Обслуговування газового котла у Коростені

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Коростені

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Обслуговування газового обладнання зазвичай враховує профілактичні огляди, сервісні заходи та ремонтні роботи:

 • Комплексне техобслуговування - робиться один раз в один-два роки. Техобслуговуванню підлягають деталі, які мають довготривалий термін експлуатації. Така сервісна послуга охоплює: перевірку вентиляторів, монтаж сальників, заміну клапанів, промивання теплообмінника.
 • Позапланове обслуговування, необхідність в проведенні якого обґрунтована несправністю котла.
 • Проведення щорічних систематичних робіт, які ведуться до початку опалювального сезону.

Сервіс газових побутових котлів у Коростені робиться з метою оперативного виявлення вузлів, що вимагають виконання заміни, регулювання або ремонту, це допоможе усунути загрозу формування серйозної несправності та збою в роботі газової апаратури (саме в опалювальний сезон).

Master911 надає великий реєстр грамотних робіт з професійного обслуговування та налагодження газового домашнього котла різних модифікацій: Самсунг (Samsung), Хай Терм (Hi-Therm), Геліос (Helios), Беретта (Берета / Beretta), Демрад (Demrad), Шафутекс (Chaffoteaux), Будерус (Buderus), Рода (Roda), Херманн (Hermann), Альфа (Alpha), Нобель (Nobel), Термет (Termet), Атем (Аtem), Індесіт (Indesit), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Вольф (Wolf), Новатек (Nova Tec), Маяк, Шафуто (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Радіант (Radiant), Грандіні (Grandini), Тіберіс (Tiberis), Колві (Kolvi), Тепловест (Teplowest), Бош (Bosch), Ферролі (Феролі / Ferroli), Вестен (Westen), Юнкерс (Junkers), Данко (Danko), Кітурамі (Kiturami), Нова Флоріда (Nova Florida), Горенье (Gorenje), Баксі (Baxi), Роктерм (Rocterm), Електролюкс (Electrolux), Іммергаз (Immergas), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Ренс (Rens), Атон (Aton), Соллі (Солі / Solly), Сіменс (Siemens), Бонжуані (Bongioanni), Віссманн (Вісман / Viessmann), АОГВ Житомир, Сайм (Сім / Sime), Фондітал (Fondital), Термона (Thermona), Вулкан (Vulkan), Протерм (Protherm), Елексія (Elexia), Термекс (Thermex), Део (Daewoo), Рока (Roca), Нав'єн (Navien), Арістон (Ariston), Різон (Reeson) та інших.

Майстри сервісу побутових послуг Master911

Кожен з майстрів нашого сервісу обов'язково повинен пройти серйозну підготовку до роботи з замовниками та скласти іспит.

Техніки Master911 відрізняються ввічливістю, пунктуальністю, серйозним ставленням до роботи, не вживають нецензурні слова й не мають шкідливих звичок. Допуск до обслуговування замовників може отримати лише менша частина претендентів, всього 15 зі 100, - виключно ті, чий середній бал не нижчий, ніж 4,5. В процесі виконання ремонту вони тримають в порядку та чистоті своє місце роботи, а по завершенні обов'язково прибирають за собою.

Яким способом формується ціна?

Практично при ста відсотках випадків вартість обслуговування газових агрегатів (котлів) у Коростені орієнтовно на вісімдесят відсотків дешевша, ніж відновлення при повному виході з ладу газового обладнання.

Розцінки на всі типові послуги (наприклад, ціна обслуговування та діагностика газових обігрівальних обладнань (котлів)), без урахування транспортних витрат і вартості деталей, запасних частин, які в процесі проведення ремонту можуть підлягати заміні, - є в прейскуранті.

Щоб краще зорієнтувати Вас у приблизній ціні майбутньої роботи, в ході складання замовлення ми зазвичай ставимо уточнювальні питання про вашу техніку та мету виклику майстра. Такий підхід до справи відкидає можливість невідповідності в розцінці, озвученої виконавцем вже вдома, й тієї, яка зазначена в прайсі.

Трапляються моменти, коли внаслідок неправильного пояснення проблеми визначити складність, формат і тип необхідного ремонту неможливо. В такому випадку фінальний кошторис може бути повідомлено виконавцем за результатами виконання ним діагностики та виявлення чіткої причини збою в роботі обладнання.

Сервіс Master911 постійно відстежує чинні ринкові розцінки та контролює звіти всіх своїх техніків по всіх виконаних замовленнях. Ми дійсно гарантуємо, що названа сума збігається з тарифами, які є в прайсі.

Що отримають наші клієнти?

Замовляючи сервісне обслуговування та якісну діагностику газових котлів у вас вдома у Коростені в Master911, Ви отримаєте:

 • Терміновий приїзд майстра і досить швидке проведення техобслуговування газового пристрою.
 • Постійний контроль рівня якості наданих нашими техніками сервісних послуг. При виникненні зауважень, запитань, побажань звертайтеся до нас, при виявленні будь-яких недоліків фахівець обов'язково їх виправить.
 • Надання грамотних послуг з підтримки всіх різновидів газових котлів: одноконтурних, підлогових, двоконтурних і настінних (навісних).

Таким чином, зателефонувавши нам, можете сподіватися на:

 • Гарантійні умови. На надані послуги та замінені в процесі ремонту прилади, запасні частини й деталі поширена гарантія.
 • Лояльну ціну. Середньоринкова і доступна ціна послуг, яка відповідає майстерності виконавця.
 • Фіксований кошторис в контракті. Так, зокрема, налагодження газових пристроїв має зафіксовану в прайсі розцінку, яка залишиться незмінною.
 • Приймання замовлень без свят, вихідних і перерв. Постійне приймання заявок у святкові, вихідні та робочі дні.
 • Зручну для клієнтів оплату. Можливість оплати готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Службу підтримки. Якщо раптом ви залишитеся незадоволені наданою послугою, зателефонуйте в службу підтримки, і ми зможемо допомогти розв'язати спірне питання.
 • Договір. Після проведення завдань Ви отримаєте документ (акт) про виконання послуг.
 • Дотримання порядку в процесі роботи. Неодмінне прибирання техніком після проведення ремонту або ТО.
 • Швидку обробку заявок. Приїзд техніка протягом трьох годин.

Виконуємо роботи у Коростені з виїздом майстра по Житомирській області

Виїжджаємо по Житомирській області

В маркетплейсі Master911 працюють майстри в переважній більшості населених пунктів Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), що робить можливим прихід виконавця на виклик в день подачі заявки.

Побутова компанія Master911 з обслуговування, ремонту та налагодження газових пристроїв (опалювальних котлів) у вас вдома у Коростені готова надати своїм клієнтам чудову можливість серйозно зекономити час та автотранспортні витрати.

Обслуговуємо газову техніку в межах міста Коростень

Якщо вас зацікавить техобслуговування газового котла Індезіт (Indesit), Beretta (Беретта), Самсунг (Samsung), Junkers (Юнкерс), Гореньє (Gorenje), Ферролі (Ferroli), Ризон (Reeson) та інші, й ви живете на території міста Коростень, тоді протягом 3-х годин з моменту подачі заявки слід покладатися на прибуття майстра.

Наші техніки працюють в передмістях Коростеня

Щоб замовити обслуговування, професійний ремонт або діагностику опалювального газового котла у своєму приватному будинку у Коростені (передмістя), приїзд майстра на вашу адресу може зайняти трохи більше часу, приблизно від 4-х до 5-ти годин.