Чистка твердопаливного котла

від 400—600 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка твердопаливного котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці твердопаливних котлів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті месяц назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку твердопаливних котлів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по чистці твердопаливних котлів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сучасний твердопаливний котел відноситься до списку найбільш затребуваних та популярних видів обладнання для автономного опалення на дачах, у приватних будинках чи заміських особняках. Але в процесі його регулярної інтенсивної експлуатації на стінках утворюється сажа, осідають смоли та інші елементи, що негативно позначаються на його подальшій продуктивності. Відсутність обов'язкового обслуговування стає причиною зменшення експлуатаційного терміну обладнання, зменшення тепловіддачі.

Щоб вирішити проблему, достатньо замовити послугу чищення твердопаливного котла, вартість якої вказана в прайсі та відрізняється особливою демократичністю для клієнтів сервісу Майстер911. 

Причини появи сажі 

Процес забруднення даних агрегатів є цілком нормальним явищем. Однак надто швидка поява нальоту здійснюється з кількох основних причин:

 1. Застосування неякісного твердого палива. У вигляді такого палива використовують дрова, вугілля, пелети або торф. Після їх згоряння на стінках з часом з'являються всілякі відкладення – сажа, дьоготь, смоли та інше. 
 2. Неправильно організований процес спалювання палива. Це найчастіше відбувається внаслідок самостійного підключення та запуску котла без допомоги професіонала.
 3. Недостатня кількість кисню, який необхідний при згорянні палива.
 4. Недостатньо високі температурні показники, які повинні зберігатися в камері згоряння. 

При активному використанні обладнання рекомендується звертати особливу увагу на стінки топки, теплообмінника та систему відведення диму. Саме в цих місцях найчастіше зустрічається велика кількість різних відкладень, що негативно впливають на продуктивність дров'яного казана.

Негативні наслідки при відмові очищення котла 

Якщо клієнт відмовляється замовляти послугу чищення твердопаливного котла з подальшим викликом майстра додому, необхідно спочатку оцінити всі ризики та можливі наслідки для агрегату. 

Серед найпоширеніших наслідків варто зазначити:

 • Зменшення звичних показників тепловіддачі. Наприклад, всього 2-3 мм нагару здатні урізати початкову потужність обладнання на 30%.
 • Збільшується витрата палива. Котли на дровах не справляються зі своїм завданням, а тому «вимагають» більшої кількості палива.
 • Поступова поломка комплектуючих, які беруть активну участь у процесі обігріву кімнат. 
 • Утворення корозії на металевих елементах конструкції.
 • Задимлення приміщень, в яких встановлено опалювальне обладнання.

Якщо використовувати виключно якісні види палива, тоді прочищення камери потрібно проводити раз на місяць (за умови регулярного запуску техніки). При використанні низькосортного палива очищення від сажі має бути набагато частіше: 2 рази на місяць (через кожні 2 тижні експлуатації техніки).

Поширені способи чищення котлів на твердій сировині 

На сьогоднішній день відомо про три основні методи, що дозволяють швидко і якісно позбутися різного роду відкладень.

Розглянемо детальніше кожен із можливих способів:

 1. Механічний – це найпростіший метод, при використанні якого не обійтися без мінімального набору інструментів (щітки, скребки та інше). Усі процедури необхідно проводити лише після відключення обладнання, яке має бути охолодженим.
 2. Хімічна чистка твердопаливного котла за вигідними цінами – у такому разі не обійтися без використання спеціальних засобів, спрямованих на ефективну боротьбу з сажею, смолами та іншими відкладеннями. Особливість процесу полягає в тому, що спеціальні засоби руйнують нагар, дозволяючи його швидко виводити через димар.
 3. Паровий – даний метод передбачає використання парогенераторів.

Два останні способи очищення вважаються одними з найрезультативніших, допомагаючи швидко позбавлятися навіть старого нагару. Однак такі процеси зможуть виконати виключно кваліфіковані майстри, які мають власний арсенал усі необхідні інструменти. 

Скільки коштує професійне очищення котлів: актуальні ціни на послуги 

Перед тим, як викликати фахівця додому, необхідно ознайомитися з цінами, вказаними в прайсі на послугу чищення твердопаливного котла від смоли. Однак точна вартість залежить від певного списку критеріїв та факторів:

 • конкретна модель, її конструктивні особливості та рік випуску;
 • періодичність обслуговування обладнання;
 • відповідний спосіб очищення.

Щоб визначитися з точною ціною, фахівцю достатньо провести візуальний огляд агрегату.

Переваги якісного обслуговування твердопаливних агрегатів від майстрів сервісу Майстер911

Довіряючи процес обслуговування котлів досвідченим майстрам, можна розраховувати на злагоджену роботу всіх комплектуючих у конструкції протягом тривалого часу. За допомогою сервісу кожен клієнт зможе знайти професіонала, готового виконати роботи різного ступеня складності незалежно від особливостей певної моделі.

Обираючи послугу професійного очищення, кожен клієнт отримує:

 • Можливість скористатися доступними цінами на різні методи очищення від сажі.
 • Можливість викликати майстра у будь-який день та час.
 • Детальну консультацію щодо подальших умов експлуатації.
 • Страхування власного замовлення на суму до 1000 грн.
 • Особистого помічника, який допоможе знайти відповідного спеціаліста для виконання роботи.

Залишити заявку на сайті зможе кожен користувач. Для цього достатньо вказати своє ім'я та номер телефону для зворотного зв'язку. Протягом 5 хвилин менеджер обов'язково зв'яжеться з потенційним клієнтом для з'ясування основних причин звернення. Перед викликом професіонала клієнт також зможе ознайомитися з відгуками щодо його роботи.