Ремонт плати керування газового котла у Ужгороді

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Ужгороді

У будь-яких газових котлах є спеціальний блок, який керує газовим приладом та включає встановлені програми. Лише зрідка може знадобитися ремонт плат газових котлів.

Якщо ви виявили, що ваша газова техніка функціонує неправильно, рекомендуємо звернутися до професіоналів. Виконавці фірми Мастер911 мають змогу терміново відновити будь-яку поломку.

Коли обов'язковий ремонт блоку управління котла

Цей блок є спеціальною платою, яка приєднана до кнопок і рухомої ручки, за допомогою яких і задаються програми. Після вибору потрібного режиму та увімкнення пристрій активується та діє в особливій послідовності дій. Серед найпоширеніших опцій слід зазначити:

 • управління температурою;
 • віддалене управління;
 • управління залежне від погодних умов.

Якість роботи електронного обладнання та комфорт у квартирі залежить від конкретного режиму. Якщо ви виявили, що виникли проблеми в роботі виробу, вона неправильно запускається або не запускається, звертайтеся до професіоналів.

На порталі організації Мастер911 можна замовити надійний ремонт плат управління газових котлів з виїздом у Ужгороді.

Ключові ознаки неполадки

Вже з окремих зовнішніх симптомів можна визначити, що техніка дала збій. Перерахуємо основні:

 • довільна зміна програмних режимів;
 • не вдалося включити необхідний програмний режим;
 • несправність у ланцюзі екстреного вимкнення;
 • агрегат не працює;
 • миготіння лампочок або табло.

У чому саме проблема, і як її полагодити, наші майстри виявлять по закінченні діагностики. Наші фахівці славляться величезним досвідом та відмінною кваліфікацією. Вони можуть працювати з приладами всіх моделей:

 • Ariston (Арістон);
 • Vaillant (Вайлант);
 • Ferroli (Ферролі);
 • Беретта (Beretta).

На виявлення проблеми та її лагодження знадобиться трохи часу. Кошторис ремонту плати управління газового котла в Закарпатській області – вкрай прийнятна. Тому одразу замовляйте надійного виконавця та не втрачайте свій час. Є небезпека ще більше зламати котел, що призведе до додаткових витрат.

Причини неполадок обладнання

Виділяється кілька важливих причин, з яких котли виходять з ладу:

 • виробничий брак;
 • зношування деяких елементів внаслідок багаторічної роботи;
 • збої струму – наприклад, регулярні перепади потужності, коли немає ПЗВ;
 • порушення вказівок застосування;
 • робота в просторах підвищеної вологості;
 • хибне підключення до електромережі.

Яка б причина не призвела до несправності, ми зможемо якісно виправити її функціональність.

Переваги звернення до маркетплейсу Мастер911

 1. Гарна кваліфікація майстрів. Ми прагнемо неперевершеної якості послуг. Будь-який майстер перед прийомом на роботу проходить тестування.
 2. Ваша безпека. Якщо фахівець проходить тестування, ми його верифікуємо, запитуємо посвідчення особи. Не хвилюйтеся, що до вас додому приїде некомпетентний майстер – будь-який технік контролюється нами віддалено.
 3. Прийнятна ціна. Як уже говорилося раніше, ми маємо оновлений прайс, де враховуються різноманітні способи послуг. Для зручності клієнтів є всілякі види оплати: переказом на картку або готівкою безпосередньо фахівцеві.
 4. Надійне відновлення. Ми приймаємо заявки 24 на 7. Якщо ви оформите звернення на порталі пізно ввечері, рано-вранці ви можете прийняти майстра. Подайте замовлення, вкажіть усю потрібну допоміжну інформацію. Це важливо для того, щоб фахівець завчасно взяв усі відповідні складові та пристрої.

Скільки буде коштувати ремонт електронної плати управління у Ужгороді

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від деяких аспектів. Найважливішими з яких є:

 • потреба встановлювати нові деталі;
 • модель та виробник виробу;
 • проблема несправності.

Скажімо, коли сталася несправність у перемикачі програм, потрібно зробити перепрошивку. Хоча буває поломка серйозніша, яка передбачає повну заміну плати або заміну нових запчастин. При заміні блоку кошторис буде значно більше. При цьому власноруч замінити плату управління, без потрібних навичок, не вдасться. Вам не вдасться її правильно підключити. Пам'ятайте і про безпеку роботи з газовими конструкціями.

Зазначимо, що компанія Мастер911 має суворий прайс-лист на ремонт електронних плат газових котлів. Так що ви заздалегідь знатимете, в який конкретно бюджет обійдеться відновлення функціональності вашого приладу. У нас немає жодних відсотків.

Зони обслуговування у Ужгороді

Час візиту виконавця з ремонту габаритної техніки залежить від вашого місця проживання.

У межах міста

У середньому на дорогу піде не довше 3 годин після підтвердження замовлення. Працівник завчасно бере із собою все потрібне, щоб миттєво усунути несправність.

У Закарпатській області

Але не в кожному місті є достатня кількість майстрів. Тому трапляється прибуття відкладається на добу. Вас попередять заздалегідь.

У передмісті

Проживаєте за обласним центром? Очевидно, на дорогу майстру потрібно трохи більше часу – до 6 год.