Ремонт бойлера у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Ремонт бака бойлера

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт бойлерів

від 350 грн

Встановлення бойлерів

від 650 грн

Чистка бойлерів

від 450 грн

Обслуговування бойлерів

від 350 грн

Часті питання по ремонту бойлерів у Коломиї

Відгуки по ремонту бойлерів у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найбільш поширені несправності бойлера

 • Потрібна заміна терморегулятора (термостата) бойлера. У тому випадку, якщо терморегулятор припинив регулювати температуру нагріву, то вода не зможе досягати виставленої температури або буде перегріватися, що в підсумку призведе до марної витрати електроенергії та інших неприємних наслідків.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабо гріє воду, не вдається включити або чуєте якісь звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того факту, що нагрівальний прилад покривається шаром жорсткого накипу, служить підвищена інтенсивність використання, зношення ресурсу, погана якість води, що підігрівається. Відповідно необхідно виконувати систематичну чистку, а в разі потреби й заміну непридатних елементів.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. У тому випадку, якщо тиск води в межах норми, а клапан тече, то це може вказувати на те, що за період використання він забився частинками накипу або іржі. Для розв'язання проблеми потрібна заміна зворотного клапана.
 • Заміна анода в бойлері. Магнієвий анод служить єдиним захистом зварювальних швів і внутрішніх стінок водяного бака від поступового руйнування і корозії. Несвоєчасна заміна анода (за умови застосування води низької якості) призводить до руйнування шару емалі або ж стінок бака і в кінцевому підсумку - до протікання водонагрівача.
 • Заміна датчика температури в бойлері. Якщо датчик температури в бойлері виходить з ладу, ймовірно, потрібна його заміна. Ознаки несправності: на дисплеї висвічується помилка, невідповідність виставленої температури води, постійні стрибки даних на екрані, не відключається підігрів.

Зверніть увагу!

 • Не потрібно ремонтувати бойлер власними руками. Не слід намагатися самим провести ремонт бойлера вдома, користуючись порадами щодо відео на ютубі (youtube). Виробники бойлерів категорично не радять керуватися такими джерелами. Практика показала, що непрофесійний, самостійний, дилетантський ремонт призводить до ще більш серйозного ремонту.
 • Не користуйтеся сервісами ремонту сумнівних виконавців. Послуга з ремонту бойлера, надана фахівцем сумнівної кваліфікації - небезпечна справа, рівним чином, як і самостійний ремонт. Це обумовлюється тим, що такі "професіонали" не видають жодних письмових гарантій на виконані послуги й так само не завжди готові брати на себе відповідальність.

  Нерідко, коли техніка заново вийде з ладу, тоді в більшості випадків вони просто відмовляються приїжджати або з подібними умільцями наразі немає контакту. Ми готові надати надійних, перевірених, пунктуальних, ввічливих і навчених фахівців з практичним досвідом роботи, починаючи від чищення, обслуговування, монтажу і аж до повного ремонту бойлера!

Співпрацюємо з усіма популярними виробниками: Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантік (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Занусі / Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індесіт (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (вулкан / Galmet) і багатьма іншими!

Що ви отримаєте?

Всі наші замовники можуть сподіватися на досвідченого майстра з ремонту бойлерів у Коломиї, який здатний надати повний комплекс робіт з чищення, ремонту, обслуговування чи діагностики бойлера будь-якого рівня складності і практично всіх відомих моделей!

Ряд інших переваг сервісу побутових послуг з ремонту бойлерів у Коломиї Master911:

 • Фіксована ціна послуг. Залишиться незмінною вартість ремонту бойлерів у Коломиї, вона стабільна, відповідає прайсу й не зміниться після приїзду майстра додому.
 • Гнучка оплата. Можливість оплати банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Гарантія. Гарантійні умови на надані сервісні послуги й замінені запчастини, блоки, деталі, вузли.
 • Розумні розцінки. У нас доступні ціни, відповідні вмінням фахівця. Ви зможете дізнатися конкретно, яка ціна ремонту бойлерів у Коломиї, ще до того, як приїде наш технік.
 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за вказаною адресою протягом 3 годин.
 • Чистота, ввічливість, компетентність, акуратність, пунктуальність і відповідальність наших виконавців. По завершенні робіт в список сервісних послуг входить неодмінне прибирання робочого місця.
 • Договір. Після закінчення підписується акт виконаних послуг.
 • Приймання заяв проводиться цілодобово. Ми працюємо в режимі 24/7, можете звертатися цілодобово.

Як замовити майстра?

А замовити дуже легко, зручно, швидко і просто, на все піде не більше 3 хвилин:

 1. Складання замовлення. Подати заяву на виклик майстра з ремонту водонагрівачів у Коломиї ви зможете в телефонному режимі або написавши повідомлення на web-сайті.
 2. Потрібно відповісти на запитання. Для оформлення замовлення важливо дати відповіді на деякі питання. В результаті чого ми зможемо відповісти на ваші запитання щодо ціни (наприклад, "яка ціна ремонту бака бойлера, як довго чекати прибуття виконавця, скільки коштує перевстановлення термореле?").
 3. Прибуття техніка + послуга. протягом 3 годин після оформлення замовлення спеціаліст прибуває за потрібною адресою для надання послуг.

Виклик виконавця з ремонту бойлера у Коломиї та Івано-Франківської області

Потрібна діагностика, технічне обслуговування, налаштування та ремонт бойлера у Коломиї? Ви завжди зможете сподіватися на нас - даємо гарантію, у нас фіксовані ціни, оригінальні запчастини, вирішимо проблеми за 1 виїзд!

Виїзд по Коломиї

Коли ви замовляєте виклик в межах Коломиї, тоді приходимо в середньому через3 години після факту оформлення заяви.

Виїзд в передмістя Коломиї

Виїзд виконавця в передмістя Коломиї () може зайняти в середньому 4-5 годин.

Виклик спеціаліста по всіх містах, селищах і селах Івано-Франківської області

Виконавці сервісу Master911 знаходяться в будь-яких містах, селах і селищах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), у зв'язку з цим, зазвичай, ми прибуваємо в день замовлення!

Заходьте на сайт або телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911 вже зараз і будьте впевнені в позитивному результаті, відмінній якості та своєчасному отриманні послуг від перевірених, пунктуальних, ввічливих, професійних і відповідальних техніків!