Ремонт мікрохвильовки у Коростені

від 350—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт мікрохвильовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту мікрохвильовок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт магнетрону мікрохвильовки

Ремонт плати управління мікрохвильовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт мікрохвильовок у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту мікрохвильовок у Коростені

Відгуки по ремонту мікрохвильовок у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Часто трапляються такі несправності побутових мікрохвильових печей:

 • Їжа не нагрівається зовсім. Якщо в мікрохвильовій печі працює все інше: панель індикації, вентилятори обдування, обертається тарілка, світяться лампочки, але при цьому вона не підігріває, значить, причина в системі електромережі. У таких ситуаціях технік проводить діагностичні роботи пристрою, враховуючи специфіку НВЧ печей (функціонал, назва торгового бренду, термін використання), з метою визначити елемент, який був пошкоджений. З високою ймовірністю допускається, що вийшов з ладу магнетрон.
 • Мікрохвильова піч недостатньо прогріває їжу. З такою ситуацією найчастіше стикаються через те, що напруга в мережі менша за потрібну. Коли в апаратури значний період експлуатації, то підставою може виступити перегорання електровакуумної лампи - магнетрона. Якщо це підтвердиться, значить, технік замінить її та поверне піч у робочий режим.
 • У ході експлуатації мікрохвильової печі (НВЧ) перестає крутитися піднос. Пошкодження матиме ряд неприємних наслідків: буде чутно потріскування, з'являться іскри, блюдо почне підгоряти тощо. Часом причиною поломки може бути як неправильне розміщення страви, заклинювання тарілки, неадекватний обсяг продукту, так і пошкодження редуктора або пробуксовка муфти, що буде необхідно замінити.
 • Мікрохвильовка (НВЧ) не вмикається. Причин подібної проблеми існує кілька. Як, наприклад: несправна розетка, відреагував у момент перевантаження запобіжник, пошкодження кабелю живлення та інше. Правильно встановити несправність зуміє майстер з ремонту мікрохвильовок у вас вдома у Коростені за результатами візуального обстеження та проведення діагностичних робіт.

Необхідно приділити свою увагу інструкціям з безпечного та правильного застосування обладнання!

Сервіс Master911 може запропонувати гарантійний, якісний та оперативний ремонт мікрохвильової печі (НВЧ) за вашою заявкою у Коростені: Daewoo (Део, Деу), Scarlett (Скарлет), Saturn (Сатурн), Gorenje (Гореньє), LG (Елджі, Лджі), Delfa (Делфа), Panasonic (Панасонік), Samsung (Самсунг), Bosch (Бош), Sharp (Шарп).

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Майстри обов'язково проходять навчання та складають іспит. З-поміж охочих претендентів тільки не більше п'ятнадцяти відсотків зможуть заслужити високий бал: 4,5 і вище.

Техніки Master911 працюють зі своїми інструментами, при необхідності беруть несправну техніку в майстерню і вичерпно дають роз'яснення з будь-яких питань, що виникли у замовника щодо того, що в цьому випадку вони збираються виконувати.

Під час надання послуг вони не курять, не вживають нецензурну лексику та завжди ввічливі, після закінчення послуг зроблять прибирання місця роботи.

У скільки обходиться ремонт НВЧ печі у Коростені? Яким чином розраховується розцінка?

Ціни практично всіх типових робіт, що відносяться ремонту побутових НВЧ у Коростені, прописані в прейскуранті. Це дає гарантію, що клієнт буде попередньо знати, скільки ж коштує здійснення ремонту мікрохвильовки у Коростені навіть до прибуття фахівця.

На етапі оформлення замовлення щоразу уточнюємо дані про характер поломки. На основі вашої інформації ми орієнтуємо клієнта, у скільки йому обійдеться виправлення мікрохвильовій печі. Якщо симптоми несправності досить нечіткі, і при цьому точно встановити причину відмови без діагностичних робіт неможливо, тоді кінцева вартість ремонту або заміни несправних частин НВЧ печі у Коростені буде названа фахівцем тільки після приходу.

Що Ви отримаєте в результаті?

 • Якість наданих послуг. Якщо виконавцем нашого сервісу була допущена випадкова помилка, телефонуйте, ми дуже швидко виправимо дефекти.
 • Відмінний, оперативний і гарантований сервіс мікрохвильовки у Коростені. Наші досвідчені майстри постійно проводять ремонт і повноцінний сервіс мікрохвильовок у Коростені, що забезпечує їх багатий досвід.
 • Швидкий приїзд майстра за вказаною в заявці адресою.

Додатково

 • Гарантійні зобов'язання. Майстер надає офіційні гарантії на види виконаних послуг.
 • Приймання замовлень на виклик досвідченого майстра відбувається цілодобово, без вихідних і свят.
 • Неодмінне прибирання після закінчення ремонту НВЧ печі входить в сервіс наших фахівців.
 • Комфортні способи оплати. Розрахуватися за обслуговування мікрохвильовки вдома у Коростені можна готівкою, картою або безготівково.
 • Швидкий приїзд професіонала (орієнтовно, протягом трьох годин з моменту оформлення заявки на виклик).
 • Страховка замовника. Всі наші майстри проходять верифікацію особистих даних. Якщо Вам довелося зустрітися з неприємним ставленням виконавця, звертайтеся в службу підтримки, і ми обов'язково допоможемо врегулювати проблемні питання.
 • Справедлива розцінка. Оплата за надання послуг цілком відповідає майстерності виконавця.
 • Зафіксована ціна. У договорі на ремонт будь-якої вашої мікрохвильовки ціна у Коростені присутня, вона дійсно буде відповідати прейскуранту та не підлягає зміні.
 • Договір. Коли ремонтні роботи мікрохвильовки у Коростені вдало завершені, ми завжди надаємо кожному замовнику акт про виконання послуг.

Працюємо у Коростені і на виїзді по всій Житомирській області

Вас цікавить недорогий, якісний і при цьому оперативний ремонт мікрохвильовок у вас вдома у Коростені? Телефонуйте в Master911. Незалежно від характеру проблеми, з якою ви зіткнулися: відмовило реле, сталося руйнування конденсатора, виявилися проблеми з ланцюгом електроживлення або дещо інше - наші підготовлені майстри допоможуть розв'язати задачу!

Виконуємо роботи за адресами в межах м. Коростень

Якщо перебуваєте в межах міста Коростень, то можна чекати приїзду професіонала вже через 3-3,5 години з моменту поданої заявки.

Робота ведеться в приміській зоні Коростеня

Прибуття техніка в передмістя Коростеня (), можливо, займе - близько 4-5 годин.

Працюємо по містах, селах, селищах Житомирської області

В довколишніх селах, містах, селищах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) побутовий сервіс Master911 має своїх фахівців, таким чином ви зможете сподіватися на гарантований, оптимальний за ціною та оперативний ремонт мікрохвильовки. Ціна виявиться дешевшою завдяки економії на транспорті.