Встановлення газового котла у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Коломиї

Відгуки по встановленню газових котлів у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Коломиї повинен виконуватися з обов'язковим дотриманням певних норм, пожежної безпеки й порядку виконання всіх робіт перевіреним, досвідченим, кваліфікованим техніком, що володіє необхідним допуском.

Монтажні роботи з установки, перевірки, кріплення та врізання побутового газового котла проводяться поетапно:

 1. Кріплення газових котлів. Більшу частину модифікацій навішують на стіну за допомогою монтажних кронштейнів, які додаються в комплектації. До підбору приміщення висуваються кілька умов: наявність вікна з кватиркою, відсутність легкозаймистих виробів, покриттів, матеріалів і присутність дієвої системи вентиляції. До встановленого газового котла під'єднують димар для відведення чадного газу.
 2. Підключення опалювальних газових котлів до системи. Процес установки газових котлів у Коломиї припускає попереднє оснащення фільтром, це виконується перед підключенням опалювального контуру та служить для захисту, без цього котел може швидко відмовити.
 3. Під'єднання газового обладнання до контуру водопостачання. Цей крок виконується так само, як підключення до системи опалення.
 4. Підключення до газової труби. При підключенні опалювальної техніки до магістралі газу треба дотримуватися нормативів встановлення газових котлів, герметизувати з'єднання паклею з пастою або спеціальною стрічкою ФУМ, застосовувати фільтри. Для комунікаційної зв'язки використовується гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. Лише після завершення належної перевірки герметичності всіх стиків допускається здійснити перший запуск газового котла.

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 володіють досвідом роботи з газовими котлами практично від усіх відомих брендів: Термекс (Thermex), Нав'єн (Navien), Сайм (Сім / Sime), Віссманн (Вісман / Viessmann), Шафутекс (Chaffoteaux), Шафуто (Chaffoteaux), Елексія (Elexia), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Фондітал (Fondital), Іммергаз (Immergas), Грандіні (Grandini), Маяк, Вестен (Westen), Соллі (Солі / Solly), Беретта (Берета / Beretta), Індесіт (Indesit), Роктерм (Rocterm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Вулкан (Vulkan), Радіант (Radiant), Кітурамі (Kiturami), Сіменс (Siemens), Колві (Kolvi), Ренс (Rens), Тепловест (Teplowest), Вольф (Wolf), Данко (Danko), Термет (Termet), Горенье (Gorenje), Юнкерс (Junkers), Баксі (Baxi), Термона (Thermona), Протерм (Protherm), Хай Терм (Hi-Therm), Део (Daewoo), Різон (Reeson), Бонжуані (Bongioanni), Нова Флоріда (Nova Florida), Рода (Roda), Будерус (Buderus), Херманн (Hermann), Атем (Аtem), Геліос (Helios), Новатек (Nova Tec), Атон (Aton), АОГВ Житомир, Нобель (Nobel), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Альфа (Alpha), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Бош (Bosch), Демрад (Demrad), Електролюкс (Electrolux), Рока (Roca), Тіберіс (Tiberis).

Як визначається вартість?

Техніки сервісу Master911 суворо дотримуються затвердженого прайс-листа, це відкидає шанс якихось махінацій з вартістю. Ціна кожної нашої послуги повністю об'єктивна, фіксована й прозора.

Щоби встановити, до якого виду віднести цікаву послугу або виявлену несправність, при подачі заявки ми ставимо клієнтові питання щодо неполадки.

На основі прийнятих від клієнта висновків ми встановлюємо, які це послуги/проблеми:

 • Незвичайні, так звані нестандартні (важко встановити) послуги/аварії. Якщо відразу неможливо дізнатися обсяг майбутніх робіт, то ми зможемо зорієнтувати у приблизній ціні, конкретна вартість підраховується фахівцем на місці в результаті проведення діагностичних робіт. Наша адміністрація гарантує, що вона відповідатиме зафіксованому прайсу!
 • Стандартні (базові) послуги/несправності. У такому випадку ціна послуги (зокрема, вартість установки газового котла) відома заздалегідь, ще до появи техніка, вона постійна та фіксована.

