Заправка холодильника фреоном у Коростені

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка холодильника фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці холодильників фреоном

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка холодильника фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на заправка холодильників фреоном у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по заправці холодильників фреоном у Коростені

Відгуки по заправці холодильників фреоном у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійне усунення витоку й заправка холодильника хладоном потрібні в процесі проведення техобслуговування або при появі механічних пошкоджень, які спровокували розгерметизацію охолоджувального контуру.

Показники, що вказують на випаровування фреону

Фреон - це газ, який не має кольору й відчутного запаху, через що виявити його витік неможливо. Розпізнати, що в холодильному агрегаті низька кількість фреону й потрібна заправка, можете з таких особливостей:

 • перевірити тиск хладону вакуумметром або манометром;
 • компресор працює без упину;
 • на стінках корпусу виникає наліт з інею;
 • обидві камери перестали належним чином охолоджувати запаси продуктів;
 • дає збій програмний модуль управління.

Трубки контуру можуть розгерметизуватися в результаті фізичного зношення або через пошкодження обладнання. До такого пошкодження може привести спроба відчистити шар льоду по периметру морозильної камери металевим скребком, ножиком або ж іншим, не призначеним для цієї процедури гострим пристосуванням, допущена помилка при перевезенні або монтажі холодильника.

Заправка фреону в холодильний агрегат (холодильник) (точна ціна її затверджена прайсом, завчасно відома, цілком доступна) - це робота, довірити проведення якої слід тільки надійному, досвідченому, грамотному майстрові, оскільки для цього необхідна попередня підготовка техніки до заправки або дозаправлення й важлива наявність інструментів, балона з холодоагентом, матеріалів.

Заправка холодоагентом проводиться наступним чином:

 • обов'язкова заміна фільтра-осушувача;
 • проведення опресовування системи;
 • вакуумування системи;
 • заправка фреоном.

Сервіс Master911 надає послуги з ремонту, діагностики та сервісу холодильника практично від усіх виробників: Панасонік (Panasonic), Канді (Candy), Беко (Beko), Хітачі (Hitachi), Ардо (Ardo), Вестфрост (Vestfrost), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Голд (Gold), Мінськ, Донбас, Прівілег (Privileg), Лібхерр (Liebherr), Хайер (Haier), Шарп (Sharp), Технохолод, Рейнфорд (Rainford), Горенье (Gorenje), Зіл (Zil), Атлант (Atlant), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Міле (Miele), Індесіт (Indesit), Кристал (Crystal), Ямаха (Yamaha), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), ЛЖ (LG), Дніпро, Еленберг (Elenberg), Тошиба (Toshiba), Вірпул (Whirlpool), Саратов, Ханса (Hansa), Атлантік (Atlantic), Бош (Bosch), Део (Daewoo), Арістон (Ariston), Снайге (Snaige), Кайзер (Kaiser), Ока (Oka), Стінол (Stinol), Вестен (Westen).

Техніки маркетплейса Master911

Кожен майстер, який одержує доступ до роботи з замовниками, пройшов спеціальний курс підготовки з подальшою здачею тестового іспиту. З-поміж кандидатів тільки 15% здатні отримати високий бал, який дорівнює 4,5.

Професіонали не вживають нецензурну лексику, не мають поганих звичок, серйозно ставляться до виконання ремонту, гарантують порядок на робочому місці, поважні.

Застосовують власні інструменти, а при виявленні нестандартної неполадки, беруть обладнання в майстерню.

Як визначається ціна? Яка приблизно вартість заправки побутового холодильника хладоном (фреоном)?

Як правило, ми уточнюємо деталі. На базі отриманих даних можна відразу ж проконсультувати замовника у приблизній вартості майбутніх послуг. Наприклад, типова послуга - заправка холодильників холодоагентом (фреоном), ціна її відома завчасно та не зміниться.

У випадку, якщо точно знайти причину збою в роботі апаратури завчасно неможливо, кінцева ціна буде названа техніком вже вдома після проведення діагностики.

Які переваги Ви отримаєте?

 • Наш сервіс гарантує якість наданих послуг. Здійснюємо контроль якості робіт, що виконуються майстрами.
 • Професійна заправка (закачування) фреоном кухонних холодильників. Наші виконавці щодня працюють з технікою різних торгових марок, що гарантує їх великий досвід.
 • Терміновий виїзд майстра.

І крім цього

 • Комфортна система оплати. За надані послуги замовник має можливість розрахуватися пластиковою карткою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Наявність договору. По завершенні надання потрібних сервісних послуг отримаєте акт про виконання робіт.
 • Забезпечення безпеки. Техніки обов'язково проходять перевірку персональних даних. За умови, якщо ви зіткнулися з неприйнятним ставленням техніка, телефонуйте в сервісну службу підтримки, ми завжди надаємо допомогу в розв'язанні спірної ситуації.
 • Фіксована в угоді вартість. Наприклад, заливка холодоагенту вартість якої відзначена в прайсі й не змінюється.
 • Екстрений виїзд професіонала. Зазвичай, чекати прибуття професіонала ви зможете в середньому протягом 3-х годин з моменту складання договору.
 • Гарантійні умови. Майстер надає гарантійні зобов'язання.
 • Підтримка порядку й чистоти в процесі роботи. У список послуг входить прибирання після ремонту.
 • Цілодобове приймання заявок, враховуючи святкові та вихідні дні.
 • Справедлива вартість. Розцінки точно відповідають навичкам майстра.

Ми працюємо у Коростені з виїздом по області

Якщо раптом помітили, що з'явилися невластиві шуми, стався витік фреону, не функціонує компресор або будь-яке інше порушення функцій холодильника, і вам потрібен терміновий ремонт, телефонуйте в Master911. Компетентний майстер з'явиться за вказаною вами адресою, пояснить характер неполадки, виконає дозаправлення, проведе діагностику будь-якої побутової холодильної техніки.

Виконуємо роботи по Житомирській області

Сервіс Master911 має своїх фахівців в більшості великих і дрібних населених пунктах області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка). Тому, якщо вам потрібне закачування холодоагентом, розцінка виявиться набагато нижчою внаслідок економії на транспорті.

Працюємо в м. Коростень

Мешканці міста можуть очікувати на приїзд майстра протягом 3-х годин з часу оформлення заявки. Тому заправка холодильника холодоагентом буде виконана в мінімальний термін.

Робота ведеться в приміських зонах Коростеня

Приїзд техніка на виклик в приміську зону забирає близько чотирьох годин.