Ремонт батареї опалення у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт батареї опалення». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту батарей опалення

Назва послуги Середня вартість

Промивання батареї опалення

Ремонт чавунного радіатора опалення

Ремонт алюмінієвого радіатора опалення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт батарей опалення у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту батарей опалення у Коломиї

Відгуки по ремонту батарей опалення у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт чавунних, алюмінієвих, біметалічних опалювальних батарей - затребувана послуга, якої періодично потребують власники стандартних квартир або будинків при виявленні:

 • нальоту, накипу, що з'явилися на стиках секцій і в місцях кріплення;
 • нерівномірного нагрівання радіаторів або відхилення від встановленої температури;
 • порушення герметизації опалювальної системи.

При виявленні цих проблем, треба, якнайшвидше звернутися до досвідченого фахівця, який швидко та кваліфіковано виконає необхідні ремонти та поверне батареї в справний стан.

Причини несправності батарей опалювальних систем можуть бути дуже різними:

 • помилки, допущені на стадії складання, обв'язки секцій або при монтажі опалювальної системи труб подачі;
 • засмічення секцій може бути обумовлене невисокою якістю застосовуваної теплоносійної рідини;
 • природне зношення міжсекційних прокладок або ніпелів;
 • неправильно підібрана модифікація батареї, несумісна з конструкцією опалювальних приладів;
 • підвищена кислотність води, раптові перепади тиску, що стає причиною утворення на секціях, трубах корозійного нальоту.

Не враховуючи причини несправності, і до якого конкретно збою в роботі вона може привести, монтаж, демонтаж, заміну, ремонт батарей опалення в заміському котеджі, квартирі або приватному будинку найкраще доручити компетентному майстру-сантехнікові. Такий підхід до справи забезпечує не тільки професійне виконання необхідних робіт, а й результативність повернення обладнання в робочий стан, а крім того, особисту відповідальність майстра за якість наданих ним послуг.

Якщо вас зацікавить ремонт радіатора будь-якої складності за нашою адекватною ціною - оформляйте замовлення в сервісі Master911.

Мастер911: ремонт батарей різних моделей

Всі наші виконавці придбали великий практичний досвід в установці, ремонті та заміні радіаторів опалення.

У момент оформлення замовлення ми зазвичай запитуємо інформацію про модель радіаторів, вид матеріалу виробництва та, крім того, про причини замовлення майстра. На підставі прийнятих відповідей ми готові в будь-який момент видати основну консультацію та озвучити приблизну суму майбутнього ремонту.

В разі, якщо з пояснення замовника можна конкретно розрахувати масштаб необхідних робіт, дана послуга є стандартної, її ціна буде озвучена відразу ж, відповідно до тієї, що є в прайсі Мастер911. Коли з відомостей замовника, неможливо точно кваліфікувати розмір роботи, значить, сервісна послуга буде нестандартною, і її вартість назве професіонал після виконання огляду. Ми обіцяємо нашим замовникам, що названа сума буде цілком збігатися з ціною за кошторисом, наявним у прейскуранті.

Ми гарантовано забезпечуємо абсолютно всім, хто звернувся в Master911:

 • видачу грамотної консультації та оголошення приблизної суми за роботу;
 • швидкий виїзд сантехніка за вказаною адресою;
 • високу якість виконаних ремонтних робіт;
 • приємну можливість оформити заявку в цілодобовому режимі, без свят і вихідних.

Наші фахівці - справжні професіонали, пунктуальні, пристойні представники своєї спеціальності. Всі вони прибирають своє робоче місце після ремонту, і при цьому не курять і не використовують непристойні слова.

Позитивні аспекти звернення в сервіс Master911

Вирішивши стати нашим клієнтом, ви можете не остерігатися тих ризиків, з якими б довелося раптово зіткнутися в ситуації залучення до робіт невідомого майстра-сантехніка: сміття, пил, бруд на робочому місці, відсутність будь-яких гарантійних умов, неякісні послуги, затримка виконання завдання за часом і т.д.

Будь-який серед наших техніків отримав доступ до обслуговування замовників виключно після того моменту, як ним були надані особисті документи, а також успішно складений тест на підтвердження кваліфікації.

Оскільки повністю упускати людський фактор не можна, ми готові завжди розглянути претензії, які стосуються помилки, допущеної слюсарем-сантехніком, або некоректної дії, і надати допомогу в розв'язанні конфлікту. Для цього вам потрібно сповістити службу підтримки Master911.

За якість проведеної роботи фахівці нашого сервісу несуть відповідальність, і завжди надають гарантії. Розрахунок за виконані ремонтні роботи зможете внести готівкою або перерахуванням. По завершенні ремонту ви отримаєте акт про виконання робіт.

Скільки коштує відновлення опалювальної батареї?

На кожну стандартну послугу, будь це ремонт, заміна або монтаж радіаторів опалення, ціна (без транспортних витрат і вартості допоміжних запчастин) відзначена в прайс-листі Master911. Найчастіше, в нашому випадку розрахунковий кошторис залишається незмінним. Для нас дуже важливо, щоб ціноутворення було як повністю прозорим, так і зрозумілим всім нашим клієнтам. Зателефонувавши нам, ви зможете сподіватися на отримання грамотної консультації щодо потрібної вам послуги, а також інформації про її ціну.

Виклик виконавця у Коломиї з виїздом по Івано-Франківській області

Виконуємо роботи по всій Івано-Франківській області

У нас є свої навчені, випробувані професіонали майже у всіх населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Саме завдяки цьому чекати появи виконавця ремонтів у день оформлення замовлення мають можливість навіть ті наші клієнти, які проживають у віддалених точках. Такий метод пропонує ще одну перевагу для всіх наших замовників - ймовірність скоротити транспортні витрати.

Зрідка буває так, що через високу сезонну зайнятість, приїзд виконавця робіт, на жаль, переноситься на наступний день. Про це вам повідомлять ще під час звернення до Мастер911.

Приймаємо замовлення в передмісті Коломиї

Замовники, які проживають в м. Коломия () можуть сподіватися на прихід фахівця через чотири-п'ять годин з моменту оформлення заявки.

Працюємо в межах м. Коломия

У тому випадку, якщо вас цікавить якісний, гарантований і оперативний ремонт алюмінієвого, біметалічного, сталевого або чавунного радіатора опалення, і ви живете в районах м. Коломия, то термін очікування прибуття слюсаря-сантехніка становитиме приблизно 3 години.

Вам потрібен терміновий, компетентний і надійний монтаж, ремонт або демонтаж батареї опалення, ціна якого вам сподобається? Звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911, і обіцяємо, що ви повністю будете задоволені якістю наданих вам послуг і нашим сервісом!