Ремонт плати керування газового котла у Одесі

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту плат керування газових котлів від найкращих майстрів у Одесі

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування газових котлів у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У різноманітних котлах є оригінальний блок, мета якого забезпечити включення встановлених програм та управління котлом. Втім, нерідко треба виконати ремонт плат газових котлів.

Якщо ви побачили, що ваша газова техніка неправильно працює, зверніться до компетентних виконавців. Професіонали маркетплейсу Мастер911 готові оперативно виправити будь-які проблеми.

Переваги співпраці з Мастер911

 1. Високий рівень знань фахівців. Ми прагнемо неперевершеної якості послуг, що надаються. Кожен виконавець перед тим, як потрапить до бази, складає спеціальне тестування.
 2. Ваша безпека. Якщо майстер проходить тестування, ми перевіряємо його, запитавши документи, що засвідчують особу. Можете не хвилюватися, що до вас прийде недосвідчений виконавець – кожен професіонал практично контролюється нами на відстані.
 3. Фіксована вартість робіт. Як ми вже відзначали вище, у нас доступний актуальний прайс-лист, де враховуються всілякі варіанти послуг. Для комфорту замовників передбачені різні варіанти розрахунку: зарахування на кредитну картку або на місці особисто на руки техніку.
 4. Терміновий ремонт. Ми розглядаємо заявки в цілодобовому режимі. Якщо ви оформите заявку на інтернет-сервісі ввечері, зранку ви зможете прийняти професіонала. Сформуйте замовлення, вкажіть потрібну докладну інформацію. Це потрібно, щоб майстер заздалегідь взяв усі необхідні складові.

У яких випадках рекомендовано відновлення плати управління

Цей агрегат - це невелика плата, підключена до рухомої ручки або кнопок, за допомогою яких і задаються команди. Після вибору режиму газовий котел запускається та діє в особливій послідовності. Зокрема, серед найчастіших опцій важливо відзначити:

 • погодозалежне управління;
 • управління на якійсь відстані;
 • контроль температурних показників.

Ефективність роботи обігрівальної техніки та комфорт у приміщенні буде залежати від вибраної програми. У випадку, якщо ви помітили, що почалися проблеми у працездатності обігрівача, вона погано вмикається, звертайтеся до компетентних фахівців.

На веб-ресурсі Master911 ви можете замовити оперативний ремонт плат управління газових котлів у Одесі.

Ознаки збою

Навіть за окремими візуальними симптомами є можливість дізнатися, що нагрівальна техніка несправна, і їй потрібна допомога. Ось основні:

 • самостійне рандомне перемикання режимів;
 • несправність екстреного вимкнення;
 • мерехтіння ламп або екрана;
 • техніка не працює;
 • не вдається вибрати якусь програму.

У чому неполадка та як її відновити, наші професіонали визначать після діагностики. Наші фахівці можуть похвалитися величезним досвідом та гарною кваліфікацією. Вони працюють з котлами різних брендів:

 • Арістон;
 • Беретта;
 • Ferroli;
 • Vaillant.

На виявлення неполадки та її усунення піде не так багато часу. Кошторис ремонту плати управління газового котла в Одеській області – вкрай доступна. Тому відразу замовляйте спеціаліста та заощаджуйте свої сили. Та й так зростає можливість ще більше зіпсувати обладнання, а це призведе до великих витрат.

Причини збоїв техніки

Виділяють кілька основних причин, чому прилади виходять з ладу:

 • порушення рекомендацій експлуатації;
 • фізичне зношення різних запчастин внаслідок багаторічної експлуатації;
 • скачки електроенергії – наприклад, часті перепади потужності за відсутності пристрою захисного відключення;
 • заводський брак;
 • неправильне підключення до мережі;
 • робота при високій вологості.

Ми готові швидко полагодити будь-яку поломку.

Вартість ремонту плати у Одесі

На ремонт плати газового котла ціна залежить від деяких моментів. Основними з них є:

 • важкість несправності;
 • необхідність встановлення нових комплектуючих;
 • марка та модель техніки.

Якщо просто трапилася помилка у перемикачі ПЗ, знадобиться здійснити перепрошивку. Хоча часто несправність серйозніша, що передбачає заміну нових запчастин або заміну плати. Якщо потрібна заміна блоку управління ціна буде вищою. Проте власноруч замінити блок управління, без спеціальних знань, не вдасться. У вас не вийде її якісно підключити. Про безпеку роботи з газовими приладами також не рекомендується забувати.

Слід зазначити, що Мастер911 має чіткий прайс на ремонт електронних плат газових котлів. Тому ви заздалегідь знатимете, скільки конкретно коштуватиме відновлення функціональності обладнання. У нас немає інших платежів, будь-яких комісій.

Регіони надання послуг у Одесі

Термін приїзду майстра з відновлення серйозної домашньої техніки залежить від проживання клієнта.

У Одеській області

Не у всіх населених пунктах є необхідна кількість працівників. У зв'язку з цим часом приїзд буде відкладено наступного дня. Це буде обумовлено заздалегідь.

У передмісті

Проживаєте за межею обласного центру? Тоді на прибуття фахівцю потрібно – до 5 год.

У межах міста

Зазвичай на прибуття буде потрібно до чотирьох годин після заявки. Фахівець зараз бере все потрібне, щоб миттєво ліквідувати неполадку.