На загальну ціну сервісної послуги з налаштування, пуску, монтажу/демонтажу газового котла у Коломиї ще впливають автотранспортні витрати і вартість використовуваних видаткових матеріалів.

Що Ви отримуєте в результаті?

Головні переваги нашого сервісу побутових послуг:

 • Неодмінне прибирання виконавцем робочого місця після закінчення процесу;
 • Надання консультації та інформації про ціну установки газового котла та інших необхідних робіт;
 • Надання акту виконаних робіт і наявність гарантійних термінів на всі послуги;
 • Цілодобове приймання дзвінків;
 • Розумні, фіксовані, обґрунтовані та прозорі розцінки;
 • Підготовленість, доброзичливість, акуратність і пунктуальність майстрів;
 • Виїзд виконавця протягом 3 годин;
 • Можливість оплати комфортним для замовника способом.

Додаткові переваги побутового сервісу Master911:

 • Забезпечення гарантії. Ми виконуємо гарантійні умови на всі послуги, а також на замінені в процесі ремонту запасні частини, комплектуючі, прилади та деталі.
 • Досвід. У нас працюють тільки надійні, перевірені, підготовлені виконавці, які володіють досвідом і відповідними допусками до газу. При оформленні договору про співпрацю ми перевіряємо дані паспорта, приймаємо іспит, проводимо співбесіду.
 • Миттєва обробка заявок. Оформивши виклик на монтаж, заміну старої техніки, перший запуск або підключення газового котла у Коломиї, наш клієнт за кілька хвилин отримує надійного, підготовленого, перевіреного виконавця, який у цей момент виявляється неподалік. Наша логістика дає можливість виконавцю прийти через дві години після обробки заявки.
 • Договірні відносини. Після того як сервісні послуги надані, наші клієнти приймають акт виконаних робіт.
 • Всі послуги в одному місці. Сервіс Master911 пропонує широкий асортимент професійних послуг з виправлення домашньої техніки і різного роду побутових робіт. Також ви зможете звертатися в наш офіс для транспортування будь-яких вантажів, реставрації ванн, вивезення сміття, складання меблів, виконання оздоблювальних, електромонтажних, клінінгових, будівельних, сантехнічних та багатьох інших видів робіт, що дозволяє при кожній потребі звертатися за допомогою до перевіреного сервісу послуг Master911, аби щоразу не шукати нового виконавця на інших (іноді й підозрілих) сайтах.

Як замовити виклик виконавця зі встановлення газових котлів у Коломиї?

 1. Складіть заявку на виклик. Безпосередньо на сайті або зателефонувавши за номером.
 2. Дайте відповідь на основні додаткові питання. На підставі прийнятої додаткової інформації про вашу домашню техніку і потрібних сервісних послугах ми надамо первинну консультацію і вкажемо вартість монтажних, настановних, налагоджувальних, ремонтних робіт ще до того, як приїде майстер.
 3. Безпосередньо надання самих послуг. Орієнтовно через 3 години після обробки замовлення виконавець виїжджає на вашу адресу. Приблизна тривалість проведення ремонтних робіт - від однієї години до двох.

Дзвінок досвідченого, надійного, пунктуального фахівця у Коломиї і Івано-Франківській області

Якщо Вам необхідна установка газового котла у Коломиї, пробний запуск, демонтаж газового обладнання або його заміна, звертайтеся в сервіс послуг Master911.

Виїзд в передмістя Коломиї

На прихід фахівця в передмістя Коломиї, можливо, буде потрібно часу трохи більше - близько п'яти-шести годин.

Виїзд фахівця по Коломиї

Тим, хто знаходиться в районах міста Коломиї, слід чекати прибуття кваліфікованого виконавця з допуском до виконання подібного виду діяльності вже через 3-4 години після подачі заявки.

Виїзд майстра по Івано-Франківській області

Практично в кожному населеному пункті Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) у нас є підготовлені, досвідчені, перевірені виконавці, завдяки чому на приїзд майстра Ви зможете очікувати того ж дня, в який подали замовлення.

Гарантуємо професійні, якісні та оперативні послуги для населення за доступною вартості на установку побутового газового котла у Коломиї - заходьте на наш сайт і оформляйте заявку!