Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів від найкращих майстрів у Одесі

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну терморегулятора (термостата) бойлерів у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Одесі

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Термостат відноситься до переліку найважливіших компонентів у будь-якій водонагрівальній техніці, незалежно від виробника. Робота терморегулятора полягає у підтримці заданої температури води. У результаті такий компонент дозволяє уникнути перегріву пристрою. У зв'язку з цим різні несправності у функціонуванні термостата призводять до серйозних наслідків.

У разі несправностей потрібно замовити роботу заміна терморегулятора в бойлері у Одесі. Для цього треба викликати спеціаліста на адресу за конкурентною ціною, яка прописана на сервісі побутових послуг Master911.

Відновлювальні роботи та заміна терморегулятора агрегату у Одесі

Перш ніж робити відновлення, фахівець знеструмлює техніку і перекриває холодну воду. Потім будуть здійснені вказані дії:

 1. Зняття кришки та відключення компонент від усіх проводів. Необхідно витягти цей компонент у тому, щоб здійснити діагностику його працездатності. Для цього використовується спеціалізований мультиметр.
 2. При збої та неможливості зробити відновлення, знадобиться заміна терморегулятора у Одесі вдома, кошторис якого залежить від великої кількості різноманітних моментів.
 3. Встановлення захисної панелі, підключення водонагрівача до розетки, відкриття крана подачі води. Все це необхідно, щоб протестувати працездатність обладнання та підключеної нової комплектуючої.

Дуже часто бувають ситуації, де разом із поломкою термостата приладу відбувається несправність всього термозахисту. Майстер допоможе повністю відремонтувати функціональність системи в присутності замовника, клієнт переконається, що агрегат справний.

Як зрозуміти, що сталася несправність термостата?

Просто дізнатися, що потрібен негайний ремонт терморегулятора бойлера у Одесі, ціни на який є в оновленому прайс-листі маркетплейсу Мастер911. Про це підкаже обладнання. Зазвичай такого типу несправності супроводжуються двома найбільш відомими ознаками, які є очевидними:

 • Вода не нагрівається.
 • Рідина дуже сильно перегрівається.

Дві ситуації прямо пов'язані з тим, що термостат перестав контролювати температуру нагрівання води.

Ігнорування потреби заміни терморегулятора здатне викликати такі серйозні наслідки:

 • Часте перегрівання конструкції веде до несправності та інших деталей, які дають збій через високі температури.
 • Велика витрата електроенергії, що призводить до різкого збільшення плати за послуги.
 • Перегрівання рідини, що може призвести до суттєвого дискомфорту під час ванни.

Щоб не допустити небезпеку всіх неполадок, варто отримати підтримку професіоналів, які готові провести заміну термостата агрегату у Одесі, звертаючись до Master911.

Основа функціонування та популярні поломки терморегуляторів

Принцип роботи термостата залежить від конструктивних аспектів приладу, від окремої моделі:

 • Штирові терморегулятори. При нагріванні латунна трубка подовжується і цим натягує металевий стрижень. Робота такого типу стрижня - це роз'єднання контактів, що зменшує можливість перегріву приладу.
 • Капілярні терморегулятори. Вода, що знаходиться в спеціалізованих трубках, у результаті розширюється і зсуває компонент, що роз'єднає електроконтакти.

Серед досить частих причин з яких бувають поломки, можна відзначити: несподівані стрибки електрики в електричній мережі, природне зношування елементів або порушення рекомендацій щодо використання від виробника. По приїзду фахівець не тільки здійснить повну заміну терморегулятора в бойлері, а ще й зробить детальну діагностику інших складових, які також можуть бути несправними. До того ж на верхній частині деяких запасних частин може накопичуватися накип, так що потрібне очищення поверхонь.

Ціна відновлення терморегулятора приладу у Одесі

Перед тим, як підібрати та замовити послугу ремонт терморегулятора водонагрівача, ви маєте можливість ознайомитись із цінами, вказаними у прайсі на сервісі Master911. Але не забувайте про те, що остання ціна залежатиме від:

 • виробника пристрою – Арістон, Гореньє, Термекс та інші;
 • окремої моделі обігрівача;
 • причини поломки;
 • потреби заміни поламаної деталі, яка не піддається ремонту;
 • особливостей підключеного терморегулятора.

Усі вищезазначені моменти також впливають і на остаточні терміни виконання ремонту.

Переваги надійної допомоги від майстрів сервісу послуг Мастер911 у Одесі

При зверненні за кваліфікованими послугами на Master911 будь-який клієнт має можливість покладатися на підтримку в ході пошуку досвідченого професіонала. Вам потрібно заповнити запропоновану заявку або зателефонувати за актуальним телефоном. У замовленні потрібно залишити свій номер телефону, вказати поломку та ім'я.

Можна згадати найважливіші причини, коли мешканці та гості Одеси звертаються в маркетплейс Master911:

 1. Невисокі ціни на заміну терморегулятора у Одесі.
 2. Замовлення спеціаліста додому для заміни терморегулятора в обладнанні у будь-який відповідний день.
 3. Надання офіційних гарантій на надані послуги, а це говорить про чудову якість отриманого результату.

У разі непередбачених ситуацій виїзд техніка здійснюється протягом трьох годин після залишеної та погодженої заявки. Професіонал прибуде на адресу зі своїм спектром компонентів. Якщо потрібно, технік допоможе вибрати потрібні деталі для заміни, враховуючи модель техніки, виділену суму від замовника на придбання запчастин.