Ремонт плати керування газового котла у Рівному

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування газового котла у Рівному

У сьогоднішніх котлах застосовується відповідний блок, який має на меті забезпечити управління технікою та включення необхідних програм. При цьому різні причини можуть призвести до того, що необхідний ремонт плат газових котлів.

Якщо ви виявили, що ваша техніка функціонує неправильно, звертайтеся за допомогою до грамотних майстрів. Професіонали компанії Мастер911 зможуть якісно виправити будь-яку неполадку.

Плюси звернення до сервісу Мастер911

 1. Терміновий ремонт. Ми розглядаємо заявки 24/7. Якщо ви залишите звернення до сервісу наприкінці дня, вранці ви зможете зустріти виконавця. Якісно подайте заявку, напишіть усі необхідні докладні дані. Це знадобиться для того, щоб працівник одразу привіз усі відповідні запчастини, що корисно позначиться на оперативності роботи.
 2. Хороша компетентність професіоналів. Наш сервіс прагне хорошої якості послуг. Будь-який майстер перед пристроєм на роботу складає спеціалізоване тестування.
 3. Безпека клієнтів. У випадку, якщо професіонал складає тести, ми його перевіряємо, подивившись паспортні дані. Не бійтеся, що до вас прийде невідомий професіонал – кожен майстер практично перевіряється нами на відстані.
 4. Фіксована ціна послуг. У нас є новий прайс, в якому враховуються всілякі варіації послуг. Для комфорту замовників є різні способи розрахунку: готівкою безпосередньо виконавцю або ж на кредитну картку.

У яких ситуаціях належить відновлення блоку управління

Цей прилад це окрема плата, приєднана до кнопок або ручці, що обертається, із застосуванням яких і вибираються команди. Після завершення конкретного режиму газовий пристрій запускається і починає функціонувати в оптимальній послідовності дій. Серед найпоширеніших функцій слід зазначити:

 • віддалене управління;
 • управління залежне від погодних умов;
 • управління рівнем температури.

Результативність роботи опалювальної техніки та рівень комфорту в житлі залежатиме від конкретної програми. У тому випадку, якщо ви помітили, що утворилися збої у працездатності приладу, вона неправильно працює, зверніться до знаючих виконавців.

Замовити швидкий ремонт плат управління газових котлів з виїздом додому у Рівному можна на сайті компанії Master911.

Причини збоїв

Відомо кілька головних причин, з яких котли ламаються:

 • брак при виробництві;
 • робота в просторах підвищеної вологості, внаслідок чого окислюються контакти;
 • хибне підключення до мережі;
 • зношування різних запчастин внаслідок тривалого застосування;
 • збої напруги – скажімо, постійні перепади потужності, коли відсутня ПЗВ;
 • порушення правил експлуатації.

Ми можемо терміново виправити будь-яку несправність.

Ознаки несправності

За окремими явними ознаками можна зрозуміти, що обігрівальна техніка вийшла з ладу. Ось головні:

 • самостійне хаотичне перемикання режимів;
 • блимання світла або екрана;
 • котел не працює;
 • несправність ланцюга аварійного відключення;
 • не вдалося переключити певну програму.

У чому біда, і яким методом її виправити, спеціалісти сервісу Мастер911 скажуть при діагностиці. Наші професіонали мають великий досвід і чудову кваліфікацію. Вони працюють із пристроями різних виробників:

 • Феролі;
 • Беретта;
 • Арістон;
 • Вайлант.

На виявлення поломки та її лагодження піде не так багато часу. Ціна ремонту плати управління газового котла в Рівненській області – вкрай доступна. Тому відразу запрошуйте спеціаліста та заощаджуйте час. Існує ризик ще сильніше зламати прилад, що призведе до значних грошових витрат.

Ціна ремонту електронної плати у Рівному

На ремонт плати газового котла ціна залежить від певних моментів. Основними є:

 • необхідність ставити нові комплектуючі;
 • виробник агрегату;
 • важкість поломки.

Наприклад, коли просто виникла проблема в перемикачі програмного забезпечення, потрібно здійснити перепрошивку. Проте буває несправність масштабніша, що передбачає заміну нових деталей чи заміну плати. Якщо потрібна заміна блоку управління, вартість буде значно більшою. При цьому своїми руками замінити блок без потрібних навичок не вийде. Вам не вдасться її під'єднати надійно. Не забувайте і про безпеку роботи з газовими котлами.

Треба згадати, що фірма Master911 має точний прайс на ремонт електронних плат газових котлів. Так що ви заздалегідь знатимете, скільки саме коштуватиме відновлення працездатності приладу. Наша компанія не має прихованих комісій.

Області обслуговування у Рівному

Термін приїзду техніка з ремонту габаритної побутової техніки безпосередньо залежатиме від вашого місця проживання.

У Рівненській області

Не в кожному місті є необхідна кількість професіоналів. Тому іноді прибуття буде відкладено наступного дня після підтвердження звернення. Клієнта сповістять заздалегідь.

У передмісті

Мешкаєте за населеним пунктом? Ймовірно, на дорогу виконавцю потрібно близько 6 годин.

У межах міста

Найчастіше на візит потрібно не більше 3-4 годин після прийому замовлення. Спеціаліст одразу бере із собою все потрібне, щоб миттєво виправити неполадку.