globe ru

Ремонт газової духовки у Коростені

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Коростені

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Виявивши некоректність при експлуатації, не треба намагатися лагодити духову шафу власноруч, оскільки непрофесійні ремонтні дії з будь-яким газовим агрегатом, можливо, приведуть до вкрай серйозних наслідків. Рекомендуємо здійснювати лагодження побутової духовки підготовленим виконавцям, які володіють технічними знаннями, багатим досвідом і набутими навичками, а крім того, мають допуск до здійснення подібного типу робіт.

Найчастіше в заявках замовників фігурують такі причини для скарг на відмову в роботі газової духовки:

 • Полум'я пальника загасає одразу ж після відпускання ручки або кнопки. Найімовірніше, проблема знаходиться в зрушенні датчика температури або ж несправність системи газ-контролю.
 • Через якийсь проміжок часу після включення духовки гасне полум'я. Провівши зовнішній візуальний огляд, ретельне обстеження й діагностику побутової духовки, технік швидко виявить дефект термостата. Залежно від того факту, що послужило причиною проблеми, терморегулятор встановлюють новий або регулюють.
 • Газова духовка загоряється, тільки полум'я або гасне, або горить погано. Причиною подібної некоректності в роботі газової шафи є необдуманий перехід на газ нижчого тиску.
 • Після опускання ручки управління газом, вона незвично "розбовталася", а полум'я в газовій шафі гасне. Наш фахівець оперативно розв'яже таку проблему способом ремонту механізму або заміни обламаної ручки.
 • Побутова духовка або гасне відразу ж в момент відпускання кнопки, або зовсім не загоряється. Дуже часто причина такого збою - забруднення жиклера. Прилиплий нагар забиває жиклер, внаслідок чого виходить зниження подачі газової суміші. В результаті слабка інтенсивність факела не може розігріти датчик. У цьому варіанті компетентний майстер прочистить форсунку або, якщо це необхідно, поставить нову.

Якщо вам потрібен швидкий, кваліфікований і надійний ремонт, монтаж або обслуговування, підключення, налагодження, регулювання газової духовки фірми Арістон, Гефест (Gefest), Ханса, Гореньє або Індезіт, для забезпечення безпечної, тривалої та безперебійної служби рекомендуємо зателефонувати в сервіс Master911.

Майстри нашого сервісу послуг мають багаторічний досвід в ремонті, технічному обслуговуванні, підключенні й монтажі різного рівня технологічної складності газової шафи: Інтерлайн (Interline), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Піраміда (Pyramida), Грета (Greta), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Фагор (Fagor), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Гефест (Gefest), Канді (Candy), Електролюкс (Electrolux), Дружківка, Сіменс (Siemens), Електра, Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Карпати/ Karpaty), Ханса (Hansa), Смег (Smeg), АЕГ (AEG), Норд (Nord), Бош (Bosch), Міле (Miele), Аміка (Amica), Вірпул (Whirlpool) і багатьох інших. Зателефонувавши в Master911, ви зможете виконати екстрений виклик майстра з налагодження, ремонту, установки вашої газової побутової плити й духовки вдома у Коростені всіх марок і вікових груп.

Техніки сервісу Master911

Перед прийманням на роботу технік повинен отримати допуск і право їздити за викликом до замовників; кожен з тих, що подали заяву проходить підготовку, після чого складає іспит. І тільки ті, що набрали не нижче середнього балу (4,5), допускаються до роботи з замовниками.

Наші техніки приїжджають з власними інструментами, приладами, витратними матеріалами, а в разі потреби, коли ж серйозний ремонт побутової духовки Гореньє, Ханса, Арістон або іншого бренду зробити на місці нереально, вони зобов'язані забрати техніку в сервіс. Виконавці вважають своїм обов'язком пояснити замовнику, як виправити неполадку, що вони можуть зробити, що буде потрібно для виправлення, як буде виконуватися ремонт, і в чому полягає проблема.

Яким чином визначається ціна?

Всі чинні ціни на сервісні послуги з якісного й оперативного ремонту газових кухонних духовок у Коростені, як і з підключення, техобслуговування й монтажу, є в прейскуранті, без транспортних витрат і вартості запчастин, придбання й заміна яких може знадобитися.

Часом на основі неповного пояснення проблеми замовником, або через непрофесійні прояви порушення в роботі обладнання, конкретно встановити справжню причину несправності побутової техніки важко або практично неможливо. У цьому варіанті прийняття рішень, тип ремонту та джерела несправності визначаються фахівцем вже вдома після закінчення діагностики. Ми гарантуємо, що оголошена нашим співробітником ціна за виправлення газових духовок буде точно відповідати сумі оплати, підтвердженої в прейскуранті. Ми намагаємося, щоб усі клієнти були ознайомлені з вартістю необхідної послуги завчасно. Саме із цієї причини, на стадії подачі заявки на замовлення, просимо вас дати відповідь на кілька уточнювальних питань.

Що отримують наші замовники?

Звернувшись у сервіс професійних послуг надійних майстрів з професійного ремонту, регулювання й монтажу газової домашньої духовки у Коростені Master911, Ви зможете розраховувати на:

 • Надійний і якісний сервіс побутової духової шафи та кухонної печі практично всіх моделей і типів від різних компаній-виробників, незалежно від віку устаткування;
 • Порядок реалізації виконуваної фахівцем роботи з боку маркетплейса. Ми враховуємо всі зауваження щодо недоліків, що допускаються нашими майстрами, і гарантуємо, що подібні нюанси обов'язково будуть виправлені;
 • Екстрений приїзд фахівця за адресою, а також швидке, чітке та грамотне виконання абсолютно всіх необхідних робіт. Приймаємо виклики цілодобово у святкові, вихідні та будні дні.

Працюємо у Коростені, з виїздом по Житомирській області

Виконується виїзд техніка по місту у Коростені

У випадку, якщо вас зацікавив гарантований, якісний та екстрений ремонт, монтаж або установка, наладка, регулювання побутових духовок у Коростені, відразу звертайтеся в сервіс ремонту Master911. Ті власники техніки, які живуть на території міста, можуть сподіватися на прибуття професіонала на виклик вже через три години після оформлення замовлення.

Виїзд виконується по всій території Коростеня

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує екстрений ремонт газової духовки у Коростені в приміських населених пунктах. І тоді прихід техніка займає трохи більше часу - десь чотири-п'ять годин.

Виїзд виконується по Житомирській області

У всіх великих і маленьких селах, містах і селищах Житомирської області (м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка) у нас є наші виконавці. Таким чином, Ви можете сподіватися на те, що майстер з регулювання, монтажу, професійного ремонту і якісного технічного обслуговування кухонної газової плити й духовки у Коростені з'явиться в цей же день, а ще й істотно заощадите на автотранспортних витратах.

У виняткових випадках, через велику сезонну зайнятість, виїзд фахівця переноситься на найближчу дату.