Встановлення біде у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги
Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Встановлення змішувача для біде

Встановлення сифона для біде

Встановленн гігієнічного душу

Встановлення унітазу з функцією біде

Заміна зливної труби

Монтаж зливних труб

Демонтаж зливних труб

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Встановлення біде

від 350 грн

Ремонт біде

від 350 грн

Часті питання по встановленню біде у Коломиї

Відгуки по встановленню біде у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні установка стандартного біде в санітарній кімнаті або суміщеному санвузлі виявляється однією з вельми популярних сервісних послуг. За конструктивними особливостями стандартне біде має значне споріднення з унітазом, але відрізняється від них функціоналом і способом подачі води. Є у продажу три види біде: підлогові, підвісні та вбудовані (електронні), і випускаються вони в стильному дизайні та різних модифікаціях.

Грамотна установка такого гігієнічного та сантехнічного обладнання робиться з дотриманням ряду умов, і завжди складається з основних етапів:

  1. підведення труб водопостачання та стоків;
  2. попередні роботи перед установкою виробу;
  3. установка сифона, змішувача, гофрованого шланга та насадок;
  4. монтаж прихованої інсталяції для підвісного біде;
  5. навішування або кріплення класичного біде;
  6. підключення до водопостачання та системи каналізації.

Класичне біде служить важливим сантехнічним та гігієнічним пристроєм, надійний, якісний, безпечний монтаж якого вимагає наявності професійних знань, певного досвіду й навичок.

Власноручний монтаж стандартного біде у ванній кімнаті

Потреба в монтажі, збірці, підключенні досить складного, сучасного, нового сантехнічного та гігієнічного виробу - привід звернутися з проханням про допомогу до професійного, досвідченого слюсаря-сантехніка. Але багато людей вважають, що обслуговування й послуги сервісного сантехніка коштують недешево, і краще виконати монтаж побутового біде власними руками.

Втім, тільки в окремих випадках такі процедури можуть увінчатися успіхом, набагато частіше самостійні старання обертаються крахом, або, це ще гірше, - неприємними результатами в майбутньої експлуатації.

В побуті існує ще одна досить поширена думка - викликати "фахівця з вулиці", чиї послуги коштують дешевше, але це теж помилка. По-перше, сума, яку вам назвуть, нічим не обумовлена, і вона взагалі може бути якою завгодно, в т. ч. і набагато більшою, ніж ви розраховували. І що найважливіше, що б не сталося з вашим гігієнічним пристроєм, цей фахівець не буде брати відповідальність на себе та практично жодних гарантійних умов не зможе надати.

Бажано не піддаватися ризику, а скористатися допомогою досвідченого, навченого, перевіреного сантехніка, який надійно, швидко та якісно впорається із заявленою роботою. Найбільш раціонально, коли вам потрібна установка інсталяції біде, - звернутися за допомогою до фахівця в Master911.

Мастер911: якісна установка навісного або вбудованого біде

Наші професіонали постійно стикаються з установкою, настроюванням всіх видів сучасної сантехніки, завдяки чому володіють солідним досвідом роботи зі всілякими варіаціями. Під час подачі замовлення, ми завжди просимо замовника конкретизувати тип обладнання, яке необхідно змонтувати, а також особливості, місце та побажання його збірки. Коли з пояснень замовника дійсно зрозумілий обсяг необхідних завдань, то ця сантехнічна послуга вважається стандартною, її вартість вказана в нашому прайсі та буде озвучена.

В разі, якщо ж монтаж підвісного, підлогового або суміщеного біде пов'язані з низкою аспектів, і визначити обсяг необхідних робіт без обстеження фахівцем практично неможливо, тоді послуга вважається нестандартною. Її вартість встановить майстер, вже після огляду справжнього стану справ. Але ми обіцяємо, що названа ціна буде повністю відповідати тій, що показана в прайсі.

Звернення в маркетплейс Master911 дозволяє розраховувати на:

  • оперативний виїзд фахівця;
  • оперативне надання всім клієнтам якісної, надійної сантехнічної послуги;
  • видачу цінної інформації, корисної рекомендації та первинної консультації з установки й монтажу стандартного біде та ціни потрібної послуги;
  • цілодобова можливість подачі заявки.

Досвідчені техніки Master911 не використовують непристойні слова, не курять сигарети в робочий час, демонструють доброзичливість, коректність, уважність до клієнтів, відповідально та сумлінно ставляться до своєї роботи, акуратні.

Переваги звернення до маркетплейса Мастер911

Master911 не працює з непідготовленими майстрами, всі сервісні техніки заслужено отримали допуск до виконання замовлень тільки після перевірки особистих документів, прослуховування курсу навчання та обов'язкового успішного складання екзаменаційних тестів, які доводять їх кваліфікацію. Але навіть якщо ви зіткнулися з непрофесійною поведінкою майстра або допущеною ним самим помилкою, ви зможете завжди зателефонувати в сервісну службу підтримки замовників і отримати професійну допомогу у вирішенні конфліктної ситуації.

Розплатитися за сервісні послуги можна безготівковими перерахуваннями або готівкою. Після закінчення робочого процесу наш клієнт отримує акт виконаних робіт. Установка навісного або підлогового біде, як і будь-яка інша сервісна послуга слюсаря-сантехніка, виконується згідно з договором, в якому докладно описані вимоги рівня якості виконання робіт, сам виробничий процес, а також чіткі умови відповідальності фахівця. Наші фахівці видають гарантійні умови на свої послуги.

Яка вартість послуг з монтажу біде в Master911?

В разі, якщо вас зацікавить ціна типової послуги, ознайомтеся з нашим прайсом. У ньому є всі ціни без вартості витратних матеріалів, які можуть знадобитися в процесі роботи, та транспортних витрат. Для нас вкрай важливо, щоб система ціноутворення маркетплейса Мастер911 була цілком зрозумілою будь-якому нашому клієнту та абсолютно прозорою. Для комфорту наших клієнтів при співпраці та спілкуванні з Мастер911 ми завжди готові надати початкову інформацію та консультацію за орієнтовною ціною тієї чи іншої послуги. Основним чином, попередньо встановлена вартість не може змінитися.

Виклик сантехніка у Коломиї з виїздом за адресою по Івано-Франківській області

Виконуємо ремонти по Івано-Франківській області

Сервіс послуг професійних майстрів Мастер911 має своїх майстрів у більшості н.п. Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Такий варіант забезпечує приїзд фахівця в день подання замовлення навіть тим клієнтам, які живуть у віддалених точках, та дозволяє значно зменшити автотранспортні витрати. В особливих моментах, пов'язаних з повною зайнятістю, приїзд фахівця може бути перенесений на наступний день. Про це вам обов'язково сповістять напередодні, ще при зверненні в Master911.

Працюємо в передмістях Коломиї

Людям, які проживають в приміських зонах Коломиї (), потрібно трохи більше часу для очікування візиту майстра, - близько 4-5 годин.

Робота ведеться на території Коломиї

Не більше трьох годин з моменту оформлення замовлення потрібно для приїзду кваліфікованого, перевіреного сантехніка тим замовникам, які живуть в межах Коломиї.

Якщо потрібна вам сервісна послуга - професійний монтаж і підключення стандартного біде за адекватною ціною, дзвоніть нам. Ми обіцяємо, що вам сподобається якість виконання робіт і рівень сервісу.