Ремонт душової кабіни у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Ремонт піддону душової кабіни

Ремонт панелі управління душової кабіни

Усунути засмічення в душовій кабіні

Усунути текти в душовій кабіні

Герметизація душової кабіни

Ремонт душової стійки

Ремонт душової лійки

Ремонт гідробоксу

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт душових кабін у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту душових кабін у Коломиї

Відгуки по ремонту душових кабін у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При регулярній експлуатації, нехай навіть ультрасучасна та високоякісна душова кабіна як найпростіша, так і обладнана безліччю додаткових систем, в будь-який момент може дати збій.

До найбільш відомих її поломок варто долучити:

  • зношування гідравлічного, сухого або ж комбінованого затвора, пристрою переливу та зливу, каналізаційного трапа;
  • поломку блоків, пристроїв, вузлів і елементів устаткування кабінки;
  • порушення в роботі програмного забезпечення в новітніх моделях, обладнаних електронікою;
  • деформацію сталевого, кварилового або акрилового піддону, відколи, тріщини, пробоїни на його видимій частині;
  • поломку дверних роликів і петель;
  • пошкодження захисних екранів або дверцят.

Грамотний ремонт кутової, пристінної душової кабіни - непроста проблема, для якісного вирішення якої важлива наявність спеціальних знань, навичок сантехніка та достатнього досвіду.

Чому не варто ремонтувати душову кабінку своїми силами?

Треба мати на увазі, що зважившись на самостійний ремонт піддону, роликів, петель, прозорих захисних екранів, дверцят душової кабіни або гідробоксу, а тим паче - блоку управління, ви зможете ще сильніше погіршити ситуацію. Відсутність знань і досвіду може стати причиною не тільки дискомфорту через розтягнені по часу робіт, але й обернутися неприємними наслідками, що призведе до серйозних фінансових витрат.

Практично з таким же підсумком ризикують зіткнутися ті люди, хто прийняв рішення надати цю серйозну роботу неперевіреному фахівцю. Малознайомі майстри не беруть на себе ніякої відповідальності, як за ваше сантехнічне обладнання, так і за якість проведеної роботи. У зв'язку з цим, зіткнувшись з часом з черговою проблемною ситуацією, в будь-якому випадку вам доведеться замовляти компетентний, сервісний, гарантований ремонт гідромасажного боксу або ж душової кабіни у професіонала, готового видати гарантійний сертифікат на виконані послуги.

Потрібен якісний ремонт або сервіс боксу закритого типу або ж душової кабіни, ціна якого не перевищує середньоринкові розцінки на дану послугу? Звертайтеся в сервіс побутового ремонту Master911, і фахівець високої кваліфікації з практичними навичками, грамотно та швидко, надійно виконає цілий обсяг необхідних ремонтів.

Master911: професійний ремонт душових кабін і гідробоксів

Наші сантехніки володіють практичним досвідом в установці різних зразків душових кабін і гідробоксів, а також у проведенні ремонту будь-якого рівня складності.

Усім домовласникам ми ставимо кілька уточнювальних питань про модифікацію душової кабінки та її параметри й, крім того, просимо вказати тип неполадки. На базі отриманих даних ми даємо професійну первинну консультацію та готові повідомити про вартість майбутнього ремонту.

В разі, коли за словами замовника абсолютно ясно, про яку несправність іде мова, і якого масштабу ремонт в такому варіанті потрібен, то мова йде про типову послугу, чия вартість буде озвучена клієнту під час складання заявки. Коли для встановлення повного обсягу робіт потрібен очний техніка, то вартість встановить сантехнік вже по приїзду за потрібною адресою. Ми запевняємо вас, що вона точно співпаде з сумою, прописано в прайсі сервісу Мастер911.

Звернення до нашого офісу, гарантує будь-якому клієнту розраховувати на:

  • оперативний виїзд за адресою виконавця ремонту;
  • гарантовану, відмінну та надійну якість виконаних ремонтних робіт;
  • грамотну консультацію та важливу інформацію про орієнтовну ціну потрібної сервісної послуги;
  • підходящий варіант в будь-який час доби оформити заявку.

Фахівці Мастер911 володіють великим практичним досвідом та кваліфікацією, вони акуратні, ввічливі та відповідальні, на службі не курять, не застосовують нецензурну лексику.

Переваги звернення в сервіс побутового ремонту Мастер911

Щоб отримати дозвіл для обслуговування замовників, кожен наш фахівець перше проходить навчання, зобов'язаний успішно скласти іспит на підтвердження кваліфікації, і пред'явити документи. На противагу ситуації, коли ви впускаєте в будинок незнайому людину та ризикуєте раптово зіткнутися з його нахабством, неакуратною або непрофесійною роботою, зателефонувавши в сервіс домашнього ремонту Master911, ви можете бути впевнені в тому, що до вас з'явиться компетентний, сертифікований, виконавчий сантехнік.

Причому ви в будь-який момент маєте можливість звертатися в службу підтримки клієнтів, і повідомити про допущену сантехніком помилку або про його некоректну, непрофесійну поведінку. У різних ситуаціях ми гарантуємо сприяння в терміновому розв'язанні конфліктних моментів.

За рівень якості проведення всіх послуг (ремонту акрилового, сталевого, пластикового піддону гідробоксу або ж душової кабінки, або інших завдань) наші виконавці беруть на себе повну відповідальність.

Оплату робіт дозволено зробити відповідним способом. Яка б не була модифікація гідробоксу або душових кабін, ремонт обійдеться не дорожчим за середньоринкову вартість, і при всьому цьому ви будете мати гарантійні умови від сантехніка. Після закінчення ремонту, ви отримаєте акти про виконання робіт.

У скільки обійдеться ремонт душової кабіни або гідромасажної ванни?

Ціна всіх наших типових послуг, без вартості витратних матеріалів і додаткових частин, а також транспортних витрат, є в прайсі Master911. Наше ціноутворення зрозуміле та абсолютно прозоре для кожного, хто звернувся до нас. Зазвичай, в нашому випадку зазначена кошторисна вартість буде незмінною. Вам нададуть кваліфіковану консультацію, а також зорієнтують за приблизною ціною потрібної вам послуги.

Запрошення виконавця у Коломиї з виїздом на будинок по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки по всій Івано-Франківській області

Оскільки ми співпрацюємо з перевіреними сантехніками у багатьох населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), усі замовники зможуть покладатися на відвідування техніка в день подачі заявки в Master911. Саме завдяки такому сервісу, наші замовники мають можливість зменшити транспортні витрати.

Підвищена сезонна зайнятість - причина, з якої в рідкісних ситуаціях прихід майстра мимоволі переноситься на наступний день. Про подібний факт ми попереджаємо замовників завчасно, ще на етапі дзвінка в Master911.

Роботи ведуться в приміських зонах Коломиї

Для замовників, які проживають у приміській зоні Коломиї (), термін очікування сантехніка можливо складе години на дві довше.

Працюємо в районах м. Коломия

Ті замовники, які оформили замовлення на виклик техніка, і знаходяться в межах м. Коломия, можуть сподіватися на прибуття за адресою кваліфікованого виконавця приблизно через 3 години.

Вас цікавить оперативний і надійний ремонт піддону душової кабінки або гідромасажної ванни за прийнятною ціною? Телефонуйте в сервіс побутового ремонту Мастер911, і наш виконавець швидко, якісно та надійно поверне ваше обладнання в справний стан.