Встановлення душової кабіни у Нікополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нікополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Нікополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Нікополі

Відгуки по встановленню душових кабін у Нікополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У наш час більшість власників своїх будинків під час облаштування ванної вибирають душову кабіну. Ця тенденція обумовлена як прагненням заощадити більше вільного місця в маленькому туалеті, так і рядом переваг душових кабінок, серед яких універсальність, практичність, зручність.

Усі пропоновані сьогодні моделі кабінок можуть бути закритими та відкритими. У відсутності обмежуючої поверхні зверху і полягає їхня основна різниця.

Перевага відкритих кабін - їх інтеграція в планування, де 2 або 1 стіни приміщення залишаються складовою їхнього внутрішнього простору. Відкриті кабінки є збірними. До однієї стіни приміщення або кута проводиться монтаж підлогового дна, спочатку приєднаного до водопроводу, а по периметру з однієї або з двох сторін прикріплюють скляні або виготовлені з оргскла дверцята. Підключення відкритих моделей вимагає від майстра наявності спеціалізованих навичок та знань.

Душеві кабіни закритого виду (їх ще називають боксами) є повністю закритим по периметру простором, схожим на кабіну. Вхід у них відбувається через дверцята. Такі пристрої мають безліч різних переваг: безліч додаткових функцій, простота в підключенні, можливість підбору місця кріплення. Конструкція закритих душових розрахована на те, що вони просто розбираються і збираються кілька разів.

Які можливі нюанси при підключенні кабіни?

Є перелік важливих аспектів, які радимо враховувати для надійної установки душової кабіни. Щоб змонтувати душову відкритого вигляду, слід врахувати наступні аспекти підключення:

 • На підготовчому етапі встановлення душової кабінки, належить відповідально підготувати стіни та підлогу, та провести якісну гідроізоляцію простору.
 • Радимо придбати додатковий комплект якісних кріплень, аналогічних тим, що йдуть у комплекті, - це допомагає не допустити деяких складнощів при підключенні.
 • Коли має бути монтаж куточка на підлогу, тоді важливо зробити початкове облаштування трапу.
 • Перед здійсненням установки конструкції, висококваліфіковані фахівці рекомендують провести складання на вільній площі та переконатися у справності фурнітури та цілісності скла, а також присутності всіх необхідних частин.

Що впливає на ціну підключення душової кабінки?

Розрахунок кошторису підключення конструкції проводиться на основі наступних аспектів:

 • Складність обладнання. Сьогодні є зовсім різне за конструкцією сантехнічне обладнання. Безумовно, і на встановлення душової кабіни ціна може помітно відрізнятися. Чим складніше складання певної кабіни, чим більшою кількістю додаткових функцій вона оснащена, тим довше вона встановлюватиметься, і тим кращою має бути кваліфікація професіонала;
 • Обсяг потрібних робіт. Іноді складання конструкції доводиться проводити в туалеті, спочатку зробивши розбирання наявного виробу. Також може додатись потреба у зміні підведення водопостачання, каналізації, здійсненні електромонтажних робіт та низці інших послуг;
 • Остаточна вартість роботи. У тому випадку, якщо майстер виїхав на об'єкт, де потрібно зробити установку декількох пристроїв (наприклад, унітазу, умивальника, змішувача, сушки для рушників), в такому випадку вартість установки кабінки в результаті виявиться меншою, ніж при виконанні однієї послуги.

Часті похибки при монтажі душових кабін

У випадку, якщо встановлення пристрою не було зроблено кваліфікованим майстром, є ймовірність допущення таких грубих похибок:

 • нерівно відрегульовані ніжки або погано підготовлена основа;
 • наявність помилок у підключенні електроживлення та гар/хол води;
 • слабка герметизація зливу та стінок пристрою;
 • надто сильний затиск кріплень, результатом чого може стати поломка скляних дверей, а також необхідність їх заміни.

Запорука комфортної та тривалої експлуатації кабіни - правильне встановлення кваліфікованим фахівцем, відповідно до всіх необхідних інструкцій та правил. Якщо, з метою економії, взятися за монтаж пристрою власноруч або довірити роботу незнайомій людині «з вулиці», яка не здатна надати будь-яких гарантій на зроблену роботу, у такому разі наслідки допущеної похибки будуть не втішними, а виправлення їх буде коштувати досить дорого.

