Ремонт плати керування газового котла у Житомирі

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Житомирі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту плат керування газових котлів від найкращих майстрів у Житомирі

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування газових котлів у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У різних газових котлах є оригінальний блок, завдання якого забезпечити управління приладом та запуск необхідного програмного забезпечення. Втім, різні причини можуть призвести до того, що може знадобитися ремонт плат газових котлів.

У тому випадку, якщо ви помітили, що ваш газовий пристрій неправильно вмикається, необхідно звернутися до професіоналів. Фахівці Мастер911 мають змогу негайно відновити будь-яку поломку.

Коли потрібний ремонт плати управління

Такого виду блок являє собою плату, яка підключена до кнопок і ручки, що обертається, із застосуванням яких і управляється обігрівач. Після вибору потрібного режиму газовий прилад вмикається і працює в потрібній послідовності дій. Серед найпопулярніших функцій важливо виділити:

 • управління віддалено;
 • управління рівнем температури;
 • управління залежне від погодних умов.

Якість роботи газової техніки та рівень комфорту в приміщенні залежить від обраної програми. Якщо ви побачили, що почалися збої у функціонуванні обладнання, воно погано функціонує або взагалі не включається, потрібно звернутися до професійних фахівців.

На інтернет-сервісі компанії Master911 ви маєте можливість замовити недорогий ремонт плат управління газових котлів з виїздом у Житомирі.

Симптоми збою в роботі

Навіть за певними основними симптомами є можливість дізнатися, що техніка несправна, і їй потрібна допомога. Перелічимо найважливіші:

 • мерехтіння екрана або лампочок;
 • не вдається задати потрібну програму;
 • котел не запускається;
 • несправність аварійного відключення;
 • самостійна хаотична зміна програм.

У чому неполадка, і як її усувати, фахівці фірми Master911 виявлять після діагностики. Наші професіонали відрізняються високою кваліфікацією та тривалим досвідом. Вони можуть працювати з агрегатами всіх марок:

 • Ferroli;
 • Арістон;
 • Vaillant;
 • Беретта.

На виявлення несправності та її виправлення потрібно небагато часу. Вартість послуги ремонт плати управління газового котла по Житомирській області – досить доступна. У зв'язку з цим краще замовляйте майстра та економте свої сили та час. Та й так збільшується можливість ще сильніше зіпсувати обігрівач, а це призведе до великих фінансових витрат.

Причини поломок приладу

Виділяється кілька ключових причин, чому техніка ламається:

 • неправильне підключення до електромережі;
 • збої напруги – припустимо, постійні стрибки потужності за відсутності приладу захисного відключення;
 • робота у вологих приміщеннях;
 • порушення рекомендацій застосування;
 • зовнішнє зношування певних складових внаслідок багаторічного використання;
 • заводський брак.

Яка б причина не призвела до проблем, ми здатні негайно відновити її працездатність.

Переваги звернення до Master911

 1. Фіксована вартість. У нас пропонується новий прейскурант, у якому обговорюються різні варіанти наших послуг. Для вашої зручності доступні всілякі методи розрахунку: переведенням на кредитну картку або на місці безпосередньо до рук виконавця.
 2. Надійне відновлення. Ми приймаємо замовлення 24/7. У випадку, якщо ви подасте звернення на ресурсі в кінці дня, рано-вранці ви можете прийняти майстра. Подайте заявку, уточніть всі необхідні допоміжні дані. Це потрібно для того, щоб виконавець одразу привіз усі необхідні комплектуючі та пристрої, що корисно позначиться на оперативності ремонтних робіт.
 3. Хороша кваліфікація професіоналів. Ми прагнемо максимальної якості послуг. Кожен виконавець перед тим, як потрапить на роботу, проходить внутрішнє тестування.
 4. Безпека клієнтів. Якщо виконавець проходить тести, ми його верифікуємо, запитуємо документи, які засвідчують особу. Не турбуйтеся, що до вас приїде некомпетентний майстер – кожен виконавець фактично перевіряється віддалено нами.

Скільки коштує ремонт електронного блоку у Житомирі

На ремонт плати газового котла ціна залежатиме від кількох аспектів. Головними з яких є:

 • модель та виробник виробу;
 • проблема несправності;
 • необхідність встановлення нових запчастин.

Якщо мав місце збій у перемикачі програмного забезпечення, потрібно лише зробити перепрошивку. Однак буває проблема більш серйозна, що передбачає повну заміну блоку або встановлення нових складових. У тому випадку, коли потрібна заміна блоку ціна буде помітно більшою. При цьому власноруч замінити блок управління, без спеціалізованих навичок, не вдасться. Ви не зможете її грамотно приєднати. Не варто забувати і про безпеку роботи з газовими пристроями.

Зазначимо, що Master911 має актуальний прейскурант на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви заздалегідь знатимете, яку саме вартість обійдеться ремонт функціональності приладу. Ми не маємо якихось відсотків.

Території обслуговування у Житомирі

Час прибуття виконавця з ремонту техніки безпосередньо залежатиме від вашого розташування.

У Житомирській області

Однак не в усіх містах є необхідна кількість професіоналів. Тому часом приїзд відкладається на день. Час буде узгоджений із клієнтом.

У передмісті

Мешкаєте за населеним пунктом? Ймовірно, на дорогу виконавцю знадобиться – до п'яти-шостої години.

У межах міста

У середньому на дорогу піде до 3-ї години після підтвердження заявки. Спеціаліст одразу візьме все необхідне, щоб миттєво виправити неполадку.