Ремонт змішувача у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт змішувача». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту змішувачів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт змішувача в біде

Усунення протікання в змішувачі

Усунення засмічення в змішувачі

Ремонт змішувача з термостатом

Ремонт одноважільного змішувача

Ремонт змішувача для душу

Ремонт змішувача у ванній

Ремонт змішувача в кухонній мийці

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт змішувачів у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту змішувачів у Коломиї

Відгуки по ремонту змішувачів у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

В кухні та ванній кімнаті кран є одним з важливих сантехнічних пристроїв. Кранами оснащуються душові, умивальники, ванни й біде. З огляду на досить активне використання, скоро навіть дорожчі пристрої піддаються пошкодженню.

Оскільки на ринку є 3 основних види пристроїв, то і причини їх несправності, а також аспекти необхідного ремонту варто обговорювати окремо.

Ремонт двохвентильного крана

Відмінністю даного пристрою виступає присутність двох окремих вентилів. Якраз вентилі і стають дуже вразливою частиною такого роду пристроїв.

Найпопулярніші поломки:

 • Просочування струменя, яке відбувається лише під час відкриття змішувача. Це відбувається при псуванні сальника.
 • Просочування напору з-під вентиля. Найчастіше це трапляється при злітанні фіксатора.
 • Протікання напору в місці приєднання виливу - необхідно здійснити заміну кільця.
 • Надходження напору крізь кран. Цьому здатна послужити деформація вентиля або зношеність гумки в виробі.

Найчастіше до поломки такого роду моделі призводить звичка до надмірно затиснутої ручки важеля, або ж несильного затискання букса.

Особливості ремонту одноважільного змішувача

Відомою причиною збою в роботі одноважільних кранів виступає зношеність різьби або ж засмічення картриджа.

Ознаки виходу з ладу картриджа:

 • протікання при закритому змішувачі;
 • проблеми включення води;
 • ускладнена робота вентиля, який відповідає за регулювання води;
 • часті перепади температури струменя.

Коли проблема пов'язана зі зниженням потужності струменя, то, як правило, це вказує на несправність аератора. Оскільки така деталь виконує функцію фільтру, то ми можемо говорити про її забруднення. Іноді ретельного промивання насадки аератора вистачає, щоб вона повернулася в діючий стан, якщо ж нічого не змінилося - потрібна заміна запчастини.

Особливості ремонту сенсорного крана (безконтактного)

Оскільки безконтактні крани не включають рухоме управління, вони заслужено є досить довговічними й менше виходять з ладу. Найчастішою причиною виходу з ладу подібного змішувача вважається засмічення мембрани. Щоб уникнути подібної несправності, вмілі майстри рекомендують застосування фільтра для очищення.

Ще однією поломкою сенсорної моделі змішувачів є поломка сенсора, чия функція полягає в реагуванні на руки й автоматичному включенні води. За усуненням такої неполадки радимо звертатися до професійного майстра, адже ця робота передбачає наявність професійних умінь.

Запорука відмінної та довгої роботи будь-якого виробу - це акуратне використання, періодичний догляд, за рекомендаціями виробників, і своєчасний якісний ремонт при виявленні найменшої несправності. Значною мірою, те, як часто доведеться робити ремонт, залежить від матеріалу та якості збірки самого крана.

Чим небезпечний власноручний ремонт змішувача?

Економія на хорошому фахівцю, який би моментально й надійно повернув проблемний кран в робочий стан, часто обертається збільшенням проблеми, втратою коштів і часу.

Не тільки спроба ліквідувати поломку самостійно, але й запрошення сантехніка "з вулиці" здатні привести до незадовільних наслідків. Сантехнік "з вулиці" не дасть жодних гарантійних зобов'язань і не бере відповідальність за виконану роботу.

Тому найбільш розумний варіант - відразу звертатися в Мастер911. За три години перевірений фахівець прибуде на вашу адресу й негайно здійснить потрібну роботу за прийнятною ціною.

Master911: якісний ремонт змішувача води

Наші сантехніки можуть похвалитися висококласними знаннями т великим досвідом в установці й ремонті різних типів змішувачів у кухні та ванній кімнаті.

Кожному клієнту для замовлення майстра ми ставимо кілька необхідних питань про різновиди несправного змішувача та проблему. На підставі точних відповідей ми можемо надати детальні відомості про послугу, а також зорієнтувати за ціною майбутнього ремонту.

Коли з ваших відповідей обсяг робіт відомий, то мова йде про стандартну роботу, ціна якої буде озвучена негайно. Коли для визначення переліку замовлених послуг знадобиться особистий візит сантехніка, кошторис озвучить професіонал на об'єкті. Ми обіцяємо його повну відповідність вартості, зазначеній у прайс-листі.

Кожен замовник має можливість розраховувати на:

 • гарну якість роботи;
 • швидкий приїзд фахівця;
 • детальну консультацію та відомості про ціну ремонту пристрою;
 • можливість прийому замовлення цілодобово.

Сантехніки сервісу Мастер911 - профі високої кваліфікації. Вони доброзичливі, виховані, охайні та досить відповідальні. На робочому місці майстри не використовують лайливі вирази й не курять.

Ключові переваги при зверненні в Master911

У тому випадку, якщо вам знадобиться якісний і оперативний ремонт крана змішувача, тоді звертаючись в наш маркетплейс, ви можете бути абсолютно впевнені в відсутності можливості зіткнутися з грубістю або непрофесійною поведінкою, як це буває при зверненні до недосвідченого сантехніка. Наші майстри отримали доступ до замовлень виключно після підтвердження кваліфікації та паспортних даних. Повністю виключити ризик того, що будь-який фахівець здатний одного разу помилитися, не можна, тому побачивши щось подібне, повідомте в нашу підтримку. Ми можемо пообіцяти негайно допомогти у розв'язанні виниклого питання.

За якість здійснення будь-якої роботи, припустимо, ремонту напівоборотного крана змішувача, наші сантехніки покладають на себе повну відповідальність, а також видають гарантію. Здійснити оплату роботи сантехніка є можливість готівкою або ж безготівково. Після завершення ремонту пристрою, вам видадуть акт виконаних робіт.

Ціна ремонту кранів змішувача

Вартість різної стандартної послуги, що надається нашими фахівцями, є в прайсі сервісу послуг Мастер911 (не враховуючи суми допоміжних запасних частин і автовитрат). Ми прагнемо дотримуватися відкритого для всіх наших клієнтів ціноутворення. При розгляді замовлення ми даємо консультацію та орієнтуємо за приблизною ціною необхідного ремонту. У більшості випадків спочатку порахована ціна не змінюється.

Виклик майстра у Коломиї додому і по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки в м. Коломия

Виїзд майстра до людей, що живуть в м. Коломия відбувається вкрай оперативно - приблизно, через 3 години після того, як було розглянуто замовлення.

Пропонуємо послуги в передмісті Коломиї

Чекати візит сантехніка замовникам, які живуть у передмісті Коломиї (), можна через 4-5 год.

Приймаємо замовлення по Івано-Франківській області

В різноманітних містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), ми маємо професійних сантехніків відмінної кваліфікації. Перевагою цього є можливість візиту фахівця в день заявки навіть до таких клієнтів, які знаходяться у віддалених областях, і також мінімізувати дорожні витрати.

Іноді, через суттєву сезонну завантаженість виїзд фахівця переноситься на наступний день. У подібній ситуації вас про це попередять при розгляді заявки.

Який би для змішувача ремонт вам не знадобився, - звертайтеся в Master911! Наш фахівець оперативно та надійно надасть вам потрібну послугу!