Заправка кондиціонерів фреоном у Коростені

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка кондиционера фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці кондиціонерів фреоном

Назва послуги Середня вартість

Дозаправка кондиціонера фреоном / 100г

Повна заправка кондиціонера фреоном/ 1кг

Дозаправка промислового кондиціонера фреоном / 1кг

Заправка кондиціонера фреоном до 3,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 3,5 кВт - 5,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 6 кВт - 8 кВт

Цінові пропозиції по заправці кондиціонерів фреоном від найкращих майстрів у Коростені

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Часті питання по заправці кондиціонерів фреоном у Коростені

Відгуки по заправці кондиціонерів фреоном у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перед тим, як запросити техніка з заправки системи кондиціонування, потрібно визначити, чи дійсно в замкнутій системі спостерігається нестача холодоагенту.

Як визначити, чи потрібно заправити кондиціонер хладоном?

При роботі кондиціонера буває природне зменшення холодоагенту, як правило, щорічний показник втрат складе орієнтовно від семи відсотків. Спочатку ніяких видимих??проблем це не зможе створити, але коли хладону стає нижче норми, в цьому випадку він вже не здатний забезпечувати необхідний рівень нагрівання або охолодження компресора. У цій ситуації, система кондиціонування поступово починає давати збої в різних режимах, компресор спочатку буде перегріватися, а згодом може й зовсім відмовити (перегоріти). Подібного не потрібно пропускати, тому що капітальний ремонт стане набагато дорожчим, ніж, наприклад, звичайна ціна надійної заправки кондиціонера фреоном у Коростені.

Прояв симптомів

Досить частими "показниками", що вказують на брак хладону, виявляються: невідповідність нормативам охолодження приміщення та поява на сполученнях зовнішнього блоку інею, льоду.

При виникненні підозри у недостатньому обсязі фреону, варто, якомога швидше запросити досвідченого фахівця, а поки не запускати систему кондиціонування.

Чи потрібна заправка або дозаправка, якщо було перевстановлення, установка, ремонт, подовження магістралі, чистка кондиціонера?

Коли кліматичне обладнання піддавалося установці, перевстановленню, зміні довжини магістралі, очищенню фільтрів або був проведений ремонт зовнішнього блоку, тоді заправка фреоном кондиціонерів обов'язкова, оскільки при подібних маніпуляціях буває сильне випаровування хладону.

Дуже важливо! У яких випадках слід заправляти обладнання?

Виробники кондиціонерів настійно рекомендують проходити систематичне сервісне обслуговування, яке охоплює перевірку побутового приладу й дозаправку хладоном. Зазвичай дозаправку або ж заправку потрібно проводити раз на рік, навіть якщо спліт-система діє бездоганно. Необхідно виконувати таку процедуру спочатку або в кінці сезону. Подібне рішення надасть можливість з комфортом (без затримок і за адекватну ціну) дозаправити систему кондиціонування у Коростені.

Регулярне та професійне обслуговування

Систематична чистка фільтрів кондиціонера й виконання комплексного техобслуговування, що містить і міжсезонну заправку або дозаправку фреоном - запорука результативної, хорошої роботи побутової техніки, та її довготривалого терміну використання.

В сервісі послуг Master911 Ви маєте можливість оформити заявку на заправку фреоном для будь-якого побутового кліматичного апарату: Тошиба (Toshiba), Віссманн (Вісман / Viessmann), Зануссі (Занусі / Zanussi), Лібхерр (Liebherr), Астон (Aston), Део (Daewoo), Панасонік (Panasonic), Неокліма (Neoclima), Ханса (Hansa), Дніпро, Горенье (Gorenje), Електролюкс (Electrolux), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Мідеа (Midea), Міцубісі (Mitsubishi), Грее (Gree), Бош (Bosch), Осака (Osaka), Сатурн (Saturn), Вестфрост (Vestfrost), Сенсей (Sensei), Самурай (Samurai), Деккер (Декер / Dekker), Делфа (Delfa), Тенко (Tenko), Атон (Aton), Беко (Beko), Данко (Danko), Самсунг (Samsung), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Кайзер (Kaiser), Протерм (Protherm), Коспел (Kospel), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Галанз (Galanz), ЛЖ (LG), Дайкін (Daikin) та інших.

