Пайка труби у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «пайка труби». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по пайці труб

Назва послуги Середня вартість

Пайка труб опалення

Пайка водопровідних труб

Пайка сталевих труб

Пайка чавунних труб

Пайка нержавіючих труб

Пайка мідних труб

Пайка металопластикових труб

Пайка армованих пластикових труб

Пайка ГВП труб

Пайка ХВП труб

Пайка ПВХ труб

Пайка пластикових труб

Пайка поліпропіленових труб

Пайка ПВТ труб

Пайка ПНТ труб

Цінові пропозиції по пайці труб від найкращих майстрів у Коломиї

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на пайку труб у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по пайці труб у Коломиї

Відгуки по пайці труб у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Під час ремонту водопровідних, опалювальних та каналізаційних систем, а також у ході покращення поточної магістралі досить часто вдаються до послуги паяння (зварювання) пластмасових труб, у зв'язку з цим вона є популярною послугою сьогодні.

Запорука гарної та надійної служби труб – відмінна якість здійснення стикування деталей, при якій гарантується надійність стиків. Саме тому зварювання краще доручати професійному фахівцю, який має необхідні навички та значний практичний досвід роботи.

Переваги металопластикових та поліпропіленових трубопроводів

Розгадка підвищення затребуваності поліпропіленових труб полягає в численних безумовних плюсах поліпропілену:

 • Біологічна стійкість. Завдяки низькому коефіцієнту шорсткості, на поверхні поліпропілену не відкладаються забруднення, внаслідок чого середовище для приживання небезпечних бактерій практично відсутнє.
 • Стійкість до корозії. За умови дбайливого поводження, експлуатаційний термін пластику великий і здатний досягати 50 й більше років. Вода, що тече всередині поліпропіленових трубопроводів, залишається досить чистою.
 • Естетичний вигляд.
 • Теплостійкість. Оскільки металопластикові трубопроводи не піддаються дії значної розбіжності температур, а також перепадів температур, їх паяння, без ризику, можна використовувати для забезпечення системи водопроводу та водопостачання на дачах та у власних котеджах, особняках.
 • Простота підключення. Крім чудових технічних властивостей, пластикові труби не потребують якоїсь додаткової обробки та захисту, що значно полегшує їх монтаж. Додатковий плюс – низька ціна за паяння труб.
 • Хімічна сприйнятливість. Хімічні домішки, які є у воді, не вступають у жодні реакції з металопластиком.

Яких етапів зварювання трубопроводів потрібно дотримуватися?

Пайку можна розділити на попередній та головний крок.

Підготовчий етап зварювання

Підготовка до паяння опалювальних труб включає закупівлю всіх потрібних матеріалів та збір компонентів та пристроїв: спеціальні тримачі, ножиці, рулетку, та паяльник з набором потрібних насадок та фітингів.

Головний етап зварювання

Зварювання пластикових трубопроводів – серйозна робота, запорукою безпроблемної організації якої є її проведення зварювальником, який володіє відмінними навичками та великим практичним досвідом.

Основний крок включає:

 • підготовку труб та зварювального агрегату;
 • розігрів деталей;
 • саме паяння трубопроводу;
 • охолодження виробу;
 • перевірку шва.

Наступне спаювання фітингів та аналогічних трубопроводів передбачає повторення таких же етапів, крім підготовки паяльника. При зміні насадок все зварювання повністю повторюється до того часу, поки не завершиться все зварювання.

Популярні помилки під час паяння металопластикових труб

Наслідком здійснення зварювання труб недосвідченим зварювальником, виступає допущення важливих помилок, що спричиняють найнесподіваніші ситуації.

До таких популярних помилок можна віднести:

 • недотримання рекомендованого періоду напруження трубопроводу;
 • використання різноманітних деталей;
 • провертання труби під час паяння;
 • недостатність належної підготовки трубопроводу перед зварюванням;
 • перегрів труби;
 • моментальне стикування металопластику з перехідником.

Вдале рішення, яке дозволяє уникнути негативних наслідків, – звернення до перевіреного фахівця, готового відповідати за рівень наданої послуги. Звертайтеся в маркетплейс Мастер911, і висококласний фахівець швидко зробить паяння за ціною за стик, яка не більша за стандартні ціни.

Сервіс Master911: недороге паяння труб

Наші майстри дуже часто стикаються з пайкою труб різного розміру (розведення, опалювальна система, стояки) і відрізняються великим досвідом у проведенні даної роботи.

При подачі замовлення ми запитуємо у замовника особливості послуги та її обсяг. На основі додаткової інформації ми зможемо дати попередню консультацію та зорієнтувати за ціною потрібної роботи.

Точний кошторис буде озвучено відразу, коли це стандартна послуга, і лише після прибуття майстра, коли вона нестандартна. Ми обіцяємо, що озвучена ціна точно відповідатиме тій вартості, яка зазначена у прайсі Мастер911.

Кожна людина, яка прийняла рішення звернутися до Мастер911, зможе не сумніватися у:

 • швидкому виїзді майстра;
 • наданні йому консультації та інформації про те, скільки коштує паяння пластмасових труб;
 • можливості замовити додому майстра 24/7;
 • бездоганній якості роботи.

Ви можете розраховувати на чудовий сервіс, а також на професійне паяння труб, ціна за стик якого не більша за середні ціни. Наші сантехніки охайні, дружелюбно ставляться до замовників, кваліфіковані та привітні. Вони не використовують лайку й не палять на робочому місці.

Переваги звернення до Master911

Прийнявши рішення делегувати роботу фахівцеві «з вулиці» є висока ймовірність пустити у свій будинок недобросовісного сантехніка, який затримає роботу, виконає її некоректно або залишить по собі безлад. Нашим замовникам не слід остерігатися зіткнення з чимось подібним: наші фахівці отримали допуск до виконання замовлень суто після підтвердження особистості, складання внутрішнього іспиту та завершення навчання.

У ситуації, коли професіонал помилився, ви також у безпеці. Знайшовши помилку, зателефонуйте в технічну підтримку Master911, і ми допоможемо в оперативному розв'язанні будь-якої ситуації.

Не важливо яку роботу ви замовили: паяння опалювальних труб великого діаметру або будь-яку іншу, наші професіонали покладають відповідальність за якість зробленої роботи. Оплата роботи фахівця може бути здійснена безготівково або готівкою. Після закінчення робіт ви отримаєте акт виконаних послуг.

У скільки обійдеться зварювання труб?

Розцінки на різноманітні стандартні послуги, скажімо, вартість за зварювання трубопроводу (за винятком транспортних витрат та ціни запчастин та розхідників, які можуть бути потрібні в ході виконання ремонту), вказані у прайс-листі сервісу домашніх послуг Мастер911. Ми прагнемо, щоб наше ціноутворення було стовідсотково відкритим і зрозумілим кожному клієнту, і до хорошого рівня сервісу. Тому ми завжди готові дати попередню консультацію щодо послуги, що цікавить, і зорієнтувати у її вартості. Зазвичай вона не змінюється.

Виклик фахівця у Коломиї з виїздом по Івано-Франківській області

Надаємо послуги в м. Коломия

Для замовників, що звернулися до Master911, що живуть у межах м. Коломия, період очікування майстра займе близько трьох годин.

Приймаємо заявки в передмісті Коломиї

Вже через п'ять годин після заявки, ви можете чекати на прибуття майстра в тому випадку, якщо ви живете в передмісті Коломиї ().

Приймаємо замовлення по Івано-Франківській області

У нас є вмілі майстри в різних населених пунктах області, люди, які проживають у віддалених регіонах, здатні розраховувати на виїзд сантехніка того ж дня. Тому клієнти Мастер911 можуть суттєво знизити дорожні витрати.

Часом через серйозну сезонну завантаженість, виїзд майстра переноситься на один день. Про це ми попереджаємо клієнтів ще у процесі подання замовлення.

Якщо вам буде потрібне оперативне паяння металопластикових труб за доступною вартістю, на роботу якого фахівець надасть гарантійні зобов'язання, – звертайтесь до сервісу Master911. Ми обіцяємо: ви точно будете задоволені якістю та швидкістю виконаної послуги та рівнем нашого обслуговування!