Встановлення газового котла у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Цінові пропозиції по встановленню газових котлів від найкращих майстрів у Коростені

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Коростені

Відгуки по встановленню газових котлів у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійна установка газового котла у Коростені повинна проводитися з обов'язковим дотриманням пожежної безпеки, порядку виконання робіт і установлених норм кваліфікованим, досвідченим, перевіреним техніком, що володіє необхідним допуском.

Роботи зі встановлення побутових газових котлів проводяться поетапно:

 1. Кріплення побутового газового обладнання. Практично всі модифікації кріплять до стіни за допомогою монтажних кронштейнів, що додаються в комплектації. До підбору місця висуваються кілька умов: присутність припливної системи вентиляції, відсутність легкозаймистих матеріалів, виробів, покриттів і наявність вікна. Після установки до газових котлів приєднують димар для виведення чадних газів.
 2. Під'єднання газових котлів до системи. Монтаж газових котлів у Коростені передбачає обов'язкове оснащення фільтром, що проводиться перед підключенням опалювального контуру. Це служить для захисту та продовження терміну використання, без нього опалювальний котел може швидко прийти в непридатність.
 3. Під'єднання опалювального газового котла до загальної системи водопостачання. Дані роботи практично схожі на підключення до опалювальної системи.
 4. Підключення до газової магістралі. У процесі підключення опалювального обладнання до магістралі газу треба дотримуватися норм монтажу побутового газового котла, застосовувати фільтри, герметизувати з'єднання паклею з пастою або спеціальною стрічкою ФУМ. Для комунікаційної зв'язки використовується гнучкий гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка герметичності. Лише після завершення належної ревізії герметичності всіх з'єднань допускається виконати перший запуск газового котла.

Техніки сервісу Master911 володіють досвідом роботи з побутовими газовими котлами від всіх відомих брендів: Кітурамі (Kiturami), Самсунг (Samsung), АОГВ Житомир, Термет (Termet), Альфа (Alpha), Данко (Danko), Соллі (Солі / Solly), Віссманн (Вісман / Viessmann), Шафутекс (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Део (Daewoo), Атон (Aton), Вестен (Westen), АЕГ (AEG), Грандіні (Grandini), Тіберіс (Tiberis), Херманн (Hermann), Роктерм (Rocterm), Рода (Roda), Протерм (Protherm), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Шафуто (Chaffoteaux), Термекс (Thermex), Електролюкс (Electrolux), Беретта (Берета / Beretta), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Бонжуані (Bongioanni), Маяк, Різон (Reeson), Вулкан (Vulkan), Хай Терм (Hi-Therm), Фондітал (Fondital), Атем (Аtem), Елексія (Elexia), Нав'єн (Navien), Колві (Kolvi), Нова Флоріда (Nova Florida), Арістон (Ariston), Термона (Thermona), Демрад (Demrad), Юнкерс (Junkers), Горенье (Gorenje), Геліос (Helios), Ферролі (Феролі / Ferroli), Новатек (Nova Tec), Баксі (Baxi), Нобель (Nobel), Будерус (Buderus), Сіменс (Siemens), Рока (Roca), Бош (Bosch), Іммергаз (Immergas), Ренс (Rens), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Вольф (Wolf), Радіант (Radiant).

Яким чином формується вартість?

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 неухильно дотримуються фіксованого прейскурантом, це відкидає можливість будь-яких маніпуляцій із цінами. Вартість послуги нашого сервісу професійних майстрів Master911 фіксована, повністю об'єктивна та прозора.

Щоби встановити, до якого типу відноситься потрібна послуга або помічена аварія, при оформленні заявки ми задаємо клієнту уточнювальні питання.

На підставі отриманих висновків ми встановлюємо, що це:

 • Типові (стандартні) послуги/несправності. У цьому випадку ціна послуги (наприклад, вартість установки газового котла) завжди вказана заздалегідь, ще до появи фахівця, вона постійна й зафіксована.
 • Нестандартні, рідко поширені (непросто встановити) послуги/неполадки. Якщо раптом заздалегідь немає можливості встановити складність необхідних майбутніх робіт, ми зорієнтуємо у приблизній вартості, остаточний кошторис буде складатися техніком в результаті здійснення діагностики. Наше керівництво гарантує те, що вартість сформується згідно із затвердженим прайс-листом!

