Встановлення бойлера у Коломиї

від 650 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Демонтаж бойлера

Заміна бойлера

Встановлення бойлера (монтаж)

Підключення бойлера (водопроводу, електромережі)

Цінові пропозиції по встановленню бойлерів від найкращих майстрів у Коломиї

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення бойлерів у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню бойлерів у Коломиї

Відгуки по встановленню бойлерів у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо ви придбали водогрійний прилад, ви відразу ж зіткнетеся з необхідністю правильно змонтувати й під'єднати електробойлер. Така процедура відповідальна, оскільки мова ведеться про електричний пристрій, який безпосередньо контактує з електрикою. У зв'язку з цим, кожен момент проведення подібної роботи вимагає від майстра високої кваліфікації, досвіду й достатніх технічних навичок. Неправильне регулювання й монтаж нагрівального бойлера у Коломиї відразу ж скасовує гарантійний талон.

Підготовка робочого процесу

Правильний монтаж нагрівального обладнання передбачає проведення деяких підготовчих завдань:

 1. Перевірка на справність, доступність, вологозахищеність розетки, а при необхідності проведення її безпосередньо до точки установки бойлера.
 2. Забезпечення вільного допуску до агрегату на повний період його використання, тому що часом буде виникати потреба в проведенні сервісного техобслуговування агрегату, а часом - діагностики, ремонту й регулювання.
 3. Контроль електролічильника, проводки й розетки на здатність водонагрівача.
 4. Оцінка технічного стану кранів, труб і стояків. Трапляються проблеми, коли через їхнє "старіння" неможливо врізатися, що вимагає заміни їх новими.
 5. Правильний підбір стінки, де передбачається кріплення електронагрівача. Через значну вагу бойлера компанії-виробники та професійні техніки категорично не рекомендують поміщати його на гіпсокартон або на таку основу, за якими розміщений канал вентиляції.

Що входить в регулювання, налаштування та встановлення водонагрівальних бойлерів у Коломиї?

Монтаж водогрійного обладнання з накопичувачем проводиться в три фази:

 1. Сам монтаж водонагрівача у Коломиї, що охоплює свердління отворів в стіні для кріплення.
 2. Приєднання до електромережі.
 3. Підключення водогрійного агрегату (електричного бойлера) до системи водопостачання.

У процесі установки електричного водонагрівача необхідно враховувати кілька важливих моментів, від яких безпосередньо залежить термін служби, подальша працездатність, збереження гарантійних умов від виробника, висока ефективність пристрою.

Власне тому довірити монтаж бойлера потрібно пунктуальному, досвідченому й надійному фахівцю, який виконає свою роботу оперативно, з гарантією та якісно.

Master911 пропонує якісний монтаж водонагрівачів практично від усіх знаменитих фірм: Атлантік (Atlantic), Термал (Termal), Термет (Termet), АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Астон (Aston), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Бош (Bosch), Електролюкс (Electrolux), Рода (Roda), Тессі (Tesy), Атлант (Atlant), Баксі (Baxi), Термекс (Thermex), Гарантерм (Garanterm), Арістон (Ariston), Раунд (Round), Горенье (Gorenje), Чайка), Аміна (Amina), Атмор (Atmor), Галмет (вулкан / Galmet), Гарантерм (Garanterm), Новатек (Nova Tec), Віллер (Willer), Ферролі (Феролі / Ferroli), Фагор (Fagor), Термона (Thermona), Індесіт (Indesit) і багатьох інших.

Це вкрай важливо!

 • Не намагайтеся виконувати монтажні роботи бойлера самому. Не професійна установка, навішування, налаштування й підключення водонагрівача до водопроводу може викликати серйозні проблеми: електробойлер може вибухнути, завдавши значних пошкоджень майну, створюючи ризик для здоров'я та навіть життя. Неякісна установка водонагрівача власноруч може привести до травм;
 • Не доручайте підключення водогрійного обладнання підозрілому майстру. Прийнявши рішення заощадити гроші на монтажі, налаштуванні, приєднанні, деякі власники бойлерів звертаються до послуг сумнівних, недорогих або неперевірених "фахівців". Так робити ні за яких умов не потрібно, оскільки вони також не стануть брати відповідальність, ви не зможете оформити ніяких гарантій.

Вартість здійснення ефективної установки бойлера у Коломиї акуратним, кваліфікованим і перевіреним професіоналом не така висока, щоб піддаватися небезпеці.

Що Ви будете мати?

Кожен замовник, який зателефонує нам, отримує перевіреного та досвідченого майстра з оперативної установки, якісного підключення, надійного регулювання водонагрівачів (домашніх бойлерів) у Коломиї. Ви зможете сподіватися на професіонала, який відмінно зробить будь-яку роботу з ремонту бойлера, установки або повного чищення від твердого накипу, бруду й нальоту.

Ряд переваг:

 • Чистота на робочому місці, а також акуратність, пунктуальність майстрів;
 • Фіксований прайс;
 • Наявність договору;
 • Працюємо по графіку 24/7;
 • Гарантійні умови від майстра;
 • Оперативний виїзд фахівця;
 • Прийнятна ціна. Хочете дізнатися, скільки в нашому сервісі коштує встановити домашній нагрівальний бойлер у Коломиї? Ви дізнаєтеся ще до приходу нашого фахівця.

Виклик досвідченого виконавця з монтажу бойлера у Коломиї

Якщо цікавить професійне регулювання, встановлення та підключення водогрійних бойлерів у Коломиї з наданням гарантії, звертайтеся в сервіс Master911.

Виїзд по населених пунктах Івано-Франківської області

Практично у всіх населених пунктах області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) у нас є досвідчені професіонали, і зазвичай вони прибувають в день замовлення, саме тому ви економите автотранспортні витрати й час. Іноді в сезон трапляється дуже висока зайнятість, у цьому разі виїзд виконавця може перенестися на наступну дату.

Майстри виїжджають за заявками в межах м. Коломия

Зазвичай по місту Коломия приходимо через 3-4 години з часу залишеної заявки.

Виїзд техніка в передмістя Коломиї

Виїзд майстра в передмістя Коломиї () буде орієнтовно займати від 4-х до 5-ти годин. Виконавець може жити поблизу, в цьому випадку прибуття відбудеться набагато швидше.