельницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Хмельницькому

У дорогих газових котлах є спеціалізований блок, який має забезпечити управління газовим приладом та включення встановлених програм. Втім, різноманітні причини можуть призвести до того, що потрібно зробити ремонт плат газових котлів.

Якщо ви виявили, що ваш опалювальний пристрій неправильно вмикається, зверніться за допомогою до професійних фахівців. Професіонали Мастер911 мають можливість миттєво виправити будь-яку несправність.

Скільки буде коштувати ремонт електронного блоку у Хмельницькому

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від деяких факторів. Головними з них вважаються:

 • проблема несправності;
 • модель та виробник виробу;
 • потреба монтувати нові запчастини.

Коли просто трапилася помилка в перемикачі ПЗ, потрібно здійснити перепрошивку. Однак буває проблема серйозніша, яка передбачає встановлення нових запчастин або повну заміну плати. При заміні блоку кошторис буде набагато більшим. При цьому своїми руками поміняти блок управління без потрібних навичок не вдасться. Вам не вдасться її якісно підключити. Про безпеку роботи з газовими агрегатами також не забувайте.

Зазначимо, що організація Мастер911 має точний прайс-лист на ремонт електронних плат газових котлів. У зв'язку з цим ви відразу знатимете, який бюджет обійдеться відновлення вашої техніки. У нашій фірмі не передбачено зайвих відсотків.

Коли потрібне відновлення плати управління нагрівального котла

Такий агрегат - це спеціальна плата, приєднана до ручки, що крутиться, і кнопок, з використанням яких і управляється агрегат. Після закінчення запуску необхідного режиму техніка запускається і починає працювати у конкретній послідовності. Серед найчастіших опцій слід виділити:

 • управління температурою;
 • віддалене управління;
 • управління, яке залежатиме від погодних умов.

Надійність функціонування пристрою та рівень комфорту у квартирі залежатиме від підібраної програми. Якщо ви помітили, що виникли проблеми в роботі котла, він неправильно запускається, звертайтеся до професіоналів.

На сервісі фірми Master911 можна замовити швидкий ремонт плат управління газових котлів у Хмельницькому.

Симптоми несправності

Вже за певними візуальними ознаками можна дізнатися, що техніка несправна. Перерахуймо найважливіші:

 • мерехтіння світла або екрана;
 • помилка екстреного вимкнення;
 • хаотичне перемикання програм;
 • не вдається ввімкнути конкретний режим;
 • прилад не вмикається.

У чому поломка, і як її полагодити, наші фахівці скажуть після завершення діагностики. Наші фахівці відрізняються великим досвідом та відмінною кваліфікацією. Вони працюють з котлами будь-яких виробників:

 • Беретта;
 • Ferroli;
 • Арістон;
 • Vaillant.

На визначення проблеми та її виправлення знадобиться трохи часу. Вартість ремонту плати управління газового котла по всій Хмельницькій області – вкрай невисока. У зв'язку з цим відразу запрошуйте спеціаліста та заощаджуйте свій час. Та й так є ризик ще більше посилити несправність, а це призведе до великих фінансових витрат.

Причини несправностей агрегату

Виділяють кілька головних причин, чому побутова техніка дає збій:

 • порушення рекомендацій використання;
 • помилкове підключення до електрики;
 • заводський брак;
 • робота у вологих просторах;
 • зовнішнє зношування деяких запчастин внаслідок тривалого застосування;
 • перепади електрики – наприклад, регулярні стрибки потужності, коли немає приладу захисного вимкнення.

Ми зможемо терміново відновити будь-яку несправність.

Переваги звернення до маркетплейсу Master911

 1. Оперативне відновлення. Ми приймаємо заявки цілодобово. Якщо ви подасте заявку на сайті наприкінці дня, зранку вже можете зустріти виконавця. Грамотно оформіть запит, вкажіть необхідну додаткову інформацію. Це знадобиться для того, щоб професіонал одразу взяв із собою необхідні пристрої.
 2. Безпека. Якщо спеціаліст проходить тестування, ми його верифікуємо, подивившись паспорт. Не бійтеся, що до вас прибуде некомпетентний майстер – будь-який фахівець практично контролюється нами віддалено.
 3. Прийнятна ціна. Як згадувалося вище, у нас пропонується розроблений прайс, де враховуються різноманітні типи послуг. Для зручності замовників є різні методи розрахунку: готівкою до рук техніку або ж на пластикову картку.
 4. Належний рівень кваліфікації майстрів. Ми прагнемо відмінної якості наших послуг. Будь-який виконавець перед прийомом на роботу проходить спеціальне тестування.

Території надання послуг у Хмельницькому

Час візиту виконавця з ремонту техніки безпосередньо залежатиме від вашого місця проживання.

У передмісті

Живете за обласним центром? Очевидно, на приїзд техніку потрібно більше часу – не більше 6 год.

У Хмельницькій області

Не у всіх пунктах є достатня кількість працівників маркетплейсу Мастер911. Тому іноді прибуття буде перенесено наступного дня після підтвердження заявки. Це буде обумовлено із замовником.

У межах міста

Найчастіше на візит потрібно не довше 3-4 години після прийому замовлення. Спеціаліст візьме з собою потрібні інструменти для того, щоб негайно усунути несправність.