На повну ціну сервісної послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Коростені ще впливають вартість використовуваних матеріалів та автотранспортні витрати.

Що отримують замовники нашого сервісу?

Основні переваги нашого сервісу побутових послуг:

 • Швидке реагування - протягом 3-х годин;
 • Розумні, фіксовані, прозорі та обґрунтовані ціни;
 • Допустимість оплати зручним для замовника способом;
 • Цілодобове приймання заявок 24/7;
 • Надання акту виконаних робіт і наявність гарантійних термінів на всі послуги;
 • Надання професійної консультації та відомостей про загальну ціну установки газового котла та інші необхідні сервісні послуги;
 • Обов'язкове прибирання майстром місця роботи після завершення процесу;
 • Підготовленість, пунктуальність, доброзичливість, акуратність фахівців.

Базові характеристики сервісу побутового ремонту Master911:

 • Швидкість роботи. Подавши заявку на перший пуск, демонтаж старої техніки, монтаж або підключення газового котла у Коростені, клієнт протягом 15-20-ти хвилин отримує надійного, підготовленого, перевіреного майстра, який у цей момент знаходиться найближче. Така логістика дає можливість техніку приїхати протягом двох годин після оформлення заявки.
 • Дотримання гарантійних умов. Ми виконуємо гарантійні умови на всі надані послуги по дому й також на замінені в процесі робіт з ремонту запасні частини, деталі, прилади та комплектуючі.
 • Великий спектр побутових послуг в одному місці. Сервіс Master911 пропонує великий спектр кваліфікованих послуг з ремонту домашньої техніки і всякого роду побутових робіт по дому. Крім того, можна звернутися до нас для складання меблів, реставрації ванн, транспортування будь-яких вантажів, вивезення сміття, проведення сантехнічних, будівельних, клінінгових, оздоблювальних, електромонтажних і багатьох інших видів діяльності. Це дає можливість при кожному випадку звертатися у надійний сервіс Master911, замість того, щоб кожен раз розшукувати нового виконавця на інших (часом і підозрілих) сайтах.
 • Договір. Після надання послуг наш замовник приймає акт виконаних робіт.
 • Досвід. В нашому сервісі побутових послуг працюють виключно надійні, перевірені, підготовлені техніки, які володіють досвідом і необхідними доступами до газової техніки. При оформленні контракту про співпрацю ми проводимо співбесіду, приймаємо іспит, перевіряємо дані паспорта.

Як замовити виклик техніка з установки газового обладнання у Коростені?

 1. Оформте заявку на виклик. Безпосередньо на web-сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд основних додаткових питань. На підставі отриманих додаткових даних про вашу техніку й потрібні сервісні послуги ми готові надати необхідну консультацію та зможемо визначитися з вартістю монтажних, ремонтних, налагоджувальних, настановних робіт ще до того, як з'явиться технік.
 3. Надання самих послуг. В середньому через три години після подачі заявки на виклик спеціаліст прибуває на вашу адресу. Орієнтовна тривалість ремонту - одна-дві години.

Виклик досвідченого, надійного, пунктуального майстра у Коростені і Житомирській області

Якщо Вам необхідна установка газових котлів у Коростені, пробний пуск, демонтаж котла або заміна старої техніки, звертайтеся в сервіс послуг професійних фахівців Master911.

Виїзд в передмістя Коростеня

На приїзд техніка в передмістя Коростеня може знадобитися трохи більше часу - приблизно п'ять-шість годин.

Ми виїжджаємо по Житомирській області

У більшості міст, селищ, сіл Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) є наші підготовлені, перевірені, досвідчені фахівці, тому на прибуття майстра Ви зможете розраховувати у день оформлення заявки на виклик.

Виїзд спеціаліста по Коростеню

Людям, що живуть в районах міста Коростеня, можна чекати прибуття кваліфікованого виконавця з допуском до виконання такого виду діяльності вже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Гарантуємо якісні, оперативні та професійні послуги для населення за розумною ціною на монтаж газової техніки у Коростені - телефонуйте!