Увага!

 • Не користуйтеся допомогою сумнівних майстрів. Звертайтеся виключно до компетентних фахівців, не намагайтеся заощадити на заправці кондиціонера холодоагентом (фреоном). Неперевірені "фахівці" почнуть обіцяти майже задарма заправити кліматичне обладнання й часом можуть виконати роботу дійсно за низькою ціною, але нерідко все це говорить про нестачу практичних навичок! Вони "випадково" можуть не повністю заправити кондиціонер, внаслідок чого заощадити на холодоагенті й піддати можливому ризику швидкого перегрівання та повної відмови в роботі вашого кондиціонера.

  Також ці самі "специ", по-перше, не беруть відповідальності за апаратуру, по-друге, не пропонують абсолютно ніяких офіційних зобов'язань на послуги, що надаються, і по-третє, вартість проведення заправки кондиціонера у Коростені може мати значну відмінність навіть від завищеної.

 • Яким чином зробити заправку кондиціонера холодоагентом (фреоном) власноруч? Непрофесійна заправка - ризик залити зайву або ж неповну кількість фреону, і тим самим, підвищити або знизити тиск у системі. Компанії-виробники кліматичної техніки та досвідчені професіонали ні в якому разі не рекомендують самостійно виконувати такі процедури! Це може загрожувати збоєм в експлуатації майже всіх вузлів, елементів і механізмів пристрою кондиціонування, і призведе до перегріву та навіть виходу з ладу компресора.
 • Не використовуйте пошкоджену апаратуру. Якщо в кондиціонері буває важко перемкнути режими роботи, підтікає вода, з'явився дивний звук при роботі або він недостатньо освіжає, треба апарат відключити від мережі та запросити професійного майстра. Якщо ж не звертати уваги на момент, що побутова техніка "почала барахлити", то скоро це обернеться більшою несправністю приладу кондиціонування. Часто для відновлення належного функціонування потрібен всього лише технік з заправки фреоном.

Як оформити замовлення на заправку спліт-системи фреоном у Коростені?

 1. Оформлення замовлення. Викликати досвідченого виконавця послуги із заправки системи кондиціонування у Коростені зможете, оформивши заявку на веб-сайті або за телефоном.
 2. Додаткова інформація. Під час подачі вашої заявки рекомендується відповісти на кілька додаткових уточнювальних питань. Так ми зможемо визначити, чи дійсно вам потрібна заливка фреоном, а крім того, ви з'ясуєте, скільки коштує заправити побутовий прилад (кондиціонер).
 3. Безпосереднє виконання робіт. Вже через три години з моменту звернення до нас технік зможе виїхати за вказаною адресою, щоб зробити заправку або дозаправку спліт-системи.

Виклик техніка й заливка кондиціонера хладоном у Коростені

Якщо Вас зацікавить професійна й екстрена дозаправка або заправка систем кондиціонування хладоном у Коростені за розумною вартістю, звертайтеся за послугами до перевірених майстрів від сервісу домашнього ремонту Master911.

Виїзд по містах, селах, селищах Житомирської області

Ми приймаємо замовлення на виклик по Житомирській області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) для заправки й дозаправки кондиціонерів. Професіонали сервісу Master911 є майже у всіх населених пунктах області, саме тому, замовивши послуги у нас, ви отримаєте прибуття виконавця ремонту в день оформлення заявки, тим самим заощадите на автотранспортних витратах і часі.

Виїзд досвідченого виконавця в передмістя Коростеня

Якщо потрібна заправка або ремонт кондиціонерів у Коростені або в приміській зоні Коростеня (), то зазвичай ми приходимо протягом чотирьох-шести годин. Не відкладайте виклик майстра до початку сезону, в сезон розцінки вищі та й викликати його складніше.

Ми працюємо по м. Коростень

Потрібна заправка фреоном системи кондиціонування у Коростені - не проблема! Якщо ви живете в районах м. Коростень, тоді протягом 3 годин після вашого дзвінка наш перевірений, компетентний, пунктуальний майстер виїжджає за вказаною адресою.

Важливий аспект! Повний список наданих послуг (зокрема, установка нових запчастин, монтаж, техобслуговування та чистка, заправка кондиціонера хладоном) майстер виконує гарантійні зобов'язання.