Ремонт плати керування газового котла

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат керування газових котлів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту плат керування газових котлів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сучасна побутова техніка приваблює різноманітністю функцій, що відрізняються простотою активації. Наприклад, у газових котлах використовується спеціальний блок керування, що дозволяє вибирати необхідну програму. Електроніка оснащена безліччю елементів. Однак іноді блок може виходити з ладу.

На сайті компанії Мастер911 ви можете замовити ремонт плат газових котлів вдома. У нашому каталозі представлено безліч профільних фахівців, які мають високий рівень кваліфікації та здатні вирішити завдання підвищеної складності.

Причини та ознаки поломки плати

Є безліч ознак, що вказують на те, що побутова техніка зламалася та потребує професійної допомоги. Серед найпоширеніших:

 • зависання програми – техніка не реагує на натискання кнопок вибору конкретного режиму роботи;
 • некоректна поведінка дисплея - постійно моргає або взагалі не вмикається;
 • неможливо запустити процес;
 • на дисплеї постійно з'являється повідомлення про помилку;
 • неправильне функціонування котла;
 • деякі інші.

Наведені вище та інші помилки вказують, що виникли проблеми у функціонуванні електроніки. Вам необхідно звернутись до професійних майстрів, щоб вони виконали діагностику та ремонт електронних плат газових котлів.

Причини поломок

Причини можуть бути різними. Серед найпоширеніших:

 • заводський брак;
 • робота техніки в умовах підвищеної вологості, через що окислюються контакти та електронні елементи;
 • порушення правил експлуатації;
 • неправильне підключення до електромережі;
 • помилки під час підключення до водопроводу;
 • збій прошивки через стрибки напруги;
 • інші причини.

Крім того, слід пам'ятати, що в блоці управління може бути кілька модулів, кожен з яких відповідає за певні завдання.

Скільки коштує ремонт плати керування газового котла

На ремонт плати газового котла ціна залежить від кількох факторів:

 • марка побутової техніки;
 • складність конструкції;
 • особливості поломки;
 • інші моменти.

Виконати відновлення працездатності побутової техніки, не маючи профільних навичок, досвіду та обладнання, неможливо. Швидше за все, ви припуститеся помилки, що тільки посилить проблему.

Вартість послуги ремонт плати керування газового котла не така й висока. Тому краще одразу звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра, який проведе необхідну діагностику перемикача програм та визначить причину несправності. Можливо, потрібно буде зробити лише перепрошивку модуля.

Але бувають і складніші ситуації. Після відкриття блоку доводиться шукати несправні елементи, проводити заміну деталей. Дуже важливо не використовувати дешеві аналоги, а вибирати лише оригінальні запасні частини. Від цього залежатиме ефективність та тривалість роботи техніки.

Чому слід довіряти фахівцям компанії Мастер911

На нашому сайті представлені лише кваліфіковані досвідчені фахівці, здатні вирішити завдання будь-якого рівня складності та працюють з технікою різних марок:

 • Vaillant (Вайлант);
 • Ferroli (Ферролі);
 • Ariston (Арістон);
 • Beretta (Беретта);
 • інші марки.

Зазначимо основні переваги нашого сервісу побутових послуг:

 1. Перевірені майстри. Ми тестуємо кожного спеціаліста перед тим, як додати його до бази.
 2. Ваша безпека. Особа кожного працівника верифікується – ми просимо надати документи.
 3. Фіксована ціна. У нас чіткий прайс на ремонт плат керування газових котлів – ви заздалегідь знатимете, скільки заплатите за відновлення працездатності своєї побутової техніки.
 4. Ввічливість та акуратність. Усі фахівці виключно ввічливі, пунктуальні. Після себе обов'язково прибирають робоче місце.
 5. Гарантія якості. Після завершення роботи ви отримуєте підписаний акт та чек. Це офіційний документ, який є гарантією не лише на виконану роботу, а й на встановлені деталі.
 6. Оперативність. Ми приймаємо заявки цілодобово. Тому, залишивши звернення на сайті ввечері, вранці вже можете очікувати на приїзд майстра.
 7. Декілька варіантів оплати. Для вашої зручності передбачено кілька варіантів оплати: як готівкою в руки майстру, так і переказом на банківську картку.

Як оформити заявку на ремонт плати керування газового котла

Зробити це можна двома способами:

 • зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном;
 • сформувавши електронну заявку самостійно безпосередньо на сайті.

Обов'язково надайте додаткову інформацію. Це необхідно для того, щоб майстер наперед знав, з якою проблемою він зіткнеться, які інструменти брати з собою. Такий підхід позитивно позначиться на термінах ремонту, і фахівцю не доведеться приїжджати до вас двічі.

Зони обслуговування

Термін приїзду спеціаліста безпосередньо залежить від вашого місця розташування. Передбачено три зони обслуговування.

У межах міста

Якщо ви проживаєте в межах обласного центру, зазвичай спеціалісту достатньо 4-5 годин, щоб приїхати до вас. Це – середній показник.

У передмісті

На дорогу в передмістя потрібно більше часу - в середньому 5-6 годин після погодження та затвердження заявки.

В області

Якщо ви живете у населених пунктах області, візит майстра може бути перенесений на наступний день після отримання заявки. Точний час візиту обов'язково буде узгоджений з вами, і ви зможете скоригувати свої плани.