Ремонт плати керування газового котла у Кременчуці

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кременчуці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Кременчуці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Кременчуці

У сьогоднішніх газових котлах застосовується спеціальний блок, який має організувати управління приладом та включення необхідних програм. При цьому різноманітні обставини можуть призвести до того, що потрібний ремонт плат газових котлів.

У тому випадку, якщо ви виявили, що ваша опалювальна техніка працює неправильно, звертайтеся до професіоналів. Майстри сервісу послуг Мастер911 можуть миттєво виправити будь-які проблеми.

Скільки коштуватиме ремонт плати управління у Кременчуці

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від кількох нюансів. Головними є:

 • модель та виробник обладнання;
 • потреба змінювати нові комплектуючі;
 • складність збою.

Якщо просто сталася помилка в перемикачі програм, достатньо зробити перепрошивку. Але трапляється проблема більш глобальна, яка передбачає повну заміну блоку або монтаж нових запчастин. Якщо потрібна заміна блоку управління, вартість буде значно вищою. Але самостійно замінити блок без спеціальних знань не вдасться. У вас не вийде підключити її надійно. Про безпеку роботи з газовими приладами також пам'ятайте.

Треба згадати, що компанія Master911 має суворий прайс-лист на ремонт електронних плат газових котлів. Так що ви будете заздалегідь знати, скільки буде коштувати ремонт працездатності вашого пристрою. У нас немає додаткових оплат, якихось відсотків.

Плюси звернення до сервісу домашніх послуг Мастер911

 1. Якісний ремонт. Ми приймаємо заявки цілодобово. Якщо ви залишите замовлення на ресурсі увечері, вранці вже маєте змогу зустріти виконавця. Грамотно оформіть запит, вкажіть усі необхідні деталі. Це потрібно, щоб працівник заздалегідь взяв із собою всі необхідні пристрої, а це корисно позначиться на швидкості роботи.
 2. Хороший рівень знань професіоналів. Ми прагнемо максимальної якості послуг. Кожен майстер перед пристроєм на роботу проходить спеціалізоване тестування.
 3. Захист замовників. Якщо спеціаліст проходить тести, ми його верифікуємо, запитавши документи, що підтверджують особу. Ви можете не хвилюватись, що до вас прийде незнайома людина – кожен технік практично контролюється нами.
 4. Доступна вартість. Як говорили раніше, у нас є розроблений прейскурант, в якому обумовлюються різні варіанти робіт. Для вашої зручності доступні різноманітні способи оплати: на місці техніку або зарахування на пластикову картку.

В яких випадках потрібний ремонт плати управління газового котла

Даний прилад це спеціальна плата, підключена до ручки, що обертається, і/або кнопок, за допомогою яких і керується обладнання. Після вибору необхідного режиму техніка активується і працює у потрібній послідовності дій. З більш відомих функцій слід згадати:

 • погодозалежне управління;
 • управління температурою;
 • віддалене управління.

Результативність функціонування нагрівального приладу та рівень комфорту у житлі залежить від певного режиму. Якщо ви виявили, що виникли проблеми в працездатності приладу, вона погано вмикається або не працює, зверніться до професіоналів.

На веб-порталі компанії Мастер911 можна замовити ремонт плат управління газових котлів у Кременчуці.

Ознаки збою в роботі

За окремими головними симптомами є можливість встановити, що обігрівальна техніка дала збій, і їй знадобиться допомога. Перелічимо найважливіші:

 • проблема екстреного відключення;
 • агрегат не працює;
 • миготіння ламп або табло;
 • не вдається встановити потрібний програмний режим;
 • рандомне самостійне перемикання режимів.

У чому несправність і як її полагодити, наші фахівці визначать після завершення діагностики. Наші працівники мають багатий досвід і хорошу кваліфікацію. Вони можуть працювати з приладами різних брендів:

 • Ваїлант (Vaillant);
 • Ферролі (Ferroli);
 • Арістон (Ariston);
 • Беретта (Beretta).

На визначення неполадки та її лагодження знадобиться небагато часу. Вартість ремонту плати управління газового котла в Полтавській області - вкрай невисока. Так що краще замовляйте майстра та економте свої сили. Тим більше, що так зростає ризик ще більше зіпсувати пристрій, що призведе до значних фінансових витрат.

Причини проблем котла

Є кілька ключових причин, з яких газові прилади ламаються:

 • порушення нормативів експлуатації;
 • фізичне зношування окремих запчастин внаслідок тривалого використання;
 • брак при виготовленні;
 • скачки струму – скажімо, стрибки потужності, коли відсутнє обладнання захисного відключення;
 • робота у просторах великої вологості;
 • неправильне підключення до мережі.

Ми готові терміново виправити будь-яку проблему.

Зони надання послуг у Кременчуці

Час приїзду техніка з ремонту великогабаритної побутової техніки багато в чому залежатиме від вашого місця проживання.

У межах населеного пункту

Як правило, на дорогу йде не більше трьох-чотирьох годин після замовлення. Технік одразу бере відповідні інструменти, щоб миттєво усунути поломку.

У Полтавській області

Не у всіх населених пунктах є необхідна кількість працівників Master911. Тому в окремих випадках прибуття відкладається на день після прийому звернення. Клієнта сповістять заздалегідь.

У передмісті

Проживаєте за містом? У такій ситуації на візит майстру потрібно – до 6 год.