Встановлення унітаза у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення унітаза». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню унітазів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підвісного унітаза

Встановлення інсталяції унитаза

Встановлення зливного бачка унітаза

Встановлення унітазу з функцією біде

Встановлення підлогового унітаза

Встановлення унітаза для інвалідів

Монтаж унітаза на інсталяцію

Заміна підлогового унітаза

Заміна навісного унітаза

Заміна бачка унітаза

Заміна кнопки унітаза

Заміна коліна унітаза

Заміна зливної труби унітаза

Заміна кришки унітаза

Заміна зливного бачка унітаза

Заміна клапана в бачку унітаза

Заміна поплавка бачка унітаза

Заміна кнопки зливного бачка унітаза

Заміна кріплення бачка унітаза

Демонтаж старого унітаза

Демонтаж унітаза

Закріплення унітазу

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення унітазів у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню унітазів у Коломиї

Відгуки по встановленню унітазів у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні компанії постачальники надають широкий модельний ряд унітазів, які розрізняються як за способом установки, так і за габаритами. За монтажем всі унітази підрозділяються на підлогові та підвісні. Природно, одні монтують до стіни за допомогою інсталяцій, другі кріпляться до підлогового покриття. З приводу розміру, то пристрої зустрічаються для дітей (трохи менші за звичайні), для інвалідів (нестандартні) і універсальні.

Вдале місце кріплення пристрою

Перший крок облаштування туалету - придбання унітаза. З огляду на специфіку його конструкції, потрібно виконувати наступні кроки. Здійснивши виміри певної моделі, подумайте, де його оптимально встановити: в кутку, в центрі або біля стіни. Також важливо заміряти висоту, на якій слід виконати монтаж пристрою. Наявний сьогодні вибір пристроїв забезпечує можливість задовольнити смак кожної людини.

Зрідка доводиться стикатися з незвичайним розташуванням каналізаційної труби. Тому радимо завчасно продумати зручні варіації монтажу. В одних випадках можливо розгорнути або ж продовжити трубу, в інших необхідно спочатку придбати нестандартний пристрій. Краще в тому випадку, якщо на ділянці між водопроводом та унітазом буде застосовуватися менше деталей.

Методи монтажу унітаза

За методом приєднання пристрою до каналізаційної системі, є такі різновиди моделей:

  • З горизонтальним пуском. Головною відмінністю таких пристроїв виступає те, що підключення проводиться під кутом в 95 градусів.Оптимальними вважаються пристрої, в яких труба розташована в стінці. Але, скориставшись гофрованою трубою, унітаз без труднощів вдасться приєднати до підлоги;
  • З косим пуском. Вироби цього типу під'єднують до каналізації під кутом в 45 гр. В кінці двадцятого століття такими пристроями обладнали всі нові житлові будинки;
  • З вертикальним пуском. Конструкції подібного типу можна знайти частіше. Всі туалети в житлових будинках, які були здані в 50-60-х р, облаштовувалися конкретно ними.

Типи підключення пристроїв

В ролі з'єднання для установки пристроїв до каналізаційної труби можуть застосовуватися:

  • Гофрована труба. Гнучкий пластиковий виріб, що підходить для всіляких різновидів унітазів з каналізаційним розтрубом, незалежно від того як саме розміщений стояк;
  • Ексцентрик. Металопластиковий елемент, який може бути різних габаритів. Завдяки нестандартній конструкції, він може бути застосований для об'єднання виходу конструкції та водопроводу. Ексцентрика - відмінний вихід при роботі зі старими комунікаціями та сучасними моделями унітазів;
  • Фанова труба. Це виріб з металопластику (іноді з чавуну). Подібний вид з'єднання вкрай зручний для монтажу, коли обладнання знаходиться біля каналізації. Ще одна назва - патрубок для унітазів.

Деталі монтажу унітазів

Надійна установка унітаза в новобудові, квартирі вторинного фонду або котеджі, за всіма потрібними нормативами та правилами, - досить складний і відповідальний процес, що вимагає від виконуючого сантехніка досвіду та кваліфікації. Через істотний асортимент моделей пристроїв, при його підключенні застосовуються не тільки відомі, але й інші варіанти підключення.

Є кілька нюансів, які мають можливість спростити або ж ускладнити підключення унітаза: розташування бачка, його тип, конструкція та властивості пристосування, різновид змиву, різновид кріплення. До того ж важливо оцінити рівність і гладкість поверхні підлоги, на яку ви хочете змонтувати пристосування, розмір туалету.

Розраховувати скоротити вартість установки унітаза за допомогою власноручного виконання роботи або залучення майстра «з вулиці» - дуже погана думка.

Більш вдале рішення - звернутися в маркетплейс Мастер911, і досвідчений майстер недорого, швидко та якісно виконає поставлене перед ним завдання.

Master911: оперативна установка будь-яких унітазів

Наші фахівці славляться величезним досвідом в монтажі різноманітних видів і моделей пристроїв. При отриманні замовлення ми поставимо детальні питання замовнику про виріб, який слід змонтувати, а також про спосіб і розташуванні установки. На основі даних відповідей, ми зможемо оголосити ціну роботи й дати грамотну консультацію. Коли робота стандартна (заздалегідь відомий обсяг робіт), в цьому випадку вам буде озвучена точна вартість, яка є в прайсі. У разі, коли робота нестандартна (обсяг необхідних робіт може бути встановлено професіоналом суто після приїзду на місце), фахівець озвучить її тільки після закінчення особистого огляду, тільки ми гарантуємо, що сума буде стовідсотково відповідати тій, яка є в прайс-листі.

Звертаючись у маркетплейс Master911, будьте впевнені у:

  • негайному виїзді професіонала за необхідною адресою;
  • високій якості замовленої роботи;
  • наданні професійної консультації та інформації про передбачувану ціну потрібної роботи;
  • цілодобовій можливості оформити замовлення на виклик сантехніка.

Сантехніки сервісу домашніх послуг Master911 ввічливі та доброзичливі, висококласні профі, які відповідально ставляться до виконання своїх обов'язків та обов'язково прибирають місце роботи після послуг. Сантехніки не використовують лайливі вислови й не курять.

Переваги звернення в сервіс послуг Мастер911

Найперше, ризик, що до вас приїде непрофесійний майстер, виключається.Кожен наш сантехнік, перш ніж отримав доступ до роботи з клієнтами, пройшов спеціальне навчання, з успіхом склав обов'язковий іспит і перевірку документів.

Звичайно ми усвідомлюємо, що не можна не враховувати людську помилку. У зв'язку з цим в тому випадку, якщо вами була відзначена помилка в роботі майстра або ж ви були змушені зіткнутися з його непристойною поведінкою, - телефонуйте в нашу службу технічної підтримки. Ми можемо пообіцяти оперативно допомогти у врегулюванні вашого питання.

За рівень наданих послуг, наші професіонали беруть на себе стовідсоткову відповідальність. Клієнти мають можливість провести розрахунок різним способом: готівкою на місці або безготівково. По завершенні робіт вам надають акти зроблених послуг.

Скільки коштує установка унітаза?

Розцінки на установку унітаза, як і на всілякі інші стандартні послуги (без урахування автовитрат і ціни сторонніх запчастин і витратних матеріалів), знаходяться в нашому прайс-листі. Для нас головне, щоб жоден замовник не сумнівався в прозорості нашого ціноутворення, і воно не викликало якихось питань. З метою поліпшення позитивних вражень при співпраці з сервісом Master911, до приїзду фахівця ми зорієнтуємо вас за ціною на установку унітаза або різної іншої роботи та запропонуємо вам первинну консультацію. Здебільшого монтаж унітаза буде за такою ціною, яка була відома з самого початку.

Замовлення сантехніка у Коломиї на об'єкт і по Івано-Франківській області

Пропонуємо послуги в м. Коломия

Для клієнтів Мастер911, які живуть в м. Коломия, час очікування приїзду фахівця займе приблизно 3 години.

Приймаємо заявки в передмісті Коломиї

Тим, хто проживає в передмісті Коломиї (), доведеться чекати майстра не довше чотирьох годин.

Працюємо по Івано-Франківській області

Оскільки маркетплейс Мастер911 має умілих майстрів в численних населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), наші клієнти, що знаходяться у віддалених регіонах, зможуть чекати фахівця в день оформлення замовлення. Крім швидкого отримання потрібної послуги, наші клієнти заощаджують на автовитратах.

Іноді, в результаті великого завантаження сантехніків, візит професіонала може перенестися на найближчий день. Про це ми обов'язково повідомляємо клієнтів при оформленні замовлення.

В тому випадку, якщо вас цікавить надійна установка унітаза, вартість якої точно порадує, - звертайтеся в Мастер911. Ми можемо запевнити, що наше обслуговування вам припаде до душі!