Ремонт бойлера в Одессе

от 350 грн

Просто заполните заявку, дайте ответы на все уточняющие вопросы по «ремонт бойлера». Мы свяжемся с вами в течение нескольких минут. По максимуму заполненная заявка, поможет мастеру назвать точную цену в Одессе, которая в основном не изменится по завершению всех работ. За дополнительную плату мастер может приобрести необходимые материалы. Исполнители следят за чистотой и убирают рабочее место.

Показать больше

Прайс лист по ремонту бойлеров

Название услуг Средняя стоимость

Замена анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Замена терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагревателя

Замена / Установка обратного клапана на бойлере

Замена термостата бойлера

Замена фланца в бойлере

Устранить течь бойлера

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Диагностика бойлера

Утилизация бойлера

Скупка бойлеров

Нужна помощь с подбором мастера?

Просто позвоните или оставьте заявку на подбор мастера

Оставить заявку на подбор

Цены на ремонт бойлеров в Одессе

Название услуг
Диапазон цен

Часто задаваемые вопросы по ремонту бойлеров в Одессе

Отзывы по ремонту бойлеров в Одессе

Средняя оценка: 0

На основе 0 отзывов

Чтобы убедиться, что мастер проделал работу хорошо, или разобраться в спорной ситуации собираем обратный отзыв после каждого заказа.

Несправності, які часто зустрічаються при роботі водонагрівача

 • Потрібна заміна терморегулятора (термостата) бойлера. У тому випадку, коли в роботі термореле стався збій, отже, рідина не зможе прогріватися до встановленої температури або починає перегріватися, що призведе до перевитрати електроенергії та інших малоприємних наслідків.
 • Перевірка, ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо не вдається запустити, чути сторонні звуки або слабо підігріває воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі, і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Дуже частою причиною того, що електронагрівальний прилад покрився опадами у вигляді накипу, є висока інтенсивність експлуатації, погана вода, фізичне зношування. Отже, необхідно виконувати чищення, профілактику, огляд, а за потреби і заміну старих компонентів.
 • Заміна анода в бойлері. Єдиним захистом стінок ємності для води та зварних швів від електрохімічної корозії та поступового руйнування служить анод, виготовлений з магнієвого сплаву. Якщо заміна магнієвого анода робиться не вчасно, тоді настає момент, коли дана ситуація (при присутності у воді дрібних суспензій, солей та іржі) веде до витончення емалевого шару або стінок бачка, що в результаті може спричинити протікання ємності водонагрівача.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Коли тиск у магістралі не перевищує нормативний, а зворотний клапан тече, це означає, що за термін роботи він забивається частинками накипу або іржі. Для усунення проблеми потрібна заміна клапана.
 • Ремонт, перевірка або заміна вказівника температури в бойлері. Якщо термодатчик у бойлері поламався, це означає, що потрібна його заміна. Ознаки несправності: не вимикається підігрів, постійні зміни параметрів на моніторі, на екрані приладу світиться помилка, невідповідність виставленої температури води.

Увага!

 • Не потрібно ремонтувати водонагрівач своїми руками. Не намагайтеся самостійно провести ремонт бойлера вдома, дотримуючись порад з відео на youtube. Фірми-виробники бойлерів категорично не рекомендують керуватися подібними джерелами. Як показує практичний досвід, самостійний, дилетантський, непрофесійний підхід до ремонту призводить до більш складного ремонту.
 • Не користуйтесь послугами сумнівних майстрів. Сервісна послуга з ремонту бойлера, надана фахівцем сумнівної кваліфікації - ризикована витівка, так само як і самостійний ремонт. Це пов'язано з тим, що подібні "фахівці" не дають будь-яких письмово оформлених гарантій на виконані послуги і, крім того, не завжди готові приймати будь-яку відповідальність на себе.

  Досить часто, якщо обладнання заново поламається, то в більшості випадків вони не поспішають приходити або з подібними майстрами зараз немає контакту. Ми можемо запропонувати ввічливих, навчених, перевірених, надійних і пунктуальних фахівців з бойлерів з величезними навичками в роботі, починаючи від монтажу, обслуговування, очищення та аж до складного ремонту!

