Ремонт плати керування газового котла у Запоріжжі

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Запоріжжі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Запоріжжі

У дорогих газових котлах використовується спеціалізований блок, який зобов'язаний організувати запуск необхідних програм та управління газовим приладом. При цьому в деяких випадках потрібно буде виконати ремонт плат газових котлів.

Якщо ви почали бачити, що ваш прилад функціонує неправильно, рекомендується звернутися за допомогою до професіоналів. Майстри маркетплейсу Master911 готові миттєво відновити будь-які несправності.

Коли знадобиться відновлення блоку управління нагрівального пристрою

Такий агрегат являє собою маленьку плату, приєднану до ручки, що обертається, і кнопок, за допомогою яких і управляється обладнання. Після вибору потрібного режиму та запуску техніка активується і починає функціонувати у конкретній послідовності дій. З поширених опцій важливо згадати:

 • управління на дальній відстані;
 • управління температурними режимами;
 • погодозалежне управління.

Результативність функціонування опалювального пристрою та рівень комфорту в будинку залежить від обраної програми. У випадку, якщо ви помітили, що з'явилися збої у функціонуванні пристрою, він неправильно функціонує або взагалі не працює, звертайтеся до професіоналів.

Замовити професійний ремонт плат управління газових котлів з виїздом додому у Запоріжжі можна на веб-ресурсі Мастер911.

Причини неполадок пристрою

Виділяють кілька найважливіших причин, з яких техніка дає збій:

 • збої струму – наприклад, регулярні перепади потужності за відсутності обладнання захисного відключення;
 • хибне підключення до мережі;
 • зношування деяких складових внаслідок тривалої роботи;
 • брак при виготовленні;
 • робота у вологих приміщеннях, внаслідок чого контакти окислюються;
 • порушення експлуатації.

Ми можемо оперативно відновити будь-які проблеми.

Важливі симптоми виходу з ладу

За окремими явними симптомами ви можете зрозуміти, що опалювальна техніка несправна. Перерахуємо основні:

 • мерехтіння табло або світла;
 • хаотичне перемикання режимів;
 • агрегат не запускається;
 • напад екстреного вимкнення;
 • не вдається вибрати потрібну програму.

У чому безпосередньо біда, і як її ліквідувати, наші фахівці скажуть після завершення діагностики. Наші працівники можуть похвалитися чудовою кваліфікацією та тривалим досвідом. Вони можуть працювати з котлами всіх виробників:

 • Ваїлант;
 • Арістон;
 • Беретта;
 • Феролі.

На визначення несправності та її усунення витрачається небагато часу. Кошторис ремонту плати управління газового котла в Запорізькій області – вкрай доступна. Тому відразу запрошуйте спеціаліста та економте свої сили та час. Є ще більше посилити поломку, а це призведе до допоміжних витрат.

Переваги звернення до Master911

 1. Швидкий ремонт. Ми розглядаємо замовлення цілодобово. Якщо ви подасте звернення на веб-сайті наприкінці дня, рано-вранці ви маєте можливість зустрічати майстра. Якісно подайте запит, вкажіть усі необхідні докладні відомості. Це важливо, щоб фахівець одразу взяв необхідні пристрої, що сприятливо позначиться на оперативності робіт.
 2. Захист замовників. Якщо майстер проходить тести, ми верифікуємо його, запитуємо паспортні дані. Не турбуйтеся, що до вас приїде некомпетентна людина – кожен майстер перевіряється нами.
 3. Фіксована вартість. Як згадували вище, ми пропонуємо оновлений прайс-лист, де представлені різні види робіт. Для вашої зручності є всілякі методи розрахунку: переказ на кредитну картку або готівкою майстру.
 4. Відмінна компетентність виконавців. Наш сервіс прагне вищої якості запропонованих послуг. Кожен майстер перед прийомом на роботу складає внутрішнє тестування.

Скільки коштує ремонт електронної плати управління у Запоріжжі

На ремонт плати газового котла ціна залежить від певних аспектів. Найважливішими з яких є:

 • необхідність змінювати нові комплектуючі;
 • модель та виробник агрегату;
 • складність поломки.

Якщо просто трапилася несправність у перемикачі режимів, треба зробити перепрошивку. Втім трапляється поломка серйозніше, що передбачає повну заміну блоку або монтаж нових запчастин. При заміні блоку вартість буде помітно більшою. При цьому власноруч поміняти плату без потрібних навичок не вдасться. Ви не зможете її надійно приєднати. Про безпеку роботи з газовими агрегатами також не рекомендується забувати.

Потрібно відзначити, що Master911 має суворий прайс на ремонт електронних плат газових котлів. У зв'язку з цим ви відразу зможете дізнатися, скільки конкретно коштуватиме відновлення працездатності пристрою. У нас немає жодних відсотків.

Території обслуговування замовників у Запоріжжі

Час візиту техніка з ремонту великої домашньої техніки прямо залежить від місця проживання замовника.

У передмісті

Мешкаєте за населеним пунктом? Ймовірно, на приїзд майстру знадобиться трохи більше часу – не більше п'яти годин.

У Запорізькій області

На жаль, не у всіх населених пунктах є необхідна кількість техніків. У зв'язку з цим іноді прибуття буде перенесено наступного дня. Це буде узгоджено завчасно.

У межах населеного пункту

Зазвичай на дорогу потрібно не більше трьох-чотирьох годин після замовлення. Майстер заздалегідь візьме з собою необхідні інструменти, щоб негайно виправити несправність.