Більше грамотний варіант - зателефонувати до Master911. Професійний сантехнік з тривалим досвідом роботи в підключенні різних типів душових моментально приїде додому, і правильно виконає потрібну послугу.

Сервіс Майстер911: професійний монтаж душової кабіни

Наші професіонали відрізняються великим досвідом у монтажі душових кабін різних форм, конструкцій та габаритів. При розгляді замовлення ми попросимо вас відповісти на кілька питань про різновид обладнання та розташування його монтажу. На підставі детальних відповідей ми можемо запропонувати первинну консультацію та зорієнтувати за сумою замовленої послуги.

Звернувшись до нас, можна напевно розраховувати на:

 • надання первинної консультації та інформації про приблизну ціну роботи;
 • прийом вашої заявки 24/7;
 • оперативний приїзд спеціаліста (переважно через три години після прийому заявки);
 • надійне виконання роботи - установки змішувача в душовій кабіні кабінки або будь-якої іншої.

Ми співпрацюємо виключно з висококласними сантехніками - культурними, відповідальними та адекватними професіоналами, які не курять, дотримуються чистоти на робочому місці та не використовують лайливі слова.

Які переваги ви отримаєте, вирішивши звернутися до Майстер911?

Для того, щоб придбати допуск до замовлень будь-який наш сантехнік пройшов професійну підготовку, підтвердив актуальні паспортні дані та вдало склав іспит на високу оцінку. Якщо вам все-таки довелося знайти допущену фахівцем помилку або ж зіткнутися з його непрофесійною поведінкою, - зателефонуйте до нашої служби технічної підтримки, і ми оперативно допоможемо у вирішенні питання, що виникло.

Про яку б послугу не йшлося, чи це встановлення душової кабіни без піддона, скляної кабінки або про будь-яку іншу, наші досвідчені фахівці беруть на себе абсолютну відповідальність за високий рівень виконаної роботи та надають гарантійні зобов'язання. Ви можете здійснити оплату за безготівковим або готівкою. Після завершення роботи ми надаємо акт наданих послуг.

Ціна монтажу душової

Для нас на першому місці, щоб ціноутворення нашого сервісу побутових послуг було не просто прозорим, а й доступним кожній людині. Тому вартість установки душової кабіни, як і іншої послуги, не враховуючи ціни допоміжних запасних частин і розхідників, а також автовитрат, вказана в прайс-листі. Для досконалості рівня пропонованих послуг ми завжди можемо надати вам детальну консультацію та надати детальну інформацію щодо ціни майбутньої послуги. Як правило, ціна не варіюється.

Замовлення професіонала у Нікополі з виїздом по Дніпропетровській області

Працюємо в м. Нікополь

Людям, які проживають у м. Нікополь і оформили замовлення на виклик спеціаліста для якісного монтажу душової кабіни, ціна якого вам напевно сподобається, знадобиться очікувати на його приїзд приблизно три години.

Приймаємо заявки в передмісті Нікополя

Ті люди, які проживають у передмісті Нікополя (Покров, Марганець, Чортомлик, Червоногригорівка, Олександрівка, Мусіївка, Кам'янське, Придніпровське, Чкалове) зможуть чекати на майстра через 4 години після подачі замовлення.

Приймаємо заявки по Дніпропетровській області

Для замовників, що знаходяться у віддалених місцях, яких цікавить монтаж кабіни, у нас чудова новина: висококласний фахівець прибуде у день розгляду замовлення. Це можливо внаслідок того, що Майстер911 має у своєму розпорядженні висококласних сантехніків у більшій частині пунктів Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Ще один бонус для наших замовників – мінімізація автовитрат.

У рідкісних ситуаціях, пов'язаних із надзвичайною завантаженістю, приїзд майстра переноситься на ще один день. Про це вам скажуть під час прийому заявки.

Потрібна недорога та надійна установка душової кабіни у звичайній квартирі, дерев'яному будинку чи особняку? Звертайтеся до Майстер911, і ми можемо гарантувати не тільки виправдати, а й перевершити всі очікування!