Співпрацюємо практично з усіма відомими виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона ( Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та багато інших!

Переваги сервісу Master911

Кожен клієнт може розраховувати на підготовленого майстра з бойлерів, який зможе надати цілу низку послуг з обслуговування, чищення, встановлення, ремонту або діагностики бойлера всіх відомих марок та будь-якого ступеня складності!

Кілька найважливіших позитивних якостей сервісу з ремонту та обслуговування бойлера в Одессе Master911:

 • Присутність договору. Після закінчення роботи підписується акт виконаних послуг.
 • Цілодобовий прийом заявок. Ми працюємо в режимі 24/7, звертайтеся цілодобово.
 • Кілька варіантів оплати. Варіанти оплати за послуги банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Гарантія. Умови гарантії на послуги та поставлені вузли, блоки, запчастини, деталі, що надаються.
 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за вказаним місцем проживання протягом 3-4 годин.
 • Розумні ціни. Ми маємо демократичні ціни, які відповідають досвіду спеціаліста. Ви зможете з'ясувати точно, скільки коштує ремонт бойлера ще до того моменту, як прибуде наш фахівець.
 • Фіксована вартість послуг. Вартість сервісних послуг відповідає узгодженому прейскуранту і не змінюється після приїзду техніка додому.
 • Чистота, компетентність, ввічливість, акуратність, відповідальність та пунктуальність наших виконавців. Після завершення робіт, до реєстру сервісних послуг включається неодмінне прибирання місця роботи.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлера в Одессе дуже швидко, просто, зручно та легко, на весь процес йде не більше 2-3 хвилин:

 1. Подання заявки. Скласти замовлення на виклик техніка з ремонту водонагрівачів в Одессе слід за дзвінком або залишивши повідомлення на веб-сайті.
 2. Потрібно відповісти на запитання. При оформленні заявки необхідно відповісти на запитання, що деталізують. Після цього наш оператор зможе відповісти на ваше запитання за вартістю (наприклад, "як довго чекати на приїзд виконавця, скільки коштує заміна термореле, яка ціна ремонту бака бойлера?").
 3. Прибуття техніка плюс послуга. Через 2-3 години після реєстрації заяви фахівець виїжджає на адресу клієнта для надання сервісних послуг.

Виклик виконавця з ремонту водонагрівача в Одессе та по Одесской області

Терміново потрібна діагностика, ремонт, обслуговування або налаштування водонагрівача в Одессе? Ви зможете на нас розраховувати – даємо гарантію, оригінальні запчастини, у нас фіксовані ціни, вирішуємо питання за 1 приїзд!

Виклик фахівця по Одессе

Коли ви робите замовлення на виїзд містом Одесса, то приїжджаємо в середньому протягом 3-х годин після отримання заяви.

Виклик фахівця в передмістя Одессы

Виїзд техніка в передмістя Одессы (Таирово, Хлебодарское, Авангард, Великодолинское, Дачное, Усатово, Нерубайское, Латовка, Фонтанка, Крыжановка, Красноселка, Котовка, Большой Дальник, Новая Долина, Сухой Лиман, Прилиманское) може зайняти в середньому чотири-п'ять годин.

Можливість виїзду техніка по всіх селищах, селах та містах Одесской області

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 проживають у багатьох селах, містах та селищах Одесской області (Болград, Рени, Измаил, Арциз, Вилково, Килия, Березовка, Подольск, Роздельная, Ананьев, Татарбунары, Черноморск, Балта, Белгород-Днестровский, Одесса, Южное, Теплодар, Беляевка, Любашевка, Лиманское, Доброслав, Новые Беляры, Черноморское, Таирово, Хлебодарское, Зеленогорское, Затишье, Ширяево, Петровка, Захаровка, Тарутино, Александровка, Затока, Сергеевка, Овидиополь, Авангард, Великодолинское, Окна, Сарата), у зв'язку з цим, як правило, ми приходимо того ж дня!

Заходьте на вебсайт або телефонуйте в сервіс побутової техніки Master911 вже зараз і будьте впевнені в екстреному отриманні, позитивному результаті та високій якості сервісних послуг від ввічливих, навчених, перевірених, пунктуальних і відповідальних майстрів!