Ремонт сифона у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт сифона». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту сифонів

Назва послуги Середня вартість

Усунути засмічення в сифоні

Цінові пропозиції по ремонту сифонів від найкращих майстрів у Коломиї

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт сифонів у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту сифонів у Коломиї

Відгуки по ремонту сифонів у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сифон вважається найголовнішим атрибутом зливу мийки, однією з головних частин водовідведення в заміському будинку або квартирі. Він пропускає воду, пропущену крізь фільтр, змішувач, при цьому оберігаючи систему каналізації від затору.

Поломка в роботі обладнання може статися з наступних причин:

 • Розтягування трубопроводу. У випадку, якщо для підтримки коліна професіонал використовував не спеціально призначені хомути, а скотч або ізоленту, то через деякий час трапляється обвисання гофрованої труби. Для повернення оптимальної роботи водопроводу необхідно зафіксувати трубу хомутом.
 • Засмічення труби. Найчастіше засмічення труби трапляється в кухні через попадання в злив крихт, жиру, залишків їжі тощо, і підтверджується виникненням поганого запаху. Коли затор легкий, то для виправлення в конструкції досить довгого промивання та використання особливих засобів для чищення, якщо значний – потрібно механічне чищення сифона.
 • Невеликий вигин або його відсутність. Наступна помилка некваліфікованих майстрів, внаслідок чого гідрозатвор не створюється. Виправити проблему нескладно – трубу згинають до бажаного стану та закріплюють її хомутом.
 • Випарювання водяної пробки. Подібне виникає внаслідок довгого застою мийки. Результатом цієї неполадки є швидке впровадження поганих газів у приміщення.
 • Похибки, які були зроблені при його підключенні. Порушення в монтажі нерідко відносяться до низького або надто високого монтажу вивідного патрубка.

Потрібно як установку, так і чистку/ремонт труби у Коломиї доручати лише вмілому сантехніку. Це може забезпечити його чудове застосування протягом тривалого періоду.

Звертайтеся в сервіс побутових послуг Мастер911 і хороший спеціаліст недорого та грамотно здійснить повний спектр потрібних санітарних робіт.

Master911: недорогий ремонт пристрою для мийки

Наші сантехніки регулярно виїжджають за заявками замовників для проведення ремонтних робіт системи водопроводу, завдяки чому вони мають значний практичний досвід у подібній області.

У ході звернення людини, ми ставимо кілька необхідних питань про різновид обладнання, що дало збій, і попросимо вказати, в чому конкретно полягає неполадка. На підставі докладних відомостей ми зможемо зорієнтуватися у приблизній вартості майбутнього ремонту сифона на кухні й дати початкову консультацію.

В окремих випадках з розповіді людини можна відразу визначити перелік потрібних робіт і причину поломки, в інших це складно без проведення безпосереднього огляду. Тому різноманітні роботи можна поділити на нестандартні та стандартні. Вартість стандартних робіт буде названа ще при отриманні заявки, ціну других озвучить майстер вже по приїзді на місце. Ми обіцяємо, що ця сума співпадатиме з тією, що є в прайсі Мастер911.

Кожен замовник може сподіватися на:

 • надання початкової консультації та інформації щодо вартості майбутньої послуги;
 • якісний ремонт сифону у Коломиї;
 • оформлення заявки цілодобово;
 • швидкий виїзд майстра.

Наші сантехніки – виховані та приємні професіонали, вони не курять і не вживають на місці роботи лайки.

Чому треба звертатися до сервісу побутових послуг Мастер911?

Деякі клієнти можуть витрачати особистий час, щоб самотужки виправити збій пристрою та бояться запрошувати до будинку незнайомця. Дійсно, вибір неперевіреного майстра призводить до того, що багато хто змушений зіткнутися з залишеним безладом, затягнутою послугою, грубою поведінкою тощо.

Всі наші професіонали отримали допуск до роботи із заявками лише після перевірки документів, підтвердження кваліфікації та задовільного складання внутрішнього іспиту. Але навіть коли фахівець зробить похибку при ремонті сифону у ванній кімнаті, ви маєте можливість подати претензію до нашої служби технічної підтримки, де вам допоможуть розв'язати будь-яку проблему.

За надійність будь-якої виконаної замовнику послуги спеціаліст бере повну відповідальність та видає гарантію. Розрахуватися за послугу можна безготівково або готівкою на місці. Коли ремонт обладнання у ванній або на кухні завершиться, вам видадуть відповідний акт.

Скільки коштує ремонт сифону для раковини?

У нашому прайсі вказані ціни на різноманітні стандартні послуги, без урахування автомобільних витрат та вартості допоміжних запасних частин. Ми прагнемо зрозумілого та прозорого ціноутворення. Ви також можете сподіватися на отримання даних про вартість необхідної послуги та початкову консультацію. Вказана вартість зазвичай не змінюється.

Замовлення професіонала у Коломиї з виїздом по Івано-Франківській області

Приймаємо замовлення в м. Коломия

Очікування майстра для клієнтів, що знаходяться в м. Коломия, триватиме приблизно три години.

Працюємо в передмісті Коломиї

Тим, хто живе в передмісті Коломиї () потрібно чекати професіонала трохи довше – приблизно п'ять годин.

Надаємо послуги по Івано-Франківській області

Якщо навіть ви живете у далекому місці, ви зможете розраховувати на прибуття професіонала в день подачі замовлення та значно скоротити автомобільні витрати. Це здійснено через те, що ми маємо кваліфікованих сантехніків у численних населених пунктах області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця).

Якщо прибуття майстра незаплановано відкладається на завтра, вас повідомлять заздалегідь.

Потрібен недорогий ремонт обладнання у ванній у Коломиї? Телефонуйте в Master911 – і перевірений сантехнік недорого, швидко та грамотно виконає необхідну роботу!