Чистка твердопаливного котла у Києві

від 400—600 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка твердопаливного котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці твердопаливних котлів від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку твердопаливних котлів у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по чистці твердопаливних котлів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У процесі горіння твердого палива утворюється величезна кількість сажі та інших елементів, що залишаються на стінках опалювального обладнання у вигляді нальоту. Тому не обійтися без обов'язкового обслуговування техніки, яку необхідно довіряти досвідченим фахівцям. Регулярне очищення повинно здійснюватися не рідше ніж раз на місяць при постійній експлуатації вугільного або дров'яного котла. А якщо ні, то відкладення поступово накопичуються, ущільнюються, а тому прибрати їх буде набагато складніше.

Відмовляючись від можливості замовити послугу чищення твердопаливного котла в Києві з викликом майстра додому за вигідними цінами, власники агрегатів стикаються з такими поширеними проблемами:

 • Погіршується процес передачі температури від згорілого палива до потенційного теплоносія. При цьому важлива частина тепла виходить через димохід, тому відзначають зменшений ККД (до 30%). Все це підвищує початкову витрату палива.
 • Перекривається отвір димоходу, а отже всі продукти згоряння потрапляють до приміщення. 

Всі ці наслідки можуть призвести до пожежі, задимлення житлових приміщень, а тому не варто відмовлятися від допомоги професіоналів.

 Причини засмічення котла сажею 

Твердопаливні котли на дровах з часом потребують періодичного обслуговування. Серед основних причин утворення нальоту варто виділити:

 • Застосування хвойних порід дерева як основна сировина. При спалюванні таких дров відбувається утворення збільшеної кількості сажі та смоли. Якщо використовувати листяні породи деревини, така кількість смоли помітно зменшується.
 • Застосування дров із високими показниками вологості. З цієї сировини відбувається виділення пари, що осідає на стінках. Все це сприяє тому, що на поверхні швидко нагромаджується, налипає сажа.
 • Занадто низькі температурні показники теплоносія. Сучасні моделі повинні бути укомплектовані вбудованою системою стабілізації температури, яка підтримуватиметься на рівні +60 градусів і вище.

Замовити послугу професійне чищення твердопаливного котла в Києві за демократичною вартістю, вказаною в прайсі, можна прямо зараз. Досвідчені фахівці допоможуть позбавитися нальоту, незалежно від того, які саме причини призвели до утворення цих відкладень різного характеру.

Варіанти розв'язання проблеми: як позбутися сажі в котлах у Києві? 

Залежно від того, які саме відкладення знаходяться на стінках, яка періодичність обслуговування агрегатів загалом, буде підібрано оптимальні способи розв'язання проблеми.

Позбутися сажі допоможуть такі способи:

 1. Механічний метод передбачає застосування спеціального набору інструментів. Це можуть бути різні щітки, скребки, лопатки та багато іншого.
 2. Хімічна чистка твердопаливного котла, яка виконується за допомогою спеціальних засобів. Їхнє основне завдання полягає в поступовому розчиненні, розщепленні засохлого нальоту, який швидко виводиться через димохід.
 3. Паровий метод – це використання потужного парогенератора, призначеного для обслуговування подібних агрегатів. 

Щоб отримати максимально високі результати від проведеної процедури очищення, потрібно дотримуватися двох простих, але дуже важливих правил: дотримуватися періодичності в обслуговуванні та довіряти виконання всіх завдань виключно досвідченим майстрам. У такому разі можна бути впевненим у тривалій та ефективній експлуатації техніки.

Скільки коштує очищення котлів на твердому паливі: ціни в Києві 

Актуальна вартість послуги чищення твердопаливного котла від смоли в Києві з викликом професіонала додому доступна до уваги кожного користувача сервісу Мастер911 та вказана з позначкою «від». Це пов'язано з тим, що остаточну ціну називає фахівець, відштовхуючись від таких результатів діагностики:

 • певна модель котла, що працює на твердому паливі;
 • періодичність раніше організованих процесів обслуговування (кількість сажі та смол на поверхні);
 • оптимальний метод очищення (механічний, хімічний, паровий або комплекс необхідних заходів).

Достатньо одного візуального огляду агрегату, щоб фахівець зміг уточнити, скільки часу та грошей знадобиться на розв'язання проблеми. 

Чому потрібно звертатися за допомогою на сервіс Майстер911? 

Вибираючи, кому можна довірити очищення власних котлів опалення, дедалі більше людей віддають перевагу спеціалістам сервісу Майстер911. Це пов'язано з тим, що клієнти мають можливість самостійно вибрати професіонала відповідної кваліфікації, отримуючи додаткові переваги:

 • Доступні ціни на всі методи очищення різних моделей обладнання.
 • Надання офіційного договору та акту про виконані роботи.
 • Оперативна реакція на залишену заявку на сайті – всього 5 хвилин та клієнт отримує перші пропозиції від майстрів.
 • Можливість викликати фахівця додому в будь-який день та найбільш вдалий час доби.
 • Отримання офіційних гарантій.
 • Очищення котла навіть від старих та засохлих відкладень – буде підібрано оптимальний метод. 

По завершенні запланованих робочих процесів професіонали надають консультації для клієнтів, відповідаючи на запитання, що їх цікавлять.

Які райони обслуговують майстри з чищення твердопаливних котлів у Києві 

Викликати досвідченого фахівця можна в будь-якому з районів столиці, погодивши конкретний день тижня та час:

 • Голосіївський;
 • Оболонський;
 • Печерський;
 • Подільський;
 • Святошинський та інші.

Щоб оформити виклик, користувачі сервісу зможуть вибрати один із двох запропонованих варіантів. Перший спосіб – самостійно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону. Другий спосіб – залишити заявку, щоб дочекатися зворотного дзвінка від особистого помічника, який допоможе підібрати майстра та погодить решту важливих нюансів.