Обслуговування газового котла у Коломиї

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Коломиї

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Цілі сервісного обслуговування побутового котла зазвичай враховують три типи робіт:

 • Щорічні плановані заходи, які виконуються перед початком сезону опалення.
 • Повне ТО проводиться один раз в 1-2 роки. Ця сервісна послуга враховує: заміну клапанів, перевірку вентиляторів, монтаж сальників, промивання теплообмінника.
 • Аварійне технічне обслуговування, неминучість у виконанні якого визначена несправністю котла.

Сервіс газових котлів у клієнтів вдома у Коломиї виконується з метою оперативного виявлення складових, які потребують проведення заміни, ремонтних робіт або регулювання, це усуне загрозу появи складної несправності та збою в роботі опалювальної системи (саме в опалювальний сезон).

Master911 пропонує повний спектр якісних послуг з якісного обслуговування та ефективної діагностики газового котла від різних виробників: Термет (Termet), Новатек (Nova Tec), Геліос (Helios), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Роктерм (Rocterm), Сайм (Сім / Sime), Део (Daewoo), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Рока (Roca), Термона (Thermona), Електролюкс (Electrolux), Ферролі (Феролі / Ferroli), Віссманн (Вісман / Viessmann), Термекс (Thermex), Вольф (Wolf), Соллі (Солі / Solly), Маяк, АОГВ Житомир, Тіберіс (Tiberis), Бош (Bosch), Баксі (Baxi), Демрад (Demrad), Протерм (Protherm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Кітурамі (Kiturami), Атон (Aton), Елексія (Elexia), Шафутекс (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Грандіні (Grandini), Арістон (Ariston), Хай Терм (Hi-Therm), Колві (Kolvi), Бонжуані (Bongioanni), Вестен (Westen), Беретта (Берета / Beretta), Данко (Danko), Сіменс (Siemens), Атем (Аtem), Нав'єн (Navien), Будерус (Buderus), Нобель (Nobel), Самсунг (Samsung), Херманн (Hermann), Індесіт (Indesit), Різон (Reeson), Фондітал (Fondital), Ренс (Rens), Вулкан (Vulkan), Юнкерс (Junkers), Рода (Roda), Шафуто (Chaffoteaux), Радіант (Radiant), Іммергаз (Immergas), Альфа (Alpha), Нова Флоріда (Nova Florida) й інших.

Фахівці сервісу Master911

Кожен з наших виконавців обов'язково повинен пройти навчання з питань роботи з замовниками та скласти іспит.

Фахівці Master911 відрізняються серйозним ставленням до своєї роботи, ввічливістю, пунктуальністю, не мають негативних пристрастей і не використовують нецензурні вирази. Допускається до роботи лише мала група претендентів, всього п'ятнадцять зі ста, - виключно ті, у яких середній бал не нижчий, ніж 4,5. В процесі виконання ремонтних робіт вони тримають в чистоті своє місце роботи, а по завершенні проводять за собою прибирання.

Яким способом обчислюється розцінка?

Практично в ста відсотках ситуацій вартість обслуговування газових опалювальних котлів у вас вдома у Коломиї набагато дешевша, ніж ремонтні роботи при відмові в роботі газового агрегату, - в середньому на 85%.

Тарифи на всі типові послуги (наприклад, ціна обслуговування газових котлів), без урахування транспортних витрат і вартості приладів, запасних частин, деталей, які в процесі ремонтних робіт можуть підлягати заміні, - є в прайс-листі.

Для того, щоб конкретніше зорієнтувати Вас у приблизній вартості майбутньої роботи, в процесі оформлення заявки ми зазвичай ставимо уточнювальні питання про несправність вашого агрегату. Такий підхід до справи відкидає можливість невідповідності в ціні, названій техніком вже на місці, та тієї, яка прописана в прейскуранті.

Трапляються ситуації, коли внаслідок неточного пояснення утвореної проблеми або через нечіткі "симптоми" неполадки, встановити масштаб, складність і характер майбутнього ремонту досить непросто. У подібному випадку повний кошторис буде повідомлено фахівцем за результатами проведення ним діагностичних робіт.

Сервіс послуг Master911 постійно простежує актуальні ринкові розцінки та контролює рапорти своїх майстрів з виконаних заявок. Ми даємо гарантію, що названа сума буде точно відповідати розцінкам, наявними в прейскуранті.

Що отримують наші замовники?

Оформлюючи замовлення на сервісне обслуговування або якісну діагностику газових побутових котлів у Коломиї в Master911, Ви зможете отримати:

 • Надання кваліфікованих сервісних робіт з обслуговування практично всіх різновидів котлів: навісних (настінних), одноконтурних, підлогових і двоконтурних.
 • Повний контроль якості наданих нашими техніками послуг. При появі питань, побажань чи зауважень, телефонуйте нам, при виявленні будь-яких дефектів, виконавець обов'язково виправить їх.
 • Екстрений прихід досвідченого майстра та і швидке виконання ТО газового пристрою.

Крім цього, звертаючись до нас, завжди очікуйте на:

 • Приймання замовлень без перерв, вихідних і свят. Постійне приймання заявок в робочі, святкові та вихідні дні.
 • Службу технічної підтримки. У випадку, якщо ви залишитеся незадоволеними виконанням послуги, звертайтеся в службу підтримки, і ми обов'язково допоможемо врегулювати проблематичний момент.
 • Розумну ціну. Доступну та прозору вартість послуг, що відповідає досвіду майстра.
 • Чисту роботу. Обов'язкове прибирання майстром робочого місця після закінчення ремонту або ТО.
 • Встановлену вартість в контракті. Так, наприклад, налагодження газового обладнання має затверджену в прайс-листі вартість, яка залишається незмінною.
 • Швидке реагування. Прихід майстра протягом 3-х годин.
 • Договір. Після закінчення проведення робіт Вам видається документ (акт) про виконання послуг.
 • Гнучку оплату. Допустимість оплати готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Гарантійні умови. На всі надані сервісні послуги та змонтовані в процесі ремонту запасні частини поширена гарантія.

Виконуємо роботи у Коломиї з виїздом майстра по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки з обслуговування газових агрегатів на території м. Коломия

Якщо вас цікавить технічне обслуговування газових пристроїв, і ви живете в межах Коломиї, то протягом трьох годин з моменту подачі заявки ви зможете очікувати на приїзд техніка.

Працюємо по містах, селищах, селах Івано-Франківської області

В сервісі домашнього ремонту Master911 працюють майстри з більшості населених пунктів Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), і це створює можливість очікувати прибуття професіонала на виклик в день подачі заявки.

Наша побутова компанія з налаштування, обслуговування та ремонту газових обладнань (котлів) у Коломиї надає своїм замовникам можливість значно зекономити час та автотранспортні витрати.

Приймаємо ваші замовлення в передмістях Коломиї

Щоб замовити ефективне обслуговування або якісний ремонт газового котла та інших побутових приладів у вашому приватному будинку у Коломиї (передмістя), приїзд техніка за потрібною адресою зажадає більше часу, в середньому від чотирьох до